|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pegla
17.2.2012 19:00:23   
MicinaMama
Hehe kod mene u kuci odkazuju sve jedna po jedna stvar sto mi je svekrva dala na koristenje...Cim to svekrva da na poklon nije to ni za khm khm....da ne psujem...Sebi kupila macka sve oridzidzi,a snajki dala svoje staro marke znj...tj ono od 10 eura,ako je i toliko.Ali kupla sam sebi vec peglu,e sada idem redom da pobacam staro i uzmem novo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Pegla
17.2.2012 19:02:19   
Sanjica26 RR
Kupila sam peglu malo pre made in Franceuser posted image user posted image Ma, nek ide zivot. Sad cu da peglam sa uzivanjem.user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Pegla
17.2.2012 19:03:24   
MicinaMama
hehe i meni crkavaju sve stvari sto mi je svekrva prosledila.Cim je to svekrva poklonila nije to ni za khm,khm,da ne govorim sta.Sebi macka kupila naj novije a meni uvalila svoje staro marke znj!Kostalo je oko 10 eura ako je i toliko a jos polovno mi dala.Sada menjam sve jedno po jedno i ne cekam da crkne.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Pegla
18.2.2012 2:40:49   
MicinaMama
Izvinite sto sam poslala dve poruke istog sadrzaja,slucajno sam poslala jer mi je prvi put izbacilo kao neuspelo slanje pa sam ponovila.Ipak su se poslale dve...user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Pegla
25.8.2012 10:20:24   
nata11
Kako da ocistim keramicku peglu odnosno dno. Juce sam peglala neku majcu sa gumom i sve je ulepih.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Pegla
12.10.2012 23:34:14   
pandina
Kupila sam juce ovu , s tim sto je moja braon-zlatna. MM je zove Luj Viton pegla user posted image
Samo sam je platila 1000 din jeftinije u Boshovoj prodavnici.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Pegla
5.10.2014 10:09:36   
vonavoj
Crkla mi pegla! Zar bas sad,kad ne znamo sta cemo pre od troskova,a dolazi bebauser posted image
Gledam koju da uzmem,ima sad na akciji OVA
Da li imate iskustva? i neku preporuku! Sve sam iscitala,ali ti modeli vise ne postoje!

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Pegla
5.2.2015 16:49:34   
Snelle
Hej Von, jesi li na kraju kupila tu peglu? Ja sam malo pre baš ovaj model naručila. Kapiram Tefal - ne može da bude loša user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Pegla
5.2.2015 16:56:48   
vonavoj
Nisam uzelu tu,nije mi se svidela,jer nema tefal po povrsini za peglanje,uzela sam ovu,bila je na akciji OVU

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Pegla
5.2.2015 16:58:30   
Snelle
Kako misliš nema tefal po površini za peglanje?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Pegla
5.2.2015 17:01:15   
vonavoj
Pokusavam da nadjem sliku ove moje,ali nema..da bi ti objasnila...
Moja je ovakva,a ta nema
user posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 5.2.2015 17:02:35 >

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Pegla
5.2.2015 19:57:01   
Anck Su Nmaun
Posto mi je sad jedan od objekata i Tehnomanija upoznata sam s tim da pegla ispod 5 000 nema bas neki kvalitet.
Moze ona da traje ali ili joj je slaba ploca il snaga il ispust pare il je naravno kineska. Da ne spominjem zapusavanje kamencom user posted image

Ja imam jednu jadnu (dobila na poklon pre par god.) mucim se samo s njom , i jedva cekam da je zamenim!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Pegla
5.2.2015 20:04:56   
nata11
Ja sam imala slicno kao Von i super je bila. E onda sam kupila onu veliku AEG sa rezvoarom za vodu/postoljem i nisam zadovoljna. Para mi izlazi stalno jedino ako je na najacu temperaturu.

_____________________________





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Pegla
5.2.2015 21:08:11   
Didy
Mi smo imali tefal kao što je Von stavila i uopšte nisam bila zadovoljna. user posted image Prvo se zapušila od kamenca, nikako nije peglala i onda je samo termostat otišao, pregerjala se, spalila sam Stefanovu novu trenerku i odletela je na moje zadovoljstvo u kantu za smeće. A platila sam je pododsta pre 4 godine. Nedavno sam uzela OVU,bila je na akciji, platila sam je nešto smešno, ispod 5 hiljada, možda čak i ispod 4 hiljada i za sada sam prezadovoljna.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Pegla
5.2.2015 21:23:48   
Sanjica26 RR
Imam toliko lose iskustvo sa tom peglom da jedva cekam da se pokvari.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Pegla
5.2.2015 21:27:36   
Didy
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Imam toliko lose iskustvo sa tom peglom da jedva cekam da se pokvari.


Sa kojom Sanjice?


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Pegla
5.2.2015 21:37:04   
vonavoj
Ja sam imala bosch i crkla je posle 2,5god..i nije bila nesto..tako tog tipa didy.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Pegla
5.2.2015 21:38:30   
Didy
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja sam imala bosch i crkla je posle 2,5god..i nije bila nesto..tako tog tipa didy.


Hahahaha, tebi nije odgovarala moja, meni tvoja, sad smo se zamenile, pa da se kuckamo na ovoj temi za koju godinu. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Pegla
5.2.2015 21:44:51   
vonavoj
Realno!!'haha!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Pegla
5.2.2015 22:04:22   
Sanjica26 RR
Bas ta Didy sto je tebi crkla. Samo je moja zelene boje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Pegla
5.2.2015 22:44:34   
isidora88
ja sam kupila neku peglu za 1000 din, pre nekih 5,6 godina i jos uvek radi, meni je skroz ok, peglam matejine majice i to sto se guzva i ponekad mm i moje stvari ono sto mora.
mada moram videti da uzmem dasku za peglanje i novu peglu jer je na ovoj otisao onaj djavo za paru, ali nije mi hitno.
a sta je uopste bitno na pegli? koja jacina, sta treba da se gleda?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Pegla
6.2.2015 0:21:33   
Azra_
Ja imam Tefal od 2011.za sada odlično radi. Pu-pu. I zadovoljna sam. Jednom smo doduše mm i ja imali eksperiment peglanja ogromne zavese. Uvek smo je pre toga nosili u servis, lepo operu, ispeglaju i mi preuzmemo, ali ovo je bilo na brzaka pospremanje, pa smo mi rešili da je peglamo. Naravno, pegla se ušlogirala pri kraju peglanja. Mm je rastavio, očistio malo, mrdnuo neka čudesa i proradila. da on nije otvarao, ja bih je bacila i kupila drugu. Ali, i toliko koliko nas je služila i koliko je opeglala, ja bih bila zadovoljna.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Pegla
6.2.2015 7:55:34   
Snelle

IZVORNA PORUKA: Didy

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja sam imala bosch i crkla je posle 2,5god..i nije bila nesto..tako tog tipa didy.


Hahahaha, tebi nije odgovarala moja, meni tvoja, sad smo se zamenile, pa da se kuckamo na ovoj temi za koju godinu. user posted image




Hehehehe, što bi moja koleginica rekla "Sve je do user-a!" :D

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Pegla
6.2.2015 8:26:19   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: isidora88

a sta je uopste bitno na pegli? koja jacina, sta treba da se gleda?



Kakva je ploca, jacina i ispust pare ti je najbitniji. Sto je para jaca tebi je lakse za peglanje

Sad uglavnom sve imaju sistem protiv kamenca i protiv curenja (da je ista bolja)

Ja imam neku od 1400 vati umrem dok nesto ispeglam a i para joj je jadna. A curi na sve starne nekad poludi pa bas napravi baricu user posted image

Cekam da naletim n a neku dobru akciju Tefalovih il Rowentinih po meni najbolje pegle

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 6.2.2015 8:29:41 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Pegla
6.2.2015 8:46:10   
Snelle
Anck, kad već spominješ Tefal, ova što sam je ja naručila ima 2000w, sistem protiv kamenca a i Tefal je :D - ne može biti valjda toliko loša?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here