|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.7.2019 16:05:09   
Olga75
Milicicak, gde da dođemuser posted image
Ženo draga pa to gozba prava!

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.7.2019 16:06:41   
milicicak
Bubi, draga, treba nahraniti 50 ljudi 😂


Ja svake godine za mini bubin rodjendan toliko pravim + rostilj i neka slana torta i jako malo hrane vratim.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.7.2019 16:10:39   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: milicicak

Evo, mene na ovoj temi opet 😁


Sinku je divan dan uskoro pa razmatram meni, malo mi neobicno, nikad nisam slavila letnji rodjendan. Rodjendan je pre podne i sigurno necu porucivati rostilj.
Za sad na meniju:Klub sendvici, punjeni paradajz, pita sa sirom, pita sa mesom (novi recept), ruska salata (jer bez nje ko da nije rodjendan), salata od piletine sa celerom i brusnicama, susam salata, stapici sa sirom, stapici sa susamom i makom.
I sta jos? Ja bih neku laganu, letnju salatu, onako povrckastu... Les, pomagaj 😁
   zeno svaka cas_t, moji bi samo klub sendvic dobili :)


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.7.2019 16:12:20   
Ana RR
Mili, nisam Les ali možda mogu da pomognem user posted image ja uvek napravim gomilu grčke salate, u ogromnoj vatrostalnoj činiji, i ona se za čas pojede. Paradajz, krastavci, crveni luk, crvena i zelena paprika, masline, tvrdi sir, origano, masl. ulje... Pravim i salatu od ljubičastog kupusa i luka, i šargarepe ali mi obično slavimo kasno popodne pa bude i neko meso a uz njega ova salata ide odlično.

Brokoli salata je isto odlična, ja je ovako pravim samo sa mnogo manje majoneza pošto ga ne volim i generalno sa više tog preliva klik



< Poruku je uredio Ana RR -- 17.7.2019 16:13:06 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.7.2019 16:13:17   
bubulence


IZVORNA PORUKA: milicicak

Bubi, draga, treba nahraniti 50 ljudi 😂


Ja svake godine za mini bubin rodjendan toliko pravim + rostilj i neka slana torta i jako malo hrane vratim.



Znam, pratim vas rodjendanski meni i svski put mi krene voda na usta 😂. Samo cekam da odgovoris Olgi, pa cemo nas dve zajedno iz Vojvidine da krenemo😂😂😂. Opet mislim da je to dovoljno i za 50 ljudi... 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.7.2019 16:15:49   
milicicak
Ana, izvini, ja zaboravila da si i ti fenomenalna kuvarica 🙂 ova od brokolija fenomenalno zvuci. Hvala, puno ❤️


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.7.2019 16:17:33   
Ana RR
Hahaha pa baš ne bih rekla fenomenalna ali nisam loša user posted image

Ček da se setim još nečega, još mi je mozak okupiran poslom pa ne mogu da se setim recepata.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.7.2019 16:25:05   
milicicak
Olga, na Kosutnjaku, vise ste nego dobrodosle i ti i bubi ❤️


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.7.2019 16:32:13   
bubulence
Oldzi, nalazimo se kod Topole😂. I pravac na degustaciju mmmmm


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.7.2019 16:33:00   
MimaKos
Svaka cas_t stvarno!


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.7.2019 17:12:59   
Olga75

IZVORNA PORUKA: bubulence

Oldzi, nalazimo se kod Topole😂. I pravac na degustaciju mmmmm



Znači Bubi i ja stižemo user posted image
Ja uvek za rođus pravim pogačice, to plane user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.7.2019 17:14:44   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: milicicak

Bubi, draga, treba nahraniti 50 ljudi 😂


Ja svake godine za mini bubin rodjendan toliko pravim + rostilj i neka slana torta i jako malo hrane vratim.
ali 50 ljudi, covece, pa to je vise nego za nas 1 rodj. :)


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Proslava dečijeg rođendana
11.10.2019 10:22:31   
bebilule
Hej, Milicicak, javljaj se. Praviću sad M pinjatu za rođendan, balon, lijepak, krep papir... Odgledah par klipova, jasno mi je. Samo mi reci koliko slojeva novina stavljaš i kako učvrstiš kanap da ne bi pala?

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Proslava dečijeg rođendana
11.10.2019 20:13:24   
flamingos
Bebi,kada je divan dan?


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Proslava dečijeg rođendana
11.10.2019 20:17:21   
Mirko Svirko
Dobra ideja za pinjatu.. Nisam se toga set_ila..Ja pravila neke zvezdice od kartona koje su visile sa plafona i baloni.. A od hrane kiflice,mafine, pitice, mini pice.. Grickalice i sokici... pa onda popsi i torta..To je za decu i roditelje iz vrtica.  A za familiju bude kuci. Posto je nama 09.januara slava. A 10.januara je rodjendan sinu i nasa godisnjica braka. Pa mi ta dva dana spojimo pa to bude Ivkova slava. 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Proslava dečijeg rođendana
11.10.2019 21:09:22   
milicicak


IZVORNA PORUKA: bebilule

Hej, Milicicak, javljaj se. Praviću sad M pinjatu za rođendan, balon, lijepak, krep papir... Odgledah par klipova, jasno mi je. Samo mi reci koliko slojeva novina stavljaš i kako učvrstiš kanap da ne bi pala?




Hehe, bebi, evo me :)
Hmm, tvoj M ima 4 god?
Dva sloja novina je sasvim dovoljno. I nemoj mnogo gusto da lepis slojeve papira.
Ja taj gornji deo balona zalepim sa vise slojeva paira i sa unutrasnje i spoljasnje strane zalepim karon na 4 mesta. Probusim dve rupe pa kroz obe provucem konac. I onda zavezem tih osam kanapa kao kesu. A na to okacim kanap na kome ce da visi pinjata. Valjda me razumes...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Proslava dečijeg rođendana
11.10.2019 21:10:45   
milicicak
Mislila sam nemoj mnogo gusto da lepis slojeve krep papira i taj krep papir obavezno lepi ovom smesom brasna i vode.



(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Proslava dečijeg rođendana
11.10.2019 23:25:19   
bebilule
U subotu, 4. rodjendan.

Mili, mislim da sam shvatila, ojacas sa novinama i kartonom, na cetiri strane, kroz svaki kartoncic dvije rupe, sve spetljas i za to kacis glavni kanap?
Valjda cu uspjeti, ne cini mi se komplikovano. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Proslava dečijeg rođendana
12.10.2019 10:07:25   
Maraj
Bebi stavi nam slicicuuser posted image

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Proslava dečijeg rođendana
12.10.2019 10:12:15   
Sanjalicaaa
Ovih dana pripremam I rodjendan.Obrnes okrenes ne izlazi ispod 500e. Zavrtelo mi se u glavi od racunice.I to sam nasla jeftinu ali veliku igraonicu, ali kada uzmes pripremu hrane, pice, torta....
Pinjata nije losa ideja. Ali nisam je videla ni na jednom rodjendanu. Ona se na kraju razbije? Cime?
Imate li neki recept za pop cakes? 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Proslava dečijeg rođendana
12.10.2019 10:18:23   
kamičak
Sanjalice, pa koliko gostiju imate, velika je ta cifra.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Proslava dečijeg rođendana
12.10.2019 11:32:51   
Mirko Svirko
Sanjalice, ja imam neke kao makaze sa nastavcima u obliku srca, cvetica i zvezdice. Pa kad napravis masu za popse od mlevene plazme soka i margarina, onda time izvlacis i kad se ohlade prelijes cokoladom i onim sarenim mrvicama. Interesantbi su ti oblici. I one cevcice u boji na koje stoje popsi. 

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Proslava dečijeg rođendana
12.10.2019 11:34:07   
Mirko Svirko


user posted image

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Proslava dečijeg rođendana
12.10.2019 11:37:27   
kamičak
Svirko, ovo mi deluje mnogo bolje od klasicnih modli, nisam ni znala za makaze..

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Proslava dečijeg rođendana
12.10.2019 11:50:11   
Mirko Svirko
Deci je bas interesantno. A i mnogo lepo izgleda kada se spreme popsi. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here