|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li je veličina bitna
17.8.2018 16:23:20   
Anoniman
Pa Ivana mozes li ti nama reci sta je bolje kad ne moze da se obuhvati ili ipak kada moze?A kolike sake imas male velike ili ono normalne velicine??

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 426
   RE: Da li je veličina bitna
17.8.2018 16:25:29   
mama Jo
Jednom davno sam procitala studiju da odredjeni delovi covekovog tela ne prestaju sa rastom citav zivot user posted image
Tako da ih je i tesko premeriti tacno user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Da li je veličina bitna
17.8.2018 16:28:48   
Ana RR
Mama Jo, uši, nos i stopala rastu tokom celog života. Mislim da drugi delovi ne rastu user posted image sem u određenim situacijama user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Da li je veličina bitna
17.8.2018 16:35:23   
mama Jo
Za te znam i ja user posted image
Mozda se vremenom na spisak dodalo jos nesto user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Da li je veličina bitna
17.8.2018 16:39:18   
Ana RR
Ko zna, medicina napreduje iz dana u dan user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Da li je veličina bitna
17.8.2018 16:51:11   
Nikola123
Zasto ste ovde ako ne zelite da kazete sta se vama dopada odnosno kolika velicina je za vas idealna?Zato i jesmo ovde ne vidim u cemu je caka?Ja imam kompleks glupo mi da pitam uzivo i zato sam ovde mozete li mi reci bio bih zahvalan?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Da li je veličina bitna
17.8.2018 16:54:46   
Ana RR
Nikola, a da ti lepo nađeš neku žensku pa neka ti ona kaže šta voli i da li joj se sviđa to što imaš. Tako je najbolje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nikola123)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Da li je veličina bitna
17.8.2018 16:58:15   
mama Jo
Nikola, svi smo napisali, ne znam sta ti ocekujes da se napise...
Uostalom, ne treba da ti bude bitno sta mi ovde mislimo nego sta misli zenska koja ti se dopada. Pa kad je nadjes pitas je i vidis da li ce biti zadovoljna.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Da li je veličina bitna
17.8.2018 17:06:11   
Nikola123
Molim vas zato sam i dosao ovde glupo mi je da pitam.Zamisli scenu e kakav mi je ovo ono ima da pomisli gle ovu budalu opterecen ovako se ne znamo i mnpgo je lakse? 😊

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Da li je veličina bitna
17.8.2018 22:04:09   
Misha i Ljisha
E vala iskren si. Nego otarasi se kompleksa. I uzivaj i gledaj da devojka pored tebe uziva.
Nego ja isto spadam u onih 1 %user posted image i mogu reci nije bas no sjajno kad je prevelik. Oci ispadaju hahah...

A opet kao i gagana prodjoh s jednim deckom. Nisam na kraju znala ni da li smo nesto uradiliuser posted image
Inace nije bitna toliko duzina jer kao i tapon kad se stavlja vec na duzinu kaziprsta nema nervnih zavrsetaka i tampon se ne oseca. Znaci nije duzina presudna. Meni je bitnija debljina.

(odgovor članu Nikola123)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Da li je veličina bitna
17.8.2018 22:33:02   
Nikola123
Pa kapiram ali mene zanima kolika je ta idealna debljina po tebi uzmimo primer one kao vece banane e sad dal tako nesto ili mozda deblje i koliko zivo me zanima pls?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Da li je veličina bitna
17.8.2018 22:38:15   
Misha i Ljisha
Evo da odgovorimuser posted image sasvim je dovoljna debljina banane te malo vece.
No to opet zavisi od zene do zene. Tako da ti nisam od velike pomoci

(odgovor članu Nikola123)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Da li je veličina bitna
17.8.2018 22:43:23   
mama Jo
Posto nikako da se sporazumemo, napisi ti tvoje dimenzije pa ce zene odgovarati sa malo/veliko.... pa ces na osnovu broja glasova znati na cemu si user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Da li je veličina bitna
17.8.2018 22:50:41   
gagana83
Misha i Ljisha, je l banana sa korom ili bez user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Da li je veličina bitna
17.8.2018 23:05:19   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: gagana83

Misha i Ljisha, je l banana sa korom ili bez user posted image

user posted image kora obavezna

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Da li je veličina bitna
17.8.2018 23:08:06   
Nikola123
Ovako fi mi je 4.5 cm svaka mi ga je obuhvatila a duzima 19cm ajde da cujem sta kazete iskrene budite?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Da li je veličina bitna
17.8.2018 23:18:30   
gagana83

IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Ivana kojim putem ste dosli?
Da sam tu sutra pa sa sidjes u toplije krajeve🤣

Masnica nam se pogubila citajuci ove bezobrazne teme user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Da li je veličina bitna
17.8.2018 23:21:45   
jess021

IZVORNA PORUKA: gagana83


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Ivana kojim putem ste dosli?
Da sam tu sutra pa sa sidjes u toplije krajeve🤣

Masnica nam se pogubila citajuci ove bezobrazne teme user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Da li je veličina bitna
17.8.2018 23:59:38   
MasnaMasnica
Ahaha ja ne znam sta je ovo.🤣🤣🤣
Neko me sabotira!🤣🤣🤣

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Da li je veličina bitna
18.8.2018 7:37:02   
vocicana
Znas sta Nikola, da ti nesto sda kazem. Vrv si mlad , jako mlad kada se opterecujes ovoliko pitanjima na temu debljine i duzine, ili si mator pa nisi nasao zensku koja to moze da izdrzi.
Naime, imam koleginicu ciji je momak imao penis duzine oko 23 cm u punoj erekciji, ali ta erekcija se zavrsavala padanjem u nesvest, gde je ona samarima uspevala da ga vrati u svesno stanje, bez pune cvrstine naravno, jer je to previse za njegovo sitno telo bilo.
Svaka zena moze da primi u sebe duzinu od 19 sm, debljina nije bitna, jer kada dete prodje kroz porodjajni kanal, prolazi i takva stvar, to sigurno. Pitanje je duzine vaginalne cevi, koliko je bolno i da li zena moze uopste da uziva u odnosu sa tobom, posto cifras centimetre.
Prema tome, da zakljucimo. Naravno da je bitno da nije --dosije smoki--, ali neke polne radnje sa dinosaurusima sigurno ni jednoj zeni nisu interesantni toliko, bar ne u stalnoj varijanti, mozda za probu da, ali msm da ista ne moze bas normalno ni da hoda posle toga. Msm da sam ti rekla sta te je zanimalo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Nikola123)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Da li je veličina bitna
18.8.2018 8:16:23   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: jess021


IZVORNA PORUKA: gagana83


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Ivana kojim putem ste dosli?
Da sam tu sutra pa sa sidjes u toplije krajeve🤣

Masnica nam se pogubila citajuci ove bezobrazne teme user posted image


user posted image user posted image user posted image

Masnica misli da cu sigurno ovde videti pitanje user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Da li je veličina bitna
18.8.2018 8:22:25   
Nikola123
Pa dobro jesam mlad ali zelim da mi neka starija kaze zanima me njeno misljenje jer je iskusnija klinkice su bezveze.A sta ostale zene kazu?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Da li je veličina bitna
18.8.2018 8:27:09   
vocicana
Zene su za zene, sve sam ti napisala, devojke za devojke. Uzivanje je relativna stvar ako si ok, ako nisi neces se proslaviti. Vidi se po pisnju da si mlad. Polako , biraj i razgovaraj, devojke vrv hoce da pricaju, ali ne na prvu i ne na taj nacin.
Sve sto sam imala onako za reci, rekla sam. A ti malo citaj i usmeri se na sebe. Da ne bude problem kasnije. Sada istrazuj

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Nikola123)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Da li je veličina bitna
18.8.2018 8:32:44   
Nikola123
Pa nisam prost haha jesam mlad nisam klinac znam nisam napadan ali hpcu da ti kazem da ne mogu da pitam ni jednu devojku jer svaka dev koju sam imao je mlada nije iskusna ako me shvatas samo bih jos hteo da mi kazes jesnu stvar sta tebi odgovara interesuje me jer si starija dal debljine banane ili???

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Da li je veličina bitna
18.8.2018 8:39:14   
vonavoj
Nije sve u debljini..i tehnika je bitna..
user posted image user posted image
On zapeo za bananu,pa jel kao banana ili ne..

(odgovor članu Nikola123)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here