|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:27:03   
Rivana
Ja se drzim izreke devojke sa malim sisama imaju veliku dusu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:27:45   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

volim i ja sise user posted image  


Ha ha uvek voliš ono što nemaš user posted image  user posted image  user posted image

Volim ih i ja user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:27:54   
Anoniman
Snežo bona otvoriće nam temu bisexualnost ...samo za nas dvije zato ja sutim user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:28:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja se drzim izreke devojke sa malim sisama imaju veliku dusu user posted image user posted image user posted image


buhahahahahahahahhahahahahahaha

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:28:37   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: marince

Slazem se,i ja imam velike grudi i znam to!Samo st ja ne ''nosim ponosno'',nego se trudim da ih nekako prikrijem.

Idealna velicina grudi je ona koja staje u musku saku user posted image user posted image user posted image


Za moje obe je dovoljna 1 šaka user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:30:04   
sneza24
IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja se drzim izreke devojke sa malim sisama imaju veliku dusu user posted image user posted image user posted image

Ja sam onda malodusna user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:30:46   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: sneza24

IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja se drzim izreke devojke sa malim sisama imaju veliku dusu user posted image user posted image user posted image

Ja sam onda malodusna user posted image



user posted image     user posted image    user posted image     user posted image    user posted image    user posted image  

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:31:40   
Anoniman
i ja sam definitivno malodusna .... ebo dushu bitne su sise user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:32:03   
Rivana
a ja velikodusna, ha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:32:05   
barbara
meni moj ne kaze da sam malodusna nego da sam bezdusna zato sto mu ne dam da ih peljauser posted image user posted image user posted image



_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:32:12   
marince1
IZVORNA PORUKA: ljubičica

IZVORNA PORUKA: marince

Slazem se,i ja imam velike grudi i znam to!Samo st ja ne ''nosim ponosno'',nego se trudim da ih nekako prikrijem.

Idealna velicina grudi je ona koja staje u musku saku user posted image user posted image user posted image


Za moje obe je dovoljna 1 šaka user posted image  user posted image  user posted image



Za moje oba sake je dovoljna jedna sisa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:34:34   
Rivana
Kazu najbolja je velicina sise ona koja stane u casu sampanjca, hmmmmmmm sto bas casa sampanjca user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:36:06   
sneza24
Uh meni onda treba dva kompleta casa za sampanjac da bi nekako stale.user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:38:06   
Anoniman
Zar u onu dugachku usku chashu???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:39:39   
Anoniman
user posted image

Pa jedino nakon dojenja, ako ti se otrombolje, ne znam kako inače da se napakuju u ovo čudo! user posted image  Mislim da jedino baba od 70 god može da ih ubaci. user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:39:42   
Sneža
user posted image user posted image user posted image joj!!!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:40:00   
Rivana
valjdauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:41:32   
Sneža
Tasho,stavi i one male casice za rakijicu,da izmerim i jauser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:41:37   
Anoniman
jao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:44:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Mislim da jedino baba od 70 god može da ih ubaci. user posted image


hahaha...bash zato sam i pitala user posted image Mislim da je ovo primereno za merenje necheg drugog user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:46:38   
Rivana
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:46:39   
Anoniman
user posted image  Smeškice

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:48:59   
Modessty
priča se o sisama a mene nema!

Ja sam ponosna na svoje sise! Jeste da imam problem da nadjem dobar brus, al nema veze! ja ih volim!user posted image user posted image user posted image user posted image

Muškarci definitivno vole sise!user posted image Nema nijednog koga neće da privuče ženski dekolte. user posted image user posted image

To može da bude dobro kad treba nešto da završiš na poslu ili u nekoj javnoj instituciji, a imaš duuubok dekolte a s druge strane sedi osoba muškog pola.... ti se malo nagneš napred, a on zaboravi i gde je i šta treba da kaže user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Manipulacija!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:50:39   
Rivana
Ha, zato ja ne mogu nikad nista da zavrsim nemam sta da izbacim user posted image user posted image user posted image a volela bih da imam user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Muškarci vole sise! :-)
10.6.2009 14:51:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image  Smeškice



Ja sam poludela...a ovaj moj je gotov kad da dohvatim danas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here