|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moja Jelka
14.12.2008 9:25:11   
Jeca*
Evo bliži se doček Nove godine. Mi ćemo jelku kititi u nedelju, pošto uvek kitim posle sv Nikole!
Otvaram ovu temu da svako od nas kad okiti jelku, ako može, postavi sličicu svoje jelke!
Da se i ovde oseti novogodišnje šarenilo user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Moja Jelka
14.12.2008 9:57:11   
Anoniman
Ja ću moju kupiti tek 25og, ali ćete slikicu dobiti sigurno! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Moja Jelka
14.12.2008 10:28:05   
Lu
Ja ću danas uslikati ovu u kući,a večeras ću pokušati onu vani da se vide svjećiceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Moja Jelka
14.12.2008 11:48:41   
guppy RR
super tema user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Moja Jelka
14.12.2008 13:38:32   
Lu
user posted image

eto,probila sam led sad vi,


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Moja Jelka
14.12.2008 13:42:18   
Lu
A joj slabo se vidi,ako znate kako se povećava,please...

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Moja Jelka
14.12.2008 14:05:20   
guppy RR
Ako klikneš na sliku, bude veća, pa nije problem.
Bravo, lu user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Moja Jelka
14.12.2008 15:57:44   
Anoniman
lu, onu napolju moraš slikati bez blica, sa upaljem svetlom u dvorištu ecimo, inače se neće videti svetla. kiss

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Moja Jelka
20.12.2008 0:17:07   
stella
user posted image user posted image
Kad ukrasimo nasu,probacemo ubaciti slikicu.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Moja Jelka
21.12.2008 19:17:14   
Jeca*
Evo naše jelke user posted image

user posted image

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Moja Jelka
21.12.2008 19:32:26   
andrijana
Jao,divna je! user posted image Kako je odreagovao malisa na jelkicu? Da li je bio iznenadjen ili zbunjen?

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Moja Jelka
21.12.2008 19:45:01   
Jeca*
Pa gleda je...valjda mu ništa nije jasno user posted image  ali, svetli pa je to valjda dovoljan preduslov da je smatra prijateljem user posted image user posted image  (pošto je naravno sve što svetli ultra interesantno)
a jedva čekam sutra da kupimo baterije za tog sneška koji je ispod jelke (nazire se na slici) - on skače i peva. To sam ja dobila pre 3 godine za rodjendan. Fenomenalan je. Jedva čekam da ga Luka vidi user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Moja Jelka
21.12.2008 19:52:13   
andrijana
 Valjda ce i Katarina tako da reaguje kad je budemo okitili. Vi ste od nas stariji 2,5 nedelje.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Moja Jelka
21.12.2008 20:04:50   
guppy RR
Mi još uvek nismo okitili jelkicu, danas sam imala kod kuće druge obaveze.
Valjda ćemo stići do nove godine user posted image
A VALJDA ću sutra stići kancelariju da okitim.... user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Moja Jelka
21.12.2008 23:31:00   
Anoniman
Evo je i naša... user posted image

user posted image

ps. Jecika, pazi da se ne plaši Deda mraza... moj Luka se bio uplašio. Javi kako je reagovao.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Moja Jelka
21.12.2008 23:42:15   
MERYEN
user posted image user posted image user posted image
Bas su vam lepe jelke,mi bi trebali sutra da okitimo nasu.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Moja Jelka
22.12.2008 6:51:09   
Lu
Super Tashauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Moja Jelka
23.12.2008 21:22:23   
andrijana
Tasha,bas je divna. user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Moja Jelka
23.12.2008 22:24:23   
Anoniman
user posted image  Ove godine je zaista baš lepa. Lepog je oblika pa je nije bio problem okititi... a platila sam je manje nego one što sam kupila prethodne dve godine. user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Moja Jelka
18.11.2009 18:33:44   
Anoniman
Mi jelku kitimo 6.12., za Mikulas, katolicki sv.Nikola. Imamo vestacku jer nam je zao da se sece pravo drvo, a onu sa busenom ne znam gde bi posadila posle. Jedva cekam da je okitimouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Moja Jelka
18.11.2009 18:59:00   
mihi
Kupila sam prošle godine u merkuru baš lepu 180 cm visoku jelku, dok mi je stariji sin bio mali ja sam kupovala sa busenom pa sadila na placu oko vikendice a sad me to mrzi pa sam kupila lepu gustu veštačku okitim je pred novu godinu i ostavim do pravoslavne nove i duže........user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Moja Jelka
18.11.2009 19:05:54   
viking
Ja isto volim jelke i to mi je jedini novogodišnji ukras u kući (nemam stone aranžmane, lampione, ni ono što visi sa lustera i zidova, vrata).
Sećam se kad smo mm i ja pre sedam godina kupili stan, planirali smo da se uselimo pred Novu godinu, ali su naravno majstori svašta nešto zajebali pa to nije bilo moguće. I tako smo mi u praznom stanu na sred srede postavili jelku, okitili je, stavili poklone i proslavili "našu prvu Novu u novom stanu" a uselili smo se mesec dana kasnije... Te godine smo i kupili sve novo - novu jelku (plastičnu) i sve nove ukrase. Baš je bilo lepo user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Moja Jelka
18.11.2009 19:23:41   
Anoniman
Da l cu ja nekad da zivim sa MM-om pa da kupimo jelkicu i da okitimo sobice user posted image ,mojima to nije bilo bitno izgleda pa imamo malu plasticnu koja kako god da se okiti nije LEPAAAAAAA!

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Moja Jelka
18.11.2009 19:31:25   
viking
Majče, napravi neki stoni aranžman onda, to može super da izgleda, sa granom svećom, nekim lampionom, ubaciš neku šišarku i kesten i eto ti :) Daje toplinu, naročito ako je to nešto što si sama sklepala...
Meni su suepr oni ukrasi što se prave od testa u obliku zvezdicam jelkica, čovečuljaka... to nije skupo, a slatko mi je baš user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Moja Jelka
18.11.2009 21:39:17   
Anck Su Nmaun
Ja danas u marketu  htela da kupim jelku  ...a  MM vice jesi luda sta ce ti sad ( to je nasa prva zajednicka jela u novom stanu) ... sad kad videh temu sad  ga vicem ....Sto nismo kupili jeeelkuu ...jedva cekam da je okitim ...
Inace uvek se vise radujem tim samim prednovogodisnjim euforijama nego samom doceku!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here