|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
11.10.2016 10:21:33   
Sanjalicaaa
Bubulence, upravo se zbog toga i plašim. Neću mu onda davati žitarice.
Vrtećemo i mi tih par stvari.
Ne dajem probiotik. Jel treba?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
11.10.2016 14:45:56   
Ana RR
Sanjalice, nama su preporučili probiotik.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
11.10.2016 14:47:27   
Sanjalicaaa
Hvala što ste mi rekle. Niko nam nije spomenuo. Daću mu odmah danas.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
26.11.2017 22:47:14   
vonavoj
Alergija ili osip
Uh.nisam sigurna da li je alergija na nesto,mada ima 3 godine,nista novo nije jela..ili je alergija od hulahopkica..jer ima samo na nogama, i sa druge strane..i kod kolena..
Dala sam joj enterofuril juce,ali joj je to izbilo danas popodne posle spavanja..spavala je u hulahopkicama i helankama..mozda se preglejala.. ili je mozda vezano za proliv..virus..dala sam joj aerius...
Ovo je posle kupanja..

< Poruku je uredio vonavoj -- 26.11.2017 22:48:08 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
26.11.2017 22:55:58   
Sanjica26 RR
Von, mozda se stvarno pregrejala.
Secam se letos T je imala po grudima i ledjima neki osip. Prvo sam mislila da je od jagoda. Kod dr sam je vodila. Ona kaze od vrucine. Mislila sam da joj dajem aerius. Kao nema potrebe. Bas joj je dugo trajalo. Na kraju kako je popustala vrucina i to je polako nestajalo. Savetovala nam je da joj prskam bebi puder.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
26.11.2017 23:01:11   
vonavoj
Sad sam ponovo pogledala..nije tako crveno svuda Vidi
Mm ima urtikariju.znam kako izgleda...ovo mi ne deluje tako..
Vodicu je sutra kod lekara,nasa radi popodne..valjda je nece vratiti iz vrticauser posted image ..to nije prelazno..

< Poruku je uredio vonavoj -- 26.11.2017 23:04:04 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
26.11.2017 23:27:09   
Sanjica26 RR
Von, meni lici kao kod T. Pa, bas je imala tu holohopkice. A znas da se u toku spavanja pregreju. Ja je ne bih vodila kod dr jos sutra. Prati da li se prosiruje. Poprskaj bebi puderom ako mozes sad.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
27.11.2017 8:38:03   
IvanaSK RR
Vonavoj, kakvo je stanje jutros?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
27.11.2017 9:36:22   
vonavoj
Povuklo se to crvenilo i ostale su male blandice..mislim da je od carapica.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
27.11.2017 9:56:10   
Sanjica26 RR
Rekoh ti ja. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
14.12.2017 21:03:18   
medamisko
Mojoj N tako izlazi od hulahopkiva a narocito kad stavim vise omeksivaca .

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
26.12.2017 20:23:40   
wivern
Nama je letos izasao alergijski konjuktivitis i evo izgleda da se ponovo javio. Uopste ne znam zasto se pojavljuje, prosli put nam nista nisu rekli dr. Nadala sam se da nije alergije povukao na mene, ali je ostalo u domenu nadanja user posted image

< Poruku je uredio wivern -- 26.12.2017 20:25:22 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
22.9.2020 23:33:04   
vonavoj
Mene muci urtikarija vec 3 meseca,mislila sam da mi izbije na nogama i rukama posle depilacije...ali evo,sad mi je vreme za depilaciju i jutros mi je izbila i svrbi me jako...

Nista novo nisam jela,menjala gel,omeksivac..Pocela je da izbija od kad sam pocela da radim,da li je moguce da je od stresa?!?! Popila sam xyzal veceras.A izbija mi iznad laktova,i na nogama...Da je prasak,omeksivac,izbilo bi mi po stomaku,tu je garderoba stalno u kontaktu..
user posted image user posted image Izvinite na dlakama🤪

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
23.9.2020 7:12:34   
mikica88
Meni ovako hoce od ujeda.
Znam da to kod tebe nije, nzm od cega.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
23.9.2020 7:20:20   
Filadendronka
Von, meni su u KCS-u rekli da obratim paznju na garderobu zbog materijala i boje. Naime dermatolozi tvrde da se odredjene alergije javljaju i od npr. crne garderobe tj. vestackih boja. Takodje moja drugarica ima povremene uzasne alergije sa naticanjem kapaka i osipom po nogama i preponama najvise. Sve zivo je istestirala i rekose da je stres. Iskreno ne verujem u takve dijagnoze i sasvim sam sigurna da su alergije direktno povezane sa nekim deficitom/suficitom u telu. Nemam savet, sem da saniras posledice nekim kortikom. Afloderm, Elocom, mozda da probas i CortinaT. 

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Alergija,kako otkriti na što je dete aler...
23.9.2020 8:03:41   
vonavoj
Hvala fil..mm je ovako izbijalo po glavi,ali mnooogoo vise,morao je da prima lemud sol,i sinopen...pa je pio xyzal...isao na alergo testove..nikad nisu ustanovili od cega.. dijagnoza stres..i jeste,kad god je imao problema na poslu,mu je izbijalo...

Nista mi xyzal sinoc nije pomogao,izbile mi nove 2 jutros,na stopalu..samo sam se komirala.. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 116
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here