|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
15.10.2016 21:24:27   
Anck Su Nmaun
Mali misu ma nije frka ..razvicemo biznis user posted image

meni ne treba niko, ni mm cak...sve bih sama jer pored troje dece ne znam kako cu funkcionisati sa sadasnjim poslom. Ali ozbiljno razmisljamo sta da pokrenemo.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
16.10.2016 11:06:00   
nata11

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

I ja sam razmišljala sta bi moglo da se otvori... Mogu salon, ali toga ima koliko neces,u svakoj ulici po dva.
Nemam predstavu sta bi moglo, a da nije ni preveliko ulaganje.

Kakav salon...frizerski?
Ima ih milion to je tacno ali malo dobrih, i kad nagruvas svoje musterije ima da kaplje samo tako! Dva puta sam bila u frci da me neko osisa i isfenira , svaki put jeeedva nasla slobodno, a pun grad salona...da ne poverujes.
Meni je zao sto se nisam time bavila , jer imam smisla, da sam otvorila salon umesto studirala do besvesti imala bih vec razvijen biznis. Ovako imam samo jedan papir koji mi stoji na polici i Nicemu ne sluzi!!!muser posted image


Anck ja cesto kazem da sam po jednu ovcu kupovala umesto uplacivala ispite sada bih bila bogata.

Masnice ako je to neki brend koji je pristupacan a nema u okolini to je super ideja. Kod nas u Le ima skoro svih butika tako da mrka kapa sto se toga tice.

_____________________________





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
16.10.2016 11:12:43   
Anck Su Nmaun
Tuuzno ali istinito user posted image
I surea treba decu da skolujem..sta pametno da ih savetujem user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
16.10.2016 12:06:42   
MasnaMasnica
Nato nema kod nas, a logo im je svaki grad jedna radnja, tako da bih u nasem slucaju bila jedina. Moram to razraditi.
Mi imamo privatne apartmane. Super rade. Ali time se sveki bavi, nemam ja zivce za goste, a ceka me to jednog dana.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
16.10.2016 12:49:05   
isidora88
Ja bas nemam nista sto bij mogla samanda radim a da imam talentan, ne znam nista da pravim, tako da to otpada, moje sfere interesovanja su deca, medicina i pravo, ali u ovakvoj drzavi od prava sam odustala, tako da ja nemam nista pametno da predlozim. Vidim da mahom svi otvaraju igraonice, kafice i salone, ali retko ko uspe, treba imati dobru klijenteku da bi tako nesto uspeo ili finansijsku zaledjinu da moze da se ozdrzi nekih godinu dana dok se ne razvije biznis i privuku musterije.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
2.11.2016 20:36:50   
farisparadox
Pozdrav,

zanimljiva je diskusiija i dosta sličnih sam doživo. Prijatelj se odlučio pokrenuti biznis, i dobro su stvari ispale.

U pitanju je digitalna marketing agencija i pokrenuli su čak besplatnu edukaciju za šire skupine.

Više info možete vidjeti

Zabranjeno reklamiranje,obratite se marketingu RR!

Pozz

< Poruku je uredio branki RR -- 2.11.2016 20:38:45 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
2.11.2016 21:05:35   
nikiteki
Ja sam sa sestrom Razmišljala da otvorimo butik decije garderobe, ali ne znam da li cemo uspeti i treba mnogo

(odgovor članu farisparadox)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
19.5.2017 10:35:18   
nata11
Vonavoj ili bilo ko drugi user posted image ..
Stipendiranje studenta od strane doo. Jasan mi je maksimalan iznos (11.176), nema oporezivanja a da li sem ugovora treba jos neki dodatak i da li ima veze ako je stipendista u srodstvu sa vlasnikom firme?

_____________________________





(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
19.8.2017 11:20:43   
krin 40
Ja sam do 2012 imala svoj mali biznis.Ketering i prodaja gotovih jela.Bilo je tu i ishrane privatnih vrtića,zanarskih radionica itd.Mnogo posla i rada.Kada platiš
plate i državi dažbine uhvatiš se za uši i igraš.Zaradiš pristojnu platu ili dve a radiš noć i dan.Nema u Srbiji ništa od malog biznisa.Ozbiljan biznis zahteva
ozbiljna ulaganja.Može da se napravi nešto sa nekim zastupništvom ali treba love za to.Imam milion ideja a nedovoljno sredstava.Kredite nemam niti ću ih uzimati

< Poruku je uredio krin 40 -- 19.8.2017 11:21:51 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
19.8.2017 13:01:13   
Ana RR
Suprug i ja smo imali radnjicu sa tekstilom ali isto tako, dok namiriš državu ti možeš da se češeš. Zatvorili i ugasili firmu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
20.8.2017 12:33:20   
emicaa
da imam dovoljno da mogu uzeti hipoteku kupila bih jedan blok sa deset_ak stanova i izdavala ih.Posle bi to bila dva pa tri bloka user posted image
Rado bih otvorila i prodavnicu sa nasim proizvodima.Njih ovde stvarno nema mnogo.U svakom vecem gradu po jedna.

< Poruku je uredio emicaa RR -- 20.8.2017 12:34:24 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
20.8.2017 12:50:41   
IvanaSK RR
Emice, jel ovo pises zato što ti se jede burek? user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
20.8.2017 12:54:28   
emicaa
i jafa i medeno srce user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
20.8.2017 13:30:26   
krin 40
Pa ajde da pravimo biznis.Crno tržište.Slaćemo busom.Onda nema visoke poštarineuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
22.8.2017 13:40:01   
Sarav
Imam ideju za sezonski biznis i nije veliko ulaganje ali mm je jako skeptičan. Dala sam sebi zadatak da ga ubedim do sledećeg proleća. user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
23.8.2017 10:19:38   
nata11

IZVORNA PORUKA: krin 40
.Imam milion ideja a nedovoljno sredstava.Kredite nemam niti ću ih uzimati


user posted image mm uvek kaze: kako dobijas sve neke ideje od 200.000 evra, kako se ne setis neceg jednostavnijeg. Ozbiljno ja sve imam neke velike -ozbiljne ideje. Prvo su bila predstavnistva 2 ino firme koje su onako povoljnije za nas dzep, pa onda pumpa na jednom delu auto-puta gde ih nema, pa otkup stare drzavne zgrade u centru i pravljene spa centra, pa onda automatske auto perioce. Nista sitno mi ne pada na pametuser posted image

Trenutno nabavljam neku novu masinu za proizvodnju (i tu rizikujem) videcemo da li ce se isplatiti.

_____________________________





(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
23.8.2017 10:57:28   
krin 40
Nato padne meni i nešto sitno ali prosto od toga"hleba nema".To sa hranom što sam radila u Bgd-u može lepo da se radi ali da imam svoj lokal na ok mestu,što mu opet dodje veliko ulaganjeuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
25.8.2017 8:16:33   
dunja RR


Nato, mislim da uspešni ljudi razmišljaju kao ti. Mora se rizikovati. A baš uspešni ljudi imaju velike ideje.

IZVORNA PORUKA: nata11
IZVORNA PORUKA: krin 40
.Imam milion ideja a nedovoljno sredstava.Kredite nemam niti ću ih uzimati


user posted image mm uvek kaze: kako dobijas sve neke ideje od 200.000 evra, kako se ne set_is neceg jednostavnijeg. Ozbiljno ja sve imam neke velike -ozbiljne ideje. Prvo su bila predstavnistva 2 ino firme koje su onako povoljnije za nas dzep, pa onda pumpa na jednom delu auto-puta gde ih nema, pa otkup stare drzavne zgrade u centru i pravljene spa centra, pa onda automatske auto perioce. Nista sitno mi ne pada na pametuser posted image

Trenutno nabavljam neku novu masinu za proizvodnju (i tu rizikujem) videcemo da li ce se isplatiti.



< Poruku je uredio dunja RR -- 25.8.2017 9:18:27 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
25.8.2017 9:06:34   
krin 40
Nato mogle bi da otvorimo drajv-in bioskop.To mi sinoć pade na pamet i odmah sam se tebe setilauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
26.8.2017 10:20:29   
nata11
To je isto super idejauser posted image Ali isto iziskuje paricu da bi se pronasla dobra lokacija.

_____________________________





(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
26.8.2017 11:34:03   
krin 40
Znam,zato sam se tebe i setilauser posted image Ali vrh je ideja.I to napraviti izmedju Bgd a i NS.Ovamo nema.Mislim da ima jedan u Nišu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Privatan biznis i nacin ustede
21.7.2019 9:52:51   
MimaKos
Nema... i ne idu ljudi toliko u bioskop, cena karte je ipak jaca


(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 122
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here