|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
1.9.2011 14:04:46   
Nensi*
Hvala Mina user posted image
Ljubi nam drugara user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.9.2011 20:57:50   
icika26
i mis mo dobili tri meseca user posted image jesi bila prvog 

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.9.2011 10:40:34   
bojkica
Da li postoji neka mama da je produzila bolovanje jer je dete imalo alergiju-tj.da je moralo biti na specijalnoj ishrani tj dijeti?

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.9.2011 10:45:13   
minavb
Mislim da nikome to nije uspelo. Meni su na komisiji rekli da ih zanimaju samo izvestaji fizijatra, a imala sam i papire od gastroenterologa.

(odgovor članu bojkica)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.9.2011 10:55:54   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: icika26

i mis mo dobili tri meseca user posted image jesi bila prvog 


Jesam user posted image moj Vuk je non stop spartao okolo,nije seo ni minut user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.9.2011 10:56:55   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: bojkica

Da li postoji neka mama da je produzila bolovanje jer je dete imalo alergiju-tj.da je moralo biti na specijalnoj ishrani tj dijeti?


Ja koliko znam,a rekla ti je i Mina,samo fizijatar moze da produzi bolovanje,i mi smo imali nalaze gastroenterologa,a to uopste nisam predala kao lekarsku dokumentaciju.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu bojkica)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.9.2011 14:18:12   
marija32
I nama su produzili  jos 3 meseca.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.9.2011 14:27:12   
Pretty78
blago vama ja moram 6 meseci ranije na posao user posted image user posted image

imam prava na bolovanje do aprila a moram sad 26.09 na posao...dir. me zove jednom nedeljno da mi kaze da moram da dodjem user posted image user posted image

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.9.2011 19:42:37   
icika26
i meni su gledali samo papire od fizijatra i nista drugo ili moze da prodje neurolog jedino 

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.9.2011 22:56:04   
bojkica
minavb-vidim da si ti imala papire od dr.perisica,zamolila bih te da mi napises da li je hteo da ti napise predlog za produzetak bolovanja(znam da je malo strog-da ne kazem drzak),imamo kontrolu u oktobru pa planiram da ga pitam-i da pokusam sa njegovim papirima da produzim,cula sam da komisija u mom mestu produzava za alergiju itd.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.9.2011 8:53:35   
marija32
Devojke, pitanje, istice mi bolovanje 14.9. dobila sam jos tri meseca, ali me jos nisu zvali iz 27. marta da dodjem po resenje, pa onda sve ostalo....Sta mi je ciniti, da cekam da me zovu ili da zovem? Na poslu znaju da mi je produzeno bolovanje. Hvala

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu bojkica)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.9.2011 8:56:07   
Nensi*
Zovi ti njih,ja sam dobila resenje pa skoro mi je isteklo tih tri meseca,dva puta sam isla,nekoliko puta zvala i tek su onda uradili nesto po tom pitanju,i na kraju je mojoj mami na licu mesta otkucala resenje. Ako hoces dacu ti broj na koji da zoves.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.9.2011 11:27:26   
icika26
eee reci mi sta treba da dobijes iz firme neke papire koje nosis u 27 marta ,ja sam za sada samo predala doznake knjigovodji nisam dobila resenje iz 27 marta

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.9.2011 15:06:47   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: icika26

eee reci mi sta treba da dobijes iz firme neke papire koje nosis u 27 marta ,ja sam za sada samo predala doznake knjigovodji nisam dobila resenje iz 27 marta


Prvo bi iz 27 marta trebalo da te zovu da doneses dokumentaciju,mene jos nisu zvali,mozda ja okrenem sutra njih. A treba da im se odnese prvi originalni primerak doznake koju dobijes od pedijatra,resenje poslodavca o pravu na odsustvo sa rada radi posebne nege deteta za period koji je naveden u doznaci,odnosno nalazu lekarske komisije,i potvrdu od kada si neprekidno u radnom odnosu izdatu od strane poslodavca.
Icika,jel si uzela izvestaj sa komisije?

Marija,evo ti broj socijalnog,to je soba 28 gde se ide po resenje 330 93 58

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.9.2011 15:09:47   
icika26
jesu tebi dali to iz firme,to nosis tamo njima u 27 marta sto ti daje poslodavac,sta ako ne budu hteli da mi daju ,a to 6 meseci rada vazi iako sam posle 3 meseca otvorila trudnicko posto sam bila odmah primljena za stalno

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.9.2011 15:19:11   
icika26
jesu tebi dali u firmi te papire

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.9.2011 15:56:30   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: icika26

jesu tebi dali to iz firme,to nosis tamo njima u 27 marta sto ti daje poslodavac,sta ako ne budu hteli da mi daju ,a to 6 meseci rada vazi iako sam posle 3 meseca otvorila trudnicko posto sam bila odmah primljena za stalno


Meni je poslodavac dao prosli put,a javila sam mu da mi spremi i sad. A na toj potvrdi o neprekidnom radnom odnosu treba da napisu od kad si u radnom odnosu neprekidno,bez obzira sto si ti na bolovanju,sve se to racuna,meni pise da sam u radnom odnosu od 01.02.2004. godine

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.9.2011 17:34:33   
icika26
a koliko si cekala prosli put na resenje iz 27 ,  ja cu da ih zovem da ih pitam 

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.9.2011 22:09:51   
Nensi*
Pa pisala sam gore,skoro 3 meseca.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.9.2011 22:31:51   
icika26
auuu pa jel ti bilo placeno sve to,pa sta ocekujes sada da ce brze .....

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
14.9.2011 9:35:33   
marija32
Hvala Nensi, zvala sam, rece bitno je da se javi u firmu da mi je produzeno, a ona ce me zvati kad otkuca resenje,jer  "u guzvi je standardno".

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
14.9.2011 15:06:23   
Tea2
Nensl.tek kada si dobila resenje-dobila si i uplatu?Koga da jurim da dobijem resenje-ove iz sobe 28?Istice mi bolovanje 30.septembra i hocu da pokusam ponovo sa komisijom-posto cu predati tek 20.septembra,sta se desava ako me ne zovu do tridesetog?

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
14.9.2011 15:52:37   
Nensi*
IZVORNA PORUKA: marija32

Hvala Nensi, zvala sam, rece bitno je da se javi u firmu da mi je produzeno, a ona ce me zvati kad otkuca resenje,jer  "u guzvi je standardno".


To je i meni rekla,i na kraju je na licu mesta otkucala resenje,posle 2 odlaska tamo i nekoliko poziva.


IZVORNA PORUKA: Tea2

Nensl.tek kada si dobila resenje-dobila si i uplatu?Koga da jurim da dobijem resenje-ove iz sobe 28?Istice mi bolovanje 30.septembra i hocu da pokusam ponovo sa komisijom-posto cu predati tek 20.septembra,sta se desava ako me ne zovu do tridesetog?


Meni uplate kasne 3 meseca,pa mi se poklopilo na vreme,ne znam da li bi kasnilo da sam dobijala onako kako treba. I da,zoves sobu 28,ostavila sam juce broj telefona. Meni je 11 avgusta isteklo proslih 3 meseca,a na komisiju sam isla 1 septembra,a tih 20 dana lufta mi je pokrio pedijatar. Predaj ti malo ranije,nemoj da cekas 20-ti.


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
14.9.2011 19:32:39   
icika26
meni je isteklo porodiljsko 12 jula pa sam do 5 septembra imala bolovanje obicno pedijatar i moj lekar pa od 5 septembra su mi dali 3 meseca sad imam do 5 decembra nosila sam u firmu doznake samo treba da dobijem resenje iz 27 marta 

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
14.9.2011 21:29:50   
marija32
Tea, kasno ti je da predas 20.9.
Nensi, a jel tebi kucala ono resenje sa kojim ides kod pedijatra, ili ono sto dobijes postom-krajnje? I koliko si cekala na ovo prvo?

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here