|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
20.6.2011 22:40:57   
Ana RR
Nastavak teme user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
21.6.2011 15:12:20   
Maya21
evo i ja da se javim :) jos ne mogu da verujem da nisam prepoznala Vanjusku i Minu user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
21.6.2011 16:27:54   
minavb
Majo neces verovati, meni je taj susret ceo dan bio u glavi i bi mi zao sto nismo duze pricali, ali je Vanja poceo da sizi od guzve.Eto, upoznale smo se na lep nacin.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
21.6.2011 16:54:31   
Maya21
Nista sledeci put kad budem dolazila idemo na kafu user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
21.6.2011 17:16:50   
minavb
Obuci majcu.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
2.8.2011 14:24:01   
Anoniman
Verka i ja smo danas pile kafu i baš nam je bilo lepo. Malo smo protračarile, uživale i jedva čekam opet! user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
5.8.2011 15:30:19   
Anoniman
Pila sam kafu sa Inicom!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
5.8.2011 23:57:07   
dunja RR

Nemam pojma gde ovo da pitam, pa ću ovde - Dajte mi molim vas predlog za neki restoran  (ako može na Vračaru, ne mora) da je dobra klopa a da nije skup. Ne brza hrana (pljeskavice, pice), nego onako, lepa večerica ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
6.8.2011 8:12:43   
Anoniman
Dunja, ja ti od srca preporucujem Little Bay u Dositejevoj....Mesto je bas pristojno, ako se ne varam drzi ga neki bivsi engleski ugostitelj. Klopa je koliko sam ja snimila 500-1000din, a nisu sva jela  klasicna...Mislim, imas ti i mesano meso, ali ostatak menija je mnogo lepsi. Imaju odlicnog lososa i ribu list, a i bifteci su im super...Mi nismo bili nekoliko meseci tamo, a sad si me podsetila.
Da, pustaju razlicitu vrstu muzike. Jednom smo slusali opericu, drugi put klavirsku muziku itd...Bas je fino mesto...user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
6.8.2011 8:21:37   
Jeca*
hm...ja vise ne znam imam li osecaj za restoranske cene, ali recimo, u tom delu grada koji si navela ja jako volim restoran "Violeta kuco stara", hvalili su mi Trpezu, u Ustaničkoj (nije daleko), volim Kovač na Voždovcu...pogledaj...svi imaju dobre internet prezentacije, koliko se sećam user posted image
p.s....hajde da ovim postovima nadjemo adekvatnu temu...user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
6.8.2011 9:27:41   
minavb
IZVORNA PORUKA: Jeca*

"Violeta kuco stara",
user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
6.8.2011 9:59:22   
Anoniman
U Violeti nisam bila bas dugo, pre smo stalno tu jeli i bila je super klopa. Za cene ne znam, ni ja nemam osecaj. Oni imaju super bastu.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
6.8.2011 12:51:00   
dunja RR
Hvala vam devojke user posted image

"Trpezu" sam baš juče gledla (sajt) i cene su odlične. Odoh da pogledam "Violetu":)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
7.8.2011 11:13:21   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Jeca*

hm...ja vise ne znam imam li osecaj za restoranske cene, ali recimo, u tom delu grada koji si navela ja jako volim restoran "Violeta kuco stara", hvalili su mi Trpezu, u Ustaničkoj (nije daleko), volim Kovač na Voždovcu...pogledaj...svi imaju dobre internet prezentacije, koliko se sećam user posted image
p.s....hajde da ovim postovima nadjemo adekvatnu temu...user posted image



Nisam uspela naći Violetin sajt, ako neko ima link molim neka mi musti na pp:)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
7.8.2011 11:22:46   
pepeljuga
Moj omiljeni restoran je ''Trag'', opusteno je, fenomenalna klopa, super ambijent, cene sasvim ok,
Ako ti bas treba na Vracaru, moze Zaplet npr. i ovi gore navedeni, ma ima bas gomila dobrih restorana


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
7.8.2011 11:32:15   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Moj omiljeni restoran je ''''Trag'''', opusteno je, fenomenalna klopa, super ambijent, cene sasvim ok,
Ako ti bas treba na Vracaru, moze Zaplet npr. i ovi gore navedeni, ma ima bas gomila dobrih restorana



Zaplet mi je na 2 minuta od kuće, mada sam čula da je skup. Nekako je previše fensi i uglađen za moj ukus specijalno što Tadić tamo klopa ... Kada god prođem (prolazim ladno kroz onu baštu redovno:) uvek sede neke napucane ribe i biznismeni ...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
7.8.2011 12:11:19   
minavb
Mislim da su Zaplet skoro preselili na novu lokaciju, tako mi bar rece dever,  da je skup, jeste.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
7.8.2011 15:54:40   
pepeljuga
Ups...Vidi se koliko cesto prelazim most zadnjih godina, osim sada kad moram na posao user posted image

< Poruku je uredio pepeljuga -- 7.8.2011 15:55:30 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
7.8.2011 18:15:48   
dunja RR

Bila sam sada na bazenu i prošla pored Zapleta, nema stolova u baštici onoj maloj ...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
8.8.2011 12:06:20   
dunja RR

Izveštaj:

Zaplet premešten (nema stolova u bašti)
Violeta kuća stara - na radi im sajt, ne radi im ni jedan od telefona; otišli smo ipak tamo (društvo), bilo juče nekome /nepoznatom) krštenje, pa sve zauzeto, mi seli nakon što smo lepo pitali da li može da se sedne, (pitala sam da nije bukirano, svadba neka), rekože da može; na kraju konobar došao i isterao nas:(

Trpeza - na kraju tamo odosmo. U lepom je kraju, pored su još dva restorana, mislim da je jedan od njih picerija. Sva tri imaju lepe bašte. Ova prva dva skroz puna, Trpeza prazna (jedan sto bio zauzet). Društvu se svidela klopa, usluga OK, ali ja dobila proliv kada sam došla kući (celu noć sam išla u WC). Nemam pojma da li je od hrane, ili sam se prejela, ili od toga što sam bila juče na bazenu ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
8.8.2011 14:22:09   
Anoniman
Joj Dunja, pa ti si imala pravu avanturu.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
18.8.2011 20:34:12   
Anitaaa
Ljudi hoće skoro neko druženje,ja sam sad u debelom zaostatku ovde hehehe user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
18.8.2011 21:33:24   
Nensi*
Ja sam za user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
18.8.2011 21:38:31   
Snelle
I ja! Al sam na odmoru do 5.9. pa mi odgovara neki datum posle toga.
P.S. Nensi, baš sam danas pitala šta je sa tobom, što te nema user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Ispijanje "kafe" u Beogradu II deo
18.8.2011 21:41:10   
Nensi*
Jel mi verujes da sad samo uvece uspem da sednem za komp,i to ako me ne mrzi ili ako ne legnem ranije,jurcam za Vukom po ceo dan,jako je nemiran,nista ne slusa i taaaaako user posted image Uostalom videces kad se budemo videle,ja verovatno necu stici ni da sednem.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here