|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pegla
6.6.2018 7:59:29   
Maraj
Aha. Pa to je ok....samo ja imam peglu na paru. U njih se stavlja destilovana voda i ne stvara se kamenac.
Ja gledam da ima sto manje dodataka kada nesto kupujem. Ko i usisivaci. 300 nekih filtera. Te hepa te ovaj te onaj. I na kraju mi se vratili na najobicniji usisivac bez ikakvih filtera i dodataka...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Pegla
6.6.2018 8:31:21   
mama Jo
To je onda super stvar, ako stvarno tako skuplja kamenac.
Ja imam neku gorenje vec godinama, stavljam destilovanu vodu i nema kamenca zaista. Tako da ne znam koliko je to neophodno....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Pegla
6.6.2018 9:21:37   
Misha i Ljisha
gagana ja sam imala takvu identicnu. Crkla je nakon garancije user posted image Medjutim stvarno je sjajna pegla, pegla odlicno. Kod mene se pokvario termostat i stalno je grejala i ladno se istopila. Znaci termoregulator je riknuo i nije stao sa grejanjem na odredjenoj temp i eto ti belaj. Inace sjajna stvar. Jos mi je super sto ima opciju ako je ostavis 5 min da se automatski iskljuci. Idealna za osobe koje ne znaju da li su iskljucili peglu user posted image za ljude kao ja hahah...

Sad imam mulinex i odlicna je ali ne tako dobra

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Pegla
6.6.2018 9:32:48   
IvanaSK RR
Ja stavljam destilovanu vodu i opet ima kamenca. Gorenje je.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Pegla
6.6.2018 9:36:11   
mama Jo
I moja je isto gorenje. Nisam bas primetila da ima naslaga kamenca, li sasvim sigurno ga ima u tragovima.
Gagana, meni ta pegla izgleda stvarno odlicno, mislim da joj i cena obecava. A to da se pokvare posle garancije je vrlo cest slucaj sa danasnjim aparatima...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Pegla
6.6.2018 9:36:34   
Misha i Ljisha
Ja mislim da kamenca mora biti. Ova sa selfclean mi je bila sjajna. Stvrno odlicna pegla i bas je bila skupa kad sam je ja uzimala, i mogla sam ladno samo jednu stranu odece da peglam bez problema sto skracuje peglanje. E sad ja sam bila baksuz ocito sto se to pokvarilo ali ja sve to vezujem za fluktuaciju napona na salasu gde smo ziveli. Znaci skoro svaki kvar na svim masinama je bio jer bi napon presao 220V i padao ispod 200. Kad sam zvala elektrovojvodinu da se zalim, bili su u fazonu "sta hocete zivite na salasu" user posted image user posted image


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Pegla
6.6.2018 9:39:49   
IvanaSK RR
Ahahhaahahhahaahahhaa, Ljiso, pa oni nisu normalni. A verovatno i zato i jesu kvarovi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Pegla
6.6.2018 9:41:11   
Misha i Ljisha
Jednog majstora sam terala da ispise izvestaj gde tvrdi da je do kvara doslo zbog napona na mrezi. user posted image Zapela ja da mi elektrovojvodina plati kvar. Naravno bezuspesno

Da i siznula sam. Pa ja placam istu cenu struje kao i onaj u centru grada. Ako mi ne dostavljate "istu struju" onda mi smanji cenuuser posted image a da ne govorim kad je slaba struja koliko dugo mi treba da se skuva kafa na sporetu.Uf sizila sam non stop

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 6.6.2018 9:42:35 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Pegla
6.6.2018 9:41:20   
mama Jo
O, pa vrlo moguce, ako ti se desavalo i sa drugim aparatima, onda sasvim sigurno ima veze.

Ma da, prosto kamenac je neizbezan cak i sa destilovanom vodom... vise sam mislila da ga nema u tolikoj kolicini da je to problem.

Sjajna stvar ako je davala mogucnost peglanja samo jedne strane odece to je vrlo bitno, olaksava.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Pegla
6.6.2018 10:48:26   
MimaKos
To za destilovanu vodu mi je tek skoro neko rekao, ja sve obicnu stavljala ali za sada nije bilo problema

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Pegla
6.6.2018 11:19:31   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja stavljam destilovanu vodu i opet ima kamenca. Gorenje je.

I ja stavljam destilovanu, ali ne vredi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Pegla
6.6.2018 11:23:41   
Maraj
Mozda je i do pegle. Ja imam roventinu na paru. Extra je. Stavljam destilovanu vodu u nju. Nikakvih problema sa kamencem a imam je preko 15 god

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Pegla
6.6.2018 11:34:58   
IvanaSK RR
Maraj, mi smo ovu kupili polovnu na internetu pre nekih pet, sest godina user posted image i to za nekih 1000 din. Ne mogu da se pozalim na nju, stvarno, ali sam taj kamenac primetila pre neki dan.
E sad, posto je u medjuvremenu bila kod moje mame, mozda joj nije sipala destilovanu vodu ili je nije ni koristila...
Mi smo bili kupili neku, ali je nikakva,nije teflon.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Pegla
6.6.2018 11:39:44   
emicaa
koliko je koristim moja ce pegla ostati Dori u naslijedje user posted image
Isto koristim za nju destilovanu vodu i nema kamenca

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Pegla
6.6.2018 12:19:23   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

gagana ja sam imala takvu identicnu. Crkla je nakon garancije user posted image Medjutim stvarno je sjajna pegla, pegla odlicno. Kod mene se pokvario termostat i stalno je grejala i ladno se istopila. Znaci termoregulator je riknuo i nije stao sa grejanjem na odredjenoj temp i eto ti belaj. Inace sjajna stvar. Jos mi je super sto ima opciju ako je ostavis 5 min da se automatski iskljuci. Idealna za osobe koje ne znaju da li su iskljucili peglu user posted image za ljude kao ja hahah...

Sad imam mulinex i odlicna je ali ne tako dobra


O majka mu stara! Sad si me pokolebala. Mada, koju god peglu da kupim, niko mi ne garantuje da se nece desiti isto.
Inace, na ovom sajtu sto sam ostavila link je jutros veca cena za 1500 nego sinocuser posted image
Edit - ipak nije, gledala sam pogresan sajt.


< Poruku je uredio gagana83 -- 6.6.2018 12:20:39 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Pegla
7.6.2018 11:35:04   
gagana83
Ja kupih ovu, pa sta mi Bog da. Nisam stigla da je isprobam, kasmo smo sinoc dosli kuci.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Pegla
7.6.2018 11:35:53   
Misha i Ljisha
Ma odlicna je user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Pegla
7.6.2018 12:14:19   
IvanaSK RR
Gagana, nek te lepo služi.
Ja malo pre videh da je moja Philips, a ne Gorenje user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Pegla
7.6.2018 12:32:01   
Maraj

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

koliko je koristim moja ce pegla ostati Dori u naslijedje user posted image


user posted image
I mene nesto mrzi da peglam u poslednje vreme...al ne mogu da gledam mm i dete neispeglane. Sebe obavezno peglam kad radim. Sad na trudnickom sam postedjena bar sebe da ne peglam

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Pegla
8.6.2018 8:19:21   
gagana83
Prvi utisak je da je pegla odlicna! Bas jaku paru ispusta. E sad moram da kupim i novu dasku, ova mi se klima sto mi do sad i nije toliko smetalo. Ali sad kad sam dala tolike pare za peglu, greota bi bilo da padne user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Pegla
8.6.2018 8:20:45   
Misha i Ljisha
Rekoh ti ja da je sjajna user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Pegla
10.10.2018 10:34:29   
jess021
Gagana, jesi li jos uvek zadovoljna? 
Ja moram da kupim novu, svi hvale Tefal, ali ja bi tako nedge do 6000. Imate li neku preporuku? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Pegla
10.10.2018 11:15:55   
bebilule
Kad budem kupovala novu biće mi bitno i da ima opciju auto off. Ali koliko peglam - ova će mi trajati 20 godina. user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Pegla
10.10.2018 14:11:32   
pari
Ja imam philips gc2520 i zadovoljna sam

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Pegla
12.10.2018 21:36:55   
smeško
Jess, jesi li nasla peglu? Ja imam Tefalovu sa teflonskom grejnom pločom i opet gledam slicnu. Ima ih na akcijama u emmezeta marketima. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here