|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 18:30:08   
gagana83
Moja nikad nije pila mleko pred spavanje pa smo jedva skinuli nocnu. Dnevnu sa 20-21mesec, za nocnu se ne secam tacno ali imala je vise od 2.5 godine.

< Poruku je uredio gagana83 -- 9.6.2018 18:35:22 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 18:31:09   
MasnaMasnica
mi smo 3 aprila skinuli pelene dnevne i do ovih vrucina je nosila one pampers gacice ali vidim da joj smetaju i sada nosi klasicne gacice svakako ima carsav onaj iz jyska , nece na dusek otici. A njoj su pelene suve nocu i pre nego sto smo i ove dnevne skinuli.

E to gagana, meni je Una obe skunula sa 18 meseci za 2 nedelje i dnevnu i nocnu nije pila mleko pred spavanje ali je znala jednom ili 2x mesecno da se upiski nocu.

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 9.6.2018 18:33:28 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 18:33:18   
Maraj
Masnice kakvi su ti carsafi? Jer se ne potpari pod njom ako je nepromociv? Ja nemam iskustva sa tim carsafima

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 18:34:47   
MasnaMasnica
maraj oko 2000 su,gore bude klasican pamuk ili frotir ,sve zavisi na sta naletis ,a ispod donji deo kao musema , mi smo takav imali i za krevetac.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 18:35:08   
IvanaSK RR
Ja sam sinu dugo drzala taj carsaf u kreveticu.
Evo ima u Aksi Klik
Ali nama je krevetac malo veci i siri pa smo kombinovali user posted image
Nece link...
user posted image
Ovom je cena 723 din.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 9.6.2018 18:44:07 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 18:47:28   
MasnaMasnica
Ivana da ali L spava u francuskom a N klasicnom krevetu. Bebe idu u krevetce.😁

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 19:09:59   
IvanaSK RR
Znam, ali kazem za ovaj sto sam stavila gore user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 19:35:22   
MimaKos
Ovo cu da vidim da nadjem, i nama krevetac malo vecih dimenzija.. jedva navucemo carsaf sa onim elastinom sa strane

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 21:36:37   
Duškić
Mi tu prvu prebrinemo user posted image .

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 22:13:21   
Milena18
Mi smo noćnu prvi put skinuli sinoć. Bila joj je suva i pre nego što smo skinuli dnevnu, osim kada je bila bolesna, možda jer je tada pila malo više vode u toku noći. Ona ne pije mleko pred spavanje, ali vodu uvek traži čim legne u krevet. Ujutru obavezno iz kreveta ide pravo na nošu.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 22:16:49   
mama Jo
Evo J je malopre pred spavanje trazila da piski i bas se dosta ispiskila. Nadam se da ce ujutru biti suva pelena pa cemo pravac na nosu... jedino sto zna nocu da se probudi i da trazi vodu...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
4.8.2018 7:09:33   
mama ivane
Skinuli smo i mi dnevnu pelenu ali nocnu nikako , pokusavala sam da mu skinem nocnu pelenu al bezuspesno sav bude mokar i krevetac a i onuser posted image dosta je nemran kada spava tako da neostane u krevetcu nista do jutra, kako da mu skinem nocnu pelenicu 11 septembra puni 2 godine

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
4.8.2018 7:26:55   
Duškić
U ovoj temi sam dosadna, mi smo prvo skinulu nocnu, vrucina je bilo bebanu i skine je cim treba da spava.
Stavim ona j nepromocivi carsav par veceri i posle bez njega.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
4.8.2018 8:03:25   
IvanaSK RR
Mama ivane, procitaj temu, pisale smo. Moja je napunila dve godine i ja jos ne planiram nocnu da joj skidam.
Mama Jo, jel ste skinuli nocnu?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
4.8.2018 9:20:01   
mama Jo
Mi smo vec uveliko bez nocne pelene. Samo je jednu noc sama trazila da bude u gacicama, bukvalno kad i dnevnu (posle 2 dana) smo i nocnu skinuli. Nijednom se nije nocu upiskila 😊 cim ustane napuni nosu user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
4.8.2018 10:31:34   
IvanaSK RR
Vau, super user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
4.8.2018 11:30:00   
Milena18
Mi smo morali da vratimo noćnu. Desetak dana je bila suva, ali se onda razbolela i krenula ponovo da piški u toku noći. Sada joj je ponovo suva nekoliko dana, možda probamo ponovo uskoro. Stvarno se ne opterećujem tom noćnom pelenom ni najmanje, važnije mi je bilo da skinemo dnevnu.
Mama Ivane, ja mislim da tu nema nekog posebnog dovijanja. Dete ne može da nauči da ne piški noću. To je čista fiziologija, ništa ti tu ne možeš da ubrzaš. Čak i ako ukineš mleko ili vodu pred spavanje. Kad vidiš da je par dana u kontinuitetu pelena ujutru suva, skidaj.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
4.8.2018 11:43:42   
mama ivane

IZVORNA PORUKA: Milena18

Mi smo morali da vratimo noćnu. Desetak dana je bila suva, ali se onda razbolela i krenula ponovo da piški u toku noći. Sada joj je ponovo suva nekoliko dana, možda probamo ponovo uskoro. Stvarno se ne opterećujem tom noćnom pelenom ni najmanje, važnije mi je bilo da skinemo dnevnu.
Mama Ivane, ja mislim da tu nema nekog posebnog dovijanja. Dete ne može da nauči da ne piški noću. To je čista fiziologija, ništa ti tu ne možeš da ubrzaš. Čak i ako ukineš mleko ili vodu pred spavanje. Kad vidiš da je par dana u kontinuitetu pelena ujutru suva, skidaj.


Hvala za savet , cerkici sam rano skinula i dnevnu i nocnu pre druge godine , a sinom nema sanse namucili smo se i on i ja dok nije naucio da ide na nosu i sad se desi da se upiski u pantalonice ali vrlo retkov muka ziva sa njim user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
4.8.2018 11:54:46   
IvanaSK RR
Ja bih sacekala da par noci bude suva pelena pa tek onda skinula. Mislim tako cu i uraditi user posted image
Milence, sacekaj jos koji dan pa opet polako..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
4.8.2018 14:01:09   
mama Jo
Tako smo i mi. Kad smo 3 dana dnevnu izbacili, te 3 noci se budela suva i onda je sama rekla da nece ubpeleni da spava. Do tada se budila sa manje-vise ali mokrom pelenom...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
4.8.2018 17:48:46   
vocicana
Ma kakvi, kod nas ista prica od 7 noci u nedelji dve tri noci se upiski pa ne malo, a 3-4 ujutru suve kao barut. Nema veze sa pijenjem tecnosti, pije on i ovako i onao, ali nesto sanja sta li...nema sansi jos da se to skine.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
21.7.2019 11:28:04   
MimaKos
Kod nas je davanje manje tecnosti pred spavanje bila uspesna metoda

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 447
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:







Pedijatri otkrili kojih 7 namirnica ne daj...
Dečiji zdravstveni stručnjaci koji imaju decu, podjelili su koju hranu i piće obično drže podalje od svojih domova.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Click Here