|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja Jelka
11.11.2010 13:22:00   
isidora88
js cu ove godine da kitim jelku kada me uhvate kontrakcije,taman da mi ne bude dosadno,spojim lepo i korisno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Moja Jelka
11.11.2010 18:06:21   
jance
joj ja to sve tako voooliiim. mm uvek misli da mi nije dobro kad me krene ta bozicna groznica. user posted image

pre koju godinu sam sve umesto dobar dan pozdravljala sa Christmas user posted image

a o jelki da nepricam...inace ja jaako volim zive jelke i skoro se posvadjah sa mm prosli put kad smo isli da kupujemo jer je on navalio da kupimo vestacku....
a mene uvek vestacka jelka asocira na one jadne i bedne nikakve kineske jelke koje smo imali kad sam bila mala. a ja uvek sanjala da imam veliku bujnu jelku krcatu sa ukrasima user posted image
al ondak me je iznenadio sa jednom manjom ali jaako lepom i bujnom ali vestackom jelkom, nije hteo ni da mi kaze kolko ju je platio, uglavnom je bila jako skupa kaze...
no nebitno, ja uvek jelku kitim u bordo-zlatnu kombinaciju, tako mi pristaje u sobu...
i dace Bog da ove godine konacno imam malo para i da ukrasim sve ostalo malo, ne samo jelku...mozda venac na vrata bi bilo lepo....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Moja Jelka
11.11.2010 18:06:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking RR

Ne volim ti ja taj šareniš user posted image  Ukrasi su mi bordo i zlatni, a sad bih npr. napravila ljubičasto-belu kombinaciju. Ne znam kako će se slagati ljubičasto&zlatno ili belo&bordo..user posted image


meni su najlepše crveno zlatne jelke.
plavo, zeleno, ljubičasto, pa čak i bordo se slabo vidi.

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: Moja Jelka
11.11.2010 18:21:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking RR

Ne volim ti ja taj šareniš user posted image  Ukrasi su mi bordo i zlatni, a sad bih npr. napravila ljubičasto-belu kombinaciju. Ne znam kako će se slagati ljubičasto&zlatno ili belo&bordo..user posted image


eto, vidis - mozes ove godine izbaciti zlatno i ubaciti belo. ili izbaciti crveno, a ubaciti bordo :)

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Moja Jelka
11.11.2010 18:25:50   
jance
plavo-srebrna kombinacija isto nije losa...
al sada tako kitimo jelku u firmi pa mi bas i nije do ponavljanja...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Moja Jelka
11.11.2010 18:28:42   
anajid
Meni sestra svake godine iz FR salje nove ukrase,ajoj nema kakvih nema!Samo sto ja nista ne bacam nego samo dodajem,tako da se sad vise jelka ni ne vidi od ukrasa!user posted image user posted image user posted image

Ali obozavam jelke,to me vrati u detinjstvo,pa sva podetinjim u vreme tih praznika!user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Moja Jelka
11.11.2010 18:29:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: viking RR

Ne volim ti ja taj šareniš user posted image  Ukrasi su mi bordo i zlatni, a sad bih npr. napravila ljubičasto-belu kombinaciju. Ne znam kako će se slagati ljubičasto&zlatno ili belo&bordo..user posted image


meni su najlepše crveno zlatne jelke.
plavo, zeleno, ljubičasto, pa čak i bordo se slabo vidi.



Moja je crveno-zlatna, obožavam tu kombinacijuuser posted image

Inače ne podnosim veštačke jelke, pa svake godine ukradem svetu malo kiseonikauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Moja Jelka
11.11.2010 18:30:42   
Anck Su Nmaun
Stidi se sad 3 minuta user posted image

I moja je kombinacija crveno zlatno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Moja Jelka
11.11.2010 18:34:44   
jance
ja imam kuci u Petrovcu posadjene u dvoristu 4 jelke od 4 Bozica za koje sam ih kupila..tako da ja i vracam prirodi dosta...

al razume da je plasticna prakticnija pa makar i zbog spremanja...jel blago meni mi je drzimo skoro do marta...user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Moja Jelka
8.12.2010 10:05:27   
Anoniman
Ovo je Petrina i Sarina prva jelkica user posted image   Mama je malo pozurila da je okiti...gora sam od deteta user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Moja Jelka
8.12.2010 10:59:07   
Shishica

IZVORNA PORUKA: engimengi

user posted image


Super fotografija.. jel to tvoja jelka ili .... ?

MM govori: "Sta ce ti to? Gluposti!" A ja mu lepo objasnim da je to bila moja velika radost od malih nogu pa sve do sad.. sa tatom kad se udruzim pa udri po jelci i ukrasima! Da je to nesto sto mora detetu da priusti.. ove godine makar ce biti odusevljena sijalicama... a oni nikad nisu kitili jelku user posted image jadan nije ni naucio sta to znaci...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Moja Jelka
8.12.2010 12:39:27   
Iwana87
Smeskice jelka vam je predivna.Nadam se da se petri i sari svidja.
nego da vam kazem ja jednu pesmicu koju sam maltretirala mm da mi peva prosle zime ,luda user posted image
Srede soba visoko elkava mi stoji
njum krase ukrasi vo razni bolji
elko elko porasni uste dve tri pedi
za da moze dedo mraz darovi da rediuser posted image
Sad se mihajlo raduje na tu pesmicu

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Moja Jelka
8.12.2010 12:57:41   
Iwana87
Evo i nase jelke
user posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Moja Jelka
8.12.2010 13:05:38   
lesica
Jooj sto su lepe jelke..Ja sad za vikend idem da kupim i jelku i ukrase i sijalice i da posle pocnem sa kicenjem user posted image user posted image user posted image Jedva cekam user posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Moja Jelka
8.12.2010 13:07:11   
SUPER MAMA
Mi smo vec u subotu nakitili jelku, Moni je uzivala a i mamauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Moja Jelka
8.12.2010 19:10:24   
NadaR
Divne jelkeuser posted image user posted image

Meni je nekako jos rano za kicenje , sacekacu jos desetak dana user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Moja Jelka
8.12.2010 19:13:29   
ivaj
Nasa jelka je veeelika,do plafona.Jedva cekam da je okitimouser posted image  Novu godinu volim samo zbog tog kicenja.
I ruske salateuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Moja Jelka
8.12.2010 20:21:15   
Ivanka 75
Ja sam nakupovala novih ukrasa i traka! Treba jos da kupim one veeeelike grane za terasu (tj mm je zaduzen za kupovinu) !!!!!!!!!!!!
Valjda cemo do vikenda biti opremljeni za Ivino prvo kicenje novogodisnje jelke!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Moja Jelka
8.12.2010 20:37:46   
magnetic
Mi cemo se jos ove godine zadovoljiti sa malom jelcicom i proslogodisnjim ukrasima,a sledece godine(kad Dunja bude polako vec kontala) kupujemo veliku jelku i nove ukraseuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Moja Jelka
8.12.2010 21:20:22   
Anoniman
Mi imamo jednu malu jelkicu koja stoji okicena u sobi koju ne koristimo i kupujemo prave jelke sa busenom pa ih kitimo svake godine.Ove godine smo resili da okitimo bor user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Moja Jelka
8.12.2010 22:51:40   
Shishica
Ja cu ove godine malu neku sto imamo a od sledece cu ozbiljnije nesto.. user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Moja Jelka
9.12.2010 9:23:44   
*Alexx*
Iju, kad ste pre počele da kitite user posted image Mene već muka hvata od kuglica i ukrasa koje će Andrej da uzima sa jelke user posted image user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Moja Jelka
9.12.2010 9:24:47   
Vučko.ba.
moja je i okićena i već očerupana od strane Dine user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Moja Jelka
9.12.2010 10:46:51   
Olga75
Vec je vreme za jelku user posted image user posted image user posted image ? Mi cemo verovatno da kupujemo dan pre Badnjeg dana i onda za Badnje vece  24-tog polako da je ukrasavamo. Od prosle godine znam da su sijalice hit user posted image .


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Moja Jelka
12.12.2010 13:22:38   
Anoniman
evo, ovo je nasa jelka prosle godine

user posted image

user posted image

ove godine smo samo dodali jos nekih ukrasa

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here