|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
23.5.2009 23:13:19   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
24.5.2009 9:10:00   
Anoniman
Stavila sam ga da piški oko 1h kada sam pošla da spavam i navila sat za 4 - e, tog zvona se ne sećam, nisam ustala. Luka je došao oko 6 kod mene, i kaže da se upiškio, bilo je sveže. Presvukla sam ga, i nastavio je da spava, i evo tek sada je piškio opet.

Gore-dole, zadovoljna sam kako je prošla prva noć. Nije natopio krevet i probudio se kada se upiškio.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
25.5.2009 7:58:19   
Anoniman
Jao, noćas je bio mokar krevet skroz, a on se uopšte nije probudio. user posted image  Nije mi baš najjasnije kako će da shvati da ne treba da piški u krevet? Uveče se sve dogovorimo, jako je ponosan što je on velik i ne nosi pelene čak ni kada spava, ali kada zaspe... Ako ga budim on spava na noši, moram da ga pridržavam da ne padne sa iste. user posted image  Ne znam ni da li se ujutru seća da se tokom noći upiškio. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
25.5.2009 12:40:11   
Anoniman
Probaj jos par veceri, pa ako nastavi da piski ti vrati pelenu. Mozda jednostavno nije jos spreman da je skine. Mozda ce biti spreman za mesec dana, to se nikad ne zna unapred. Ajd pa srecno!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
25.5.2009 12:42:35   
Anoniman
Tako sam i ja mislila. Do kraja nedelje, pa ako ne ide, ne ide! Nije smak sveta. Svakako ovo nije bila moja ideja nego njegova! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
26.5.2009 8:39:25   
Anoniman
Vratila sam mu pelenu za noć. Kompletno mu se osulo oko pupka i ispod, donji stomak, valjda kako je spavao u mokrom.
Za dnevno spavanje mu neću stavljati, tada se ne upiški.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
26.5.2009 8:46:34   
Anoniman
skini mu je tek kad bar 7 dana zaredom bude ujutru suha 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
26.5.2009 8:49:14   
Anoniman
Ma nisam pametna. I sa mamom sam pričala ona kaže MALI JE! Nije njemu nešto mnogo puna pelena do jutra, ali nije ni suva. A ja nikako da shvatim kako će on da shvati celu priču, kada se ni ne probudi kada ga presvlačim, menjam posteljinu, i stavim ga na nošu. Zato sam i odustala. Biće vremena.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   [Obrisana poruka]
26.5.2009 8:52:14   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
26.5.2009 8:52:53   
Anoniman
Skinuo je draga dnevnu još prošle godine, samo ovu noćnu (za spavanje) nije.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
26.5.2009 8:55:02   
Anoniman
hoćeš utjehu .... od moje prijateljice sin ima pune 4 godine (drugar moje ćerke) ... još uvijek mu stavlja noćnu pelenu ... i žali se da će bankrotirati od pelena ... dok je moja ćerka skinula odma i noćnu i dnevnu sa 3 godine 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
26.5.2009 8:56:14   
medica
Cao cure,,,
Ja sam svoju cerkicu naucila sa 1 i 10 mjeseci da piski u tutu.
Prvi pokusaj sam imala sa 1 i 8 mjeseci i nije islo i poslije uzmem tutu i ja sjedem i piskim u nju,,malo smijesno ali tako je,,morala sam joj pokazati da se ta stvar koristi u tu svrhu i njoj je to bilo cool i od tada je uvije piskila u tut a ne u pempu,,,,
user posted image
A nocno skidanje pempe smo uradili neki 10-15 dana poslije,,,ali prvo sok smo predvece ukinuli jer nema ucinka dati soka pa skinuti pempas,,,upiskila se svaki put,,,sreca pa sam koristila gumirane prostirke ispod,,inace bi malo smudilo!user posted image
I kad sam ukinula sokice predvece ne piski u krevet a i zove me poslije ponoci da je vodim u cw(wc).
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   [Obrisana poruka]
26.5.2009 8:56:40   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   [Obrisana poruka]
26.5.2009 8:57:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
26.5.2009 9:01:06   
Anoniman
Pa ja baš i ne vidim bankrot u tome. Ima oko 60 pelena u pakovanju, ako koristi samo jednu, noću, to je pelena za 2 meseca, a koštaju 1200din.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
26.5.2009 9:07:53   
Anoniman
ama to joj je zajeuser posted image ... a kako je u kreditu do guše ... ja mislim da joj je i to preskupo 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
3.7.2009 12:41:47   
Maksi
user posted image Molim Vas recite mi kako da odviknem klinca od pelena uopste. usao je u sesnaesti mesec. Pre podne je u jaslama , aposlepodne samnom. Volela bih da ga sto pre to naucim, jer mi od pelena dobija osip kada je toplo. Unapred Hvala. Biljauser posted image  Da imam problem i sa dudom, cim mu je izvadim on gura celu saku u usta. Sta da radim?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
3.7.2009 13:15:37   
Anoniman
Ćao Maksi!

Ovo je tema za noćnu pelenu, evo ovde smo pisale o skidanju dnevne: Skidamo pelenu KLIK

Naći ću ti i temu za varalicu.

(odgovor članu Maksi)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
30.7.2009 23:11:43   
Jovanovici
Ja imam problem da odviknem Sofiju od dnevne pelene kad spava.
U toku dana je skinem u gacice i piski ponekad i ja je izgrdim, kao sto ne trazis mami nosu...
Samo je popodne pred spavanja stavim u pampers i uvece.
To je dva pampersa dnevno.
I obavezno je cim ustane stavim na nosu.

P.s. ona ima 18 meseci.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
30.7.2009 23:14:45   
Anoniman
Mislim da si poranila. Luka ima tri godine, preko dana je tek nedavno poceo da spava bez pelene, i desi mu se da se upiski, a nocu... ne vredi bude mokar, tako da sam odustala.
Pelenu u budnom stanju ne nosi vec jace od godinu dana.


< Poruku je uredio Tasha RR -- 30.7.2009 23:15:22 >

(odgovor članu Jovanovici)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
30.7.2009 23:18:16   
Lu
Moj Roko se još budi sa punom pelenom,doduše tek skidamo dnevnuuser posted image
Mada on kaže kad ide na dnevno spavanje,mama nemoj mi staviti pempu neću se upiškiti,
ma možeš mislitiuser posted image
Ja mu stavim tek kad zaspi da on ne osjeti i naravno upiški se u njuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
7.8.2009 15:24:26   
Lu
PA PA noćna pelena,nismo ju dugo ni koristili,on se već budi sam i u noći i po danu,da piškiuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
7.8.2009 15:25:12   
Anoniman
user posted image  svaka čast!

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
7.8.2009 15:25:21   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Roka 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
7.8.2009 15:28:58   
Lu
Ljudi ako sam mislila da će biti ovako lako,pa u par dana je shvatio i dnevnu i noćnu,
mislim da je ključ u tome da se dijete uči na školjku onoga trena kada mama vidi da je sam shvatio a ne kada svi drugi misle da je "vrijeme"

Nikada nije išao na tutu!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Click Here