|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Usisivač
8.6.2009 12:20:21   
oliveradj
Kada sam malopre videla temu Pegla ja se setih da mi je riknuo usisivač i to baš kad treba usisavati nov stan, pa vas molim za pomoć. Da li neka od vas ima iskustva sa onim na vodu ili obični pomagajte neću da zapustim nov stan iako nisam još zvanično tamo da je u pitanju svekrva verovatno se ne bih žalila.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Usisivač
8.6.2009 12:28:06   
Anoniman
Ja sam pre godinu i po kupila onaj na vodu. Dosta je jak, lepo radi, pravi buku kao i vecina. Zadovoljna sam sa njim. Jedino sto mora da se pazi da se filter ne pokvasi jer onda nece da vuce, pa moras da cekas da se osusi.
Mm-u je komplikovan za koriscenje (jer mu treba sipati vodu, postaviti filter, posle upotrebe oprati posudu i filter) tako da ga ja uglavnom koristim. Meni je njegovo koriscenje postala rutina i jako mi odgovara da mi se prasina uopste ne vraca u vazduh, i nema onih vreca koje treba prazniti pa prasina leti na sve straneuser posted image
Inace sam taj na vodu uzela bas iz razloga da vise ne prasim po kuci jer mi dete cesto pati od bronhitisa.
Marka je Vox, jacina 2000 W i nisam ga nesto puno platila, mislim oko 4.500din.

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Usisivač
8.6.2009 12:56:37   
oliveradj
Ni ja nisam sad u situaciji da se ponovim malo skuplje za usisivač, ako je ovaj ok, a ne košta puno probaću i meni je dosta kesa i prašine. Hvala!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Usisivač
8.6.2009 14:12:24   
Anoniman
imam gorenje ...i odličan je ...na vrece papirne .... napuni se bacim je i sprcam drugu 

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Usisivač
8.6.2009 14:44:50   
mihi
Ja kupila neki SAMSUNG ali bez kesa nego ima posudu koja se izruči kad se napuni, vuče ko lud onu najsitniju prašinu, ali se vremenom filteri zaprljaju a ima ih dva pa ih treba jednom u 6 meseci promeniti. Filter je 10 evra a usisivač oko 9000. din.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Usisivač
25.7.2009 16:30:47   
guppy RR
jaoj olly, tek sam sad videla ovu temicu.

Imam usisivač na vodu i zadovoljna sam (sistemom, a ne četkom za usisavanje). Četka koja je u kompletu je user posted image , a princip usisavanja je odličan. Sav usisani vazduh prolazi kroz vodu, u kojoj ostane JAKO PUNO prljavštine i prašine, a onda ide kroz filtar i HEPA filtar pre izlaska nazad u prostoriju.

Imam Hyundai.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Usisivač
25.7.2009 18:03:31   
Delijagirl
Ja imam Kirby kod kuce i moram da kazem da je to nesto najbolje na svetu, jer ja imam jaku alergiju na grinje i godinama sam se budila nocu i gusila ko nenormalna. Ali sad kako usesivam krevet jednom na 14 dana tih problema nemam vise. Jeste da je jako skup ali naprimer meni vredi daleko vise od toga koliko kosta. 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Usisivač
23.1.2010 15:15:21   
Ana RR
Baš gledam po netu usisivače.. možda danas odemo da kupimo ali je se ne mogu odlučiti.. dopada mi se OVAJ model ali mm kaže da nije praktičan.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Usisivač
23.1.2010 15:23:24   
Anoniman
Draga, ova skalamerija je idealna, ako mene pitaš.... ne moraš da se saginješ dok usisavaš, dole ima taj vrat koji pomaže da se zavuče svuda... 1600 w je jak usisivač.... sad ću da probam da ti nađem moj. Jak je kao đavo 2000w ali je kao mali robot, nervira me što moram puno da se saginjem i stalno sipam i praznim voeu... čitava peripetija posle usisavanja.... ali da izvuče-izvuče...user posted image
ma šta bre muž? jel on usisava?user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Usisivač
23.1.2010 15:24:49   
Anoniman
tvoj ima zapreminu 2 l, kod mene je 1 l. Malo je njakanje to menjanje vode ali kad vidiš kakvu je sve prašinu (oku nevidljivu) izvukao.......user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Usisivač
23.1.2010 15:25:43   
Ana RR
On usisava user posted image ja retko kada!

Kaže da nije praktičan jer ne može svuda da se zavuče (da izvineš na izrazu) ali kod nas je prostor otvoren i nema potrebe da se bilo gde "zavlači"..


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Usisivač
23.1.2010 15:30:14   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Baš gledam po netu usisivače.. možda danas odemo da kupimo ali je se ne mogu odlučiti.. dopada mi se OVAJ model ali mm kaže da nije praktičan.


Ana, ja baš ovih dana razmišljam o ovakvom usisivaču i sve hoću da pitam na RR!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Usisivač
23.1.2010 15:30:45   
Delijagirl
Kaliopi draga nebih da te razocaram ali tih 2000w bas i nema mnogo veze sa dobrim usisavanjem jer ako nema direktno usisavanje mnogo toga ode na crevo i neznam ti ja jos sta sve... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Usisivač
23.1.2010 15:32:40   
Ana RR
Baš mi se dopada user posted image i što ga više gledam sve više mi se dopada user posted image user posted image

Ako odemo danas da pogledamo, javljam utiske! A možda i kupimo user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Usisivač
23.1.2010 15:37:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

On usisava user posted image ja retko kada!

Kaže da nije praktičan jer ne može svuda da se zavuče (da izvineš na izrazu) ali kod nas je prostor otvoren i nema potrebe da se bilo gde "zavlači"..



..keva ima sličan (samo dosta jeftiniji...) i da *prostiš svuda ga zavlači.....user posted image
ako tm usisava onda neka on bira ali i ti dodaj koju....user posted image
srećnice jedna!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Usisivač
23.1.2010 15:39:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Kaliopi draga nebih da te razocaram ali tih 2000w bas i nema mnogo veze sa dobrim usisavanjem jer ako nema direktno usisavanje mnogo toga ode na crevo i neznam ti ja jos sta sve... 

..de, de...još malo pojasni...user posted image .....pokušavam da nađem sličicu...

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Usisivač
23.1.2010 15:45:29   
Ana RR
Ne bi on izabrao nešto što se meni ne dopada, nema šanse user posted image




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Usisivač
23.1.2010 15:48:04   
cipiripi
Anci , ovaj je napravljen po sistemu Kirbija, ja sam imala Kirbi... ti imam ga jos ali ga ne koristim, ta kesa koja ide pozadi mnogo smrdi..pih..
sad imam neki mali samsungov koji mi zavrsava posao jer u kuci nemam nijedan jedini tepih, ne olim ih user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Usisivač
23.1.2010 15:48:40   
Delijagirl
Ufff draga zapeljacu se ako pocnem da objasnjavam user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Usisivač
23.1.2010 15:50:28   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: cipiripi

Anci , ovaj je napravljen po sistemu Kirbija, ja sam imala Kirbi... ti imam ga jos ali ga ne koristim, ta kesa koja ide pozadi mnogo smrdi..pih..
sad imam neki mali samsungov koji mi zavrsava posao jer u kuci nemam nijedan jedini tepih, ne olim ih user posted image


Draga koja kesa smrdi? Ja imam kirby i ne smrdi mi ta kesa uopste ...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Usisivač
23.1.2010 15:51:51   
cipiripi
meni smrdi uzasno onaj vazduh koji izlazi.. pih... gusi me
a i grozna je cetka, nakupe se dlake pa je posle sex skinuti ih...
ja volem prakticne stvari user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Usisivač
23.1.2010 15:53:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

Anci , ovaj je napravljen po sistemu Kirbija, ja sam imala Kirbi... ti imam ga jos ali ga ne koristim, ta kesa koja ide pozadi mnogo smrdi..pih..
sad imam neki mali samsungov koji mi zavrsava posao jer u kuci nemam nijedan jedini tepih, ne olim ih user posted image


.... ni ja ne volim tepihe, gledam da imam što manje stvari koje savršeno skupljaju prašinu... bože, šta bude dlaka i prašine u toj vodi kad završim... ni ne vidim šta sve imam po sobi...naročito moja kosa....user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Usisivač
23.1.2010 15:56:00   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: cipiripi

meni smrdi uzasno onaj vazduh koji izlazi.. pih... gusi me
a i grozna je cetka, nakupe se dlake pa je posle sex skinuti ih...
ja volem prakticne stvari user posted image


Neznam meni zaista ne smrdi a najbitnije mi je to da ne izlazi prasina iz kese jer kod obicnih gdje izlazi ja  pocnem da se gusim. A cetka ima jedno miljon neznam na koju mislis da se nakupe dlake? Jest da je mozda malo komplikovan za upotrebu ali kad udjes u stos (najlakse za prodajom isto znam provereno sve ide chop chop) 


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Usisivač
23.1.2010 15:57:58   
cipiripi
ja imam onaj mali zepterov, njega vise palim nego obican... mali ali ebitacan user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Usisivač
23.1.2010 15:58:26   
*Alexx*
Gledam te štapne usisivače, i svi su bez kabla? Onaj "Anin" Hoover mi je mnogo veliki (ili mi bar tako deluje), a ispada da jedino DeLonghi ima kabl (vršljam po Tehnomanijinom sajtu).

Ana, javi kakav je izbor, pošto idete da gledate user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here