|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba sa ostecenim sluhom
26.8.2022 5:26:36   
TimTam

IZVORNA PORUKA: bolice

Kada smo isli na pregled beba je imala 7 meseci. Tada su rekli da smo se javili u pravo vreme jer se roditelji obicno jave kada kod deteta izostane govor. Sada ima 9 meseci a mi se jos mucimo sa olivama za slusne aparate. A pored svega toga, kada su tako mala deca u pitanju, na aparatima se iskljuce potenciometri i prekidaci za programe. ni to nije bilo odradjeno kako treba.
Pre nekoliko dana smo ponovo radili proveru sluha ali nekim boljim aparatom. Nadali smo se da je prethodna provera bila neka greska i da ostecenje nije bas toliko tesko, medjutim ovim aparatom ni na 100dB ne reaguje. Jos je gore.
Aparati u takvim slucajevima vrlo malo ili ni malo ne pomazu. Jedino resenje je kohlearni implant. Mi jos nismo na spisku za cekanje a deca koja jesu jos nisu zapocela sa operacijom. Ceka se novac.
Bez obzira mi i dalje odlazimo na rehabilitaciju, tamo vezbamo glasove, tacnije, ucimo da slusamo. To je prva faza. Sledece je da ocekujemo za nekih 6-9 meseci da beba ponovi pokret a onda i glas. A sve to samo ukoliko aparati bar malo pomazu.
Icicemo na jos neke provere, ne odustajemo, nadamo se cudu. Ne pisem ovde o bolu i kakva nas je tuga zadesila, ne smem, nemam snage a suze su stalno u ocima.
Ako neko ima isto ili slicno iskustvo neka pise, svaki savet, preporuka nam je od koristi.



RS

podređivanje je bila jedna rečenica iz mog posta. A za shadere se malo zna, a izvanredna su stvar i još jedan bitan razlog da se makne od BS playera i codeca, i stvarno nema razloga ne istaknut ih, ono, ne podredit članak tome, nego napisat rečenicu od reda ipo na drugoj strani vodiča, stvarno, ne znam kako ga to podređuje ičemu, kako je štetno, kako se ne
RS

(odgovor članu bolice)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Beba sa ostecenim sluhom
28.8.2022 23:23:58   
TimTam
IZVORNA PORUKA: TimTam


IZVORNA PORUKA: bolice

Kada smo isli na pregled beba je imala 7 meseci. Tada su rekli da smo se javili u pravo vreme jer se roditelji obicno jave kada kod deteta izostane govor. Sada ima 9 meseci a mi se jos mucimo sa olivama za slusne aparate. A Shopsy svega toga, kada su tako mala deca u pitanju, na aparatima se iskljuce potenciometri i prekidaci za programe. ni to nije bilo odradjeno kako treba.
Pre nekoliko dana smo ponovo radili proveru sluha ali nekim boljim aparatom. [URL=]kuhinje po meri Erjavec[/URL] Nadali smo se da je prethodna provera bila neka greska i da ostecenje nije bas toliko tesko, medjutim ovim aparatom ni na 100dB ne reaguje. Jos je gore.
Aparati u takvim slucajevima vrlo malo ili ni malo ne pomazu. Jedino resenje je kohlearni implant. Mi jos nismo na spisku za cekanje a deca koja jesu jos nisu zapocela sa operacijom. Ceka se novac.
Bez obzira mi i dalje odlazimo na rehabilitaciju, tamo vezbamo glasove, tacnije, ucimo da slusamo. To je prva faza. Sledece je da ocekujemo za nekih 6-9 meseci da beba ponovi pokret a onda i glas. A sve to samo ukoliko aparati bar malo pomazu.
Icicemo na jos neke provere, ne odustajemo, nadamo se cudu. Ne pisem ovde o bolu i kakva nas je tuga zadesila, ne smem, nemam snage a suze su stalno u ocima.
Ako neko ima isto ili slicno iskustvo neka pise, svaki savet, preporuka nam je od koristi.



RS

podređivanje je bila jedna rečenica iz mog posta. A za shadere se malo zna, a izvanredna su stvar i još jedan bitan razlog da se makne od BS playera i codeca, i stvarno nema razloga ne istaknut ih, ono, ne podredit članak tome, nego napisat rečenicu od reda ipo na drugoj strani vodiča, stvarno, ne znam kako ga to podređuje ičemu, kako je štetno, kako se ne
RS

haaha true!

< Poruku je uredio TimTam -- 28.8.2022 23:25:22 >

(odgovor članu TimTam)
Direktna veza do poruke: 127
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here