|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pms
14.6.2011 8:57:05   
soni
uf uf... prvo se jako lose osecam, muka mi je i imam blage vrtoglavice.... napeta saaaaaaaaaaaaammmmmm, uzas jedan
ne ujedam ali sam uzasno osetljiva i samo placem... u zadnje vreme kad znam da mi je pms, okrenem pricu na drugu stranu: pustim muziku, sto vise sam van kuce i u drustvu, gledam komedije i tako... u pms dolazi do promena ali ipak mislim da je sve u mozgu

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: pms
18.8.2011 10:43:37   
Olga75
osecam se podlo i mrzim ovaj svet bolje da mi danas niko ne staje na put user posted image
Lucija u Carli Braunu
eto , podocnjaci , znojim se ko bivo ,stomak mi je do kolena i naravno ujedam



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: pms
18.8.2011 11:03:59   
Snelle
I ko kaže da nema jakih stomačnih bolova nakon porodjaja - laže user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: pms
18.8.2011 11:08:48   
biba*
bas tako snele,boli i nakon tri porodjaja ko sam vrag.Pored ovakog pms-a porodjaji su mi bili mala maca.

_____________________________

ako vam se neka ptica pos..e na glavu,obrišite se diskretno i pravite se ludi,kao i uvijek kad su vas pos..li

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: pms
18.8.2011 11:11:13   
Olga75
ma ajde sto boli i ziga popijes brufen ali ja hocu da se svadjaaaam , sa svima , sama sa sobom , uzaaaaas
odd jutros sam uspela da se dokacim sa cetvoro ljudi a do uvece ko zna sta ce da bude
jbm ti hormone user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu biba*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: pms
18.8.2011 11:13:09   
biba*
u mene tacno u kuci svi znaju kad user posted image stize,niko nece da prica tad sa mnom jer jedna
njihova rijec i jauser posted image !uhhhhhhh
Za ove starije to je mamu boli stomak i ne diraj je!!!


< Poruku je uredio biba* -- 18.8.2011 11:14:42 >


_____________________________

ako vam se neka ptica pos..e na glavu,obrišite se diskretno i pravite se ludi,kao i uvijek kad su vas pos..li

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: pms
18.8.2011 15:39:25   
Brana
IZVORNA PORUKA: Snelle

I ko kaže da nema jakih stomačnih bolova nakon porodjaja - laže user posted image

Ja nemam vise bolne cikluse nakon porodjaja,oset__im boluckanje,ali vise onakve bolove od kojih sam povracala,primala Novalgetole,kocila se od bolova,nemam..imam pms u vidu nervoze,retkih stolica i ponekad me boli glava...

< Poruku je uredio Brana -- 18.8.2011 15:43:21 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: pms
19.8.2011 10:35:56   
jabudic
Moje danasnje psihicko stanje jako odgovara PMS-u, a i ovi bolovi u stomaku slute na isto...
Ako dobijem stvarno cu da poludim, ne ''lade mi se gace dva mjeseca user posted image

< Poruku je uredio jabudic -- 19.8.2011 10:36:43 >

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: pms
19.8.2011 12:55:39   
Brand new mama
I ja sam dobila poslije manje od tri mjeseca od porođaja...a PMS mi je sad užasan,mlatila bih(to mi je bilo do ponedjeljka,kad sam dobila).Tad volim samo svoju djecuuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: pms
19.8.2011 13:46:18   
Anitaaa
Meni je do trudnoće pms još bio i podnošljiv a posle porodjaja.....manje opasna bih bila da nosim sačmaru i sa povezom na očima pucam oko sebe user posted image
Nadrndana,nervozna,ne sme niko ništa da mi kaže,iznerviram se i za najmanju sitnicu,umirem od bolova,nikakvi lekovi mi tu ne pomažu....Najbolje za mene i sve oko mene je da se zatvorim na par dana u kuću i da se ne vidjam ni sa kim i ne javljam na tel user posted image user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: pms
19.8.2011 13:47:32   
Jeca*
ja se pre neki dan kazem mm: uz malo srece dobicu tek tamo negde pred kraj odmora na moru..a on ce...o neeeeee znaci da ces sve vreme biti u pms-u
user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: pms
19.8.2011 13:51:43   
bokicans
Ja sam prošli mesec dobila prvi put i bila sam uzasna isto kao i pređašnja 3 dana.Ljudi to je uzas ,katasrofa,mogla bih nekog pojesti ,sazvakati,samo se svađam ,nista mi ne odgovara ,ma uzas,cak sama sebe plašim.A pre ove trudnoce nisam bila ni u pola takva. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: pms
19.8.2011 14:03:42   
Anitaaa
Ja sam prošle nedelje u afektu zbog pms-a bacila sa terase Matejin vatrogasni kamion pošto nije hteo da isključi sirenu user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: pms
19.8.2011 14:17:45   
bokicans
Ja Nađinu drvenu stolicu jer joj nije zavrnula nogare i ostavila je  na krevetuuser posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: pms
19.8.2011 14:28:18   
Anitaaa
user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: pms
9.9.2011 15:43:26   
soni
i ovaj mesec isto:napetost, mucnina, krkljanje u jajnicima, danas smedjkast iscedak, i pocele su grudi da bole manje... eto je stize user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: pms
9.9.2011 16:04:02   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anitaaa

Meni je do trudnoće pms još bio i podnošljiv a posle porodjaja.....manje opasna bih bila da nosim sačmaru i sa povezom na očima pucam oko sebe user posted image
Nadrndana,nervozna,ne sme niko ništa da mi kaže,iznerviram se i za najmanju sitnicu,umirem od bolova,nikakvi lekovi mi tu ne pomažu....Najbolje za mene i sve oko mene je da se zatvorim na par dana u kuću i da se ne vidjam ni sa kim i ne javljam na tel user posted image user posted image




Sve isto, plus mi se potrefi da imam dovoljno vremena da u glavi stvaram neke stravične scenarije, prisećam se svih sitnica kojima me iko ikada uvredio pa razmišljam da se razvedem, raskinem kumstva i slično, toliko se pomračim i toliko sam teška tih 7 (da, sedamuser posted image ) dana da ne mogu sebe da prepoznam...a nisam bila takva preuser posted image

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: pms
9.9.2011 16:11:12   
Brand new mama
Ladno sam dobila!I kao da mi je neko povez skinuo sa ociju-sve mi ok,sve radim bez nervoze,ne derem se....evo zavrsavam tortu koju sam juce oplakala.Dobro pa slavljenik nije juce dobio po nosuuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: pms
25.10.2011 21:14:27   
soni
evo citam sta sam prosli mesec pisala na ovoj temi... ovaj mesec nikakvih simptoma nema , a uskoro user posted image treba da ne dodje.. cudno mije.. obicno, 7-10 dana pred vesticu bole grudi i prestanu bas dan pred, muka mi je, kljiklja mi stomak..sada nista.. jooj

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: pms
26.10.2011 8:56:17   
*Alexx*
Ja sam vrlo srećna: otkad pijem Bahove kapi, uopšte više nisam nervozna kad treba da dobijem user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: pms
26.10.2011 8:58:18   
Anoniman
Jeeel , kakve su to kapi 

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: pms
26.10.2011 9:05:22   
minavb
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Ja sam vrlo srećna: otkad pijem Bahove kapi, uopšte više nisam nervozna kad treba da dobijem user posted image

Ja ih ne pijem pa nisam nervozna.user posted image   U pslednjih nekoliko meseci nemam ama baš nikakve smetnje i prosto se iznendaim kad vidim da sam dobila. Samo da tako bude i dalje.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: pms
26.10.2011 9:13:41   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: ribizla

Jeeel , kakve su to kapi 


Homeopatija. Imaš sajt, čukaj bahove kapi.

Mina, ja sam bila ekstra nervozna, spremna da se svađam za sve pare dan-dva-tri pred dan D.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: pms
26.10.2011 9:17:29   
minavb
Ja sam totalno ZENuser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: pms
26.10.2011 9:24:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb
Ja ih ne pijem pa nisam nervozna.user posted image   U pslednjih nekoliko meseci nemam ama baš nikakve smetnje i prosto se iznendaim kad vidim da sam dobila. Samo da tako bude i dalje.



To sam se i ja hvalila kako nikad nemam pms, pa je onda moj muž rekao: pitaj mene, ja ću da ti kažem kad si u pms-u! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here