|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta slave muslimani?
5.9.2012 13:39:31   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: viking RR

neka alexx, pusti minu, vidiš da joj je krenulo user posted image

mina user posted image user posted image


A ne, nisam htela njoj da to kažem, nego Pčelici [sm=smiley36.gif Nisam ni skontala kako je ispalo kad sam napisala. Polazim od sebe- ako me već zanimaju neke teme koje su opsežne, brže ću do odgovora doći ako izguglam nego ako čekam da mi neko odgovori.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Šta slave muslimani?
5.9.2012 13:42:42   
viking
ma znam, šalila sam se. i meni je user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Šta slave muslimani?
5.9.2012 13:44:46   
minavb
Ja volim da citam o islamu i mnogo me nervira to sto sve vise pogresno interpretira, ali to je neka druga prica. Od malih nogu nam je tata citao i pricao o svim verama, a ja sam najvise volela da slusam o Islamu i Osmanlijama. Nama je tata pricao neke druge verzije o njima, ne one o robovanju 500 godina i sl.
Viking user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Šta slave muslimani?
5.9.2012 13:50:06   
*Alexx*
Meni su sve religije (a sad već idem off), tj. ove poznatije, prelepe, svaka za sebe. Sve one propovedaju iste principe, razlikuju se u nazivima bogova, proroka... ali u suštini su iste. Kako se one interpretiraju i sprovode, to je već druga priča.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Šta slave muslimani?
5.9.2012 13:51:41   
minavb
Da, tako sam i ja shvatila. Bog, Alah, Jehova, sve je to isto. Samo se sila razlikujeuser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Šta slave muslimani?
5.9.2012 13:53:12   
Anoniman
Ovde sam sve pročitala. Inda i Mina hvala na odgovorima. Ako se setite jos nečeg napisite kad imate vremena. Zanima me jako.
A ja trenutno na poslu, pa me google na telefonu malo zeza, zato sam i pitala ovde. A svakako ću pogledati i kući, pa ako nadjem i ja još nesto, napisaću.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Šta slave muslimani?
5.9.2012 13:55:02   
Anoniman
Ovde sam sve pročitala. Inda i Mina hvala na odgovorima. Ako se setite jos nečeg napisite kad imate vremena. Zanima me jako.
A ja trenutno na poslu, pa me google na telefonu malo zeza, zato sam i pitala ovde. A svakako ću pogledati i kući, pa ako nadjem i ja još nesto, napisaću.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Šta slave muslimani?
5.9.2012 14:05:39   
Anoniman
Hvala na pp, ne mogu da ti odgovorim na istu sa telefona. Procitaću i tamo :)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Šta slave muslimani?
5.9.2012 14:51:40   
vukosava

IZVORNA PORUKA: minavb

Da, tako sam i ja shvatila. Bog, Alah, Jehova, sve je to isto. Samo se sila razlikujeuser posted image


Juce sam bas gledala neku debatu izmedju nekih naucnika koji izucavaju muslimanstvo i hriscanstvo. I onda su ovi sa muslimanske strane objasnjavali da je njima jedini Alah nadlezan za sve a da se kod hriscana ne zna tacno ko je nadlezan u Svetom Trojstvu. Da jedni hriscani ga tumace na jedan nacin, drugi hriscani na drugi, nesto vezano oko Isusovog vaskrsnuca itd. Bas zanimljiva emisija bila.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Šta slave muslimani?
8.8.2013 13:20:59   
Olga75
Bajram Serif Mubarek Olsunu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Šta slave muslimani?
8.8.2013 13:37:06   
lesica
Drage devojke, želim vam da u zdravlju, ljubavi, radosti i blagodeti provedete praznik sa svojim porodicama. Srećan Bajram!

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Šta slave muslimani?
8.8.2013 15:17:27   
Peace*
Pročitah na FB:

Povodom Bajramskih praznika Vojvođansko muftijstvo organizovaće večeras u 19.45, na početku Zmaj Jovine ulice, tradicionalnu bajramsku trpezu pod nazivom ''Ulica otvorenog Srca''.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Šta slave muslimani?
15.10.2013 12:06:22   
lesica
Drage moje, koje danas slavite Kurban-bajram, od srca vam želim da u ljubavi, zdravlju, miru i radosti sa svojim porodicama provedete i današnji i naredne dane praznika.

Bajram Šerif Mubarek Olsun!!!

< Poruku je uredio lesica RR -- 15.10.2013 12:07:21 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Šta slave muslimani?
28.7.2014 9:59:19   
lesica
Drage naše Ringerajke, u zdravlju, ljubavi, radosti i blagodeti provedite praznik sa svojim porodicama. Srećan Bajram!

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Šta slave muslimani?
28.7.2014 16:07:36   
big mum
Svim ringerajkama koje danas slave Bajram želim da isti provedu u zdravlju i veseljuuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Šta slave muslimani?
28.7.2014 16:27:33   
Olga75
Bajram Serif Mubarek Olsunu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Šta slave muslimani?
28.7.2014 17:07:44   
Verolina
Cestitam svima koji slave Bajram. Da ga provedete u zdravlju i veselju.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Šta slave muslimani?
4.10.2014 11:00:26   
Olga75
Bajram Šerif Mubarek Olsun

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Šta slave muslimani?
4.10.2014 13:02:15   
pipi_coco
Svima koji slave želim sretan Bajram i da ga provedu u zdravlju i veselju sa svojim najmilijima

user posted image


_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 144
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here