|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.8.2014 11:55:43   
bubulence
mi smo u ovom stanu tek od marta ali mi za sada deluje sve ok. komsije su dobre, sa svima smo od prvog dana na "
dobar dan, kako ste" stanemo minut, dva (E uvek ima nesto da kaze) i gotovo.ima brdo dece u ulazu pa je dosta bucno ali meni buka ne smeta. sto se mee tice moze ziva muzika da bude u stanu pored... a i Ema je navikla na to.
jedino sto mi smeta je sto komsije od prvog dana zele da se druzimo i kafenisemo po ceo dan a ja nisam za te varijante. hvala, imam svoje drugarice za ispijanje kafe...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.8.2014 11:58:13   
wivern
Iako je vecinom starija populacija, i voli da zna sve i svasta, ne mogu reci da su losi. Nikada im nista ne smeta, nikakva buka, jako su tolerantni prema nama "mladjima". Ali zauzvrat morate ispricati neki traceraj user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.8.2014 11:58:28   
Cakana84
Jao emice, bezi odatle. Vec zamisljam scene geta iz filmova.

Moj komsiluk je potpuno asocijalan, retko ko se nekome javi. Samo na spratu imamo dva para koji su jako prijatni i sa njima se druzimo. U prizemlju imamo siziofrenicara, redovan posetilac 'Laze', bio je u crnoj hronici pre godinu dana jer je drzao les majke 10 dana u stanu, smrdelo je na kilometar. Sada baza po ulici. Na spratu su dva narkomana koji se stalno svadjaju i tuku, ostali uglavnom zive sa po par macaka. Sve u svemu ludaci, ni manje zgrade, ni vise slucajeva.

Jedva cekam da iznajmimo drugi stan.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.8.2014 12:06:50   
17 joka
U nasem komsiluku sve stariji ljudi, ponekad se kad kad jave,ako sta pitaju malo procaskamo i to je to.
komsija do nas slabo cuje pa je TV uvek upaljen do kraja tako da vesti nemoram slusati nikad on ih slusa svaki cas pa smo o svemu informisani,a gazda nam je malo cudan tipuser posted image

sve u svemu nama je ovde lepo, a na komsiluk nesto i neobracam paznju, ovde svako zivi za sebe i nisu ni oni mladi nesto voljni druzenja

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.8.2014 12:25:56   
branki*

IZVORNA PORUKA: Cakana84 RR

U prizemlju imamo siziofrenicara, redovan posetilac 'Laze', bio je u crnoj hronici pre godinu dana jer je drzao les majke 10 dana u stanu, smrdelo je na kilometar. Sada baza po ulici. Na spratu su dva narkomana koji se stalno svadjaju i tuku, ostali uglavnom zive sa po par macaka. Sve u svemu ludaci, ni manje zgrade, ni vise slucajeva.



cakana,vama samo fali par tranvestita i bicete kompletniuser posted image

ovi nasi su za sad stvarno ok,dobar dan-dobar dan i to je to.ne druzim se ni sa kim,jer ne znam nikog.inace sam vrlo tolerantan komsija,ne smeta mi muzika,buka,lupnjava,osim ako nije bas svaki dan.i ja ponekad umem da pojacam muziku,samo gledam da to nije u nedozvoljeno vreme.ako neko pravi slavlje ili radove u stanu,uvek napise na oglasnoj tabli da znamo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.8.2014 12:34:03   
Cakana84
Ne pitaj me nista, samo da promenim stan. Kraj jeste lep, stan je jeftin (mozda i zbog komsiluka user posted image ), ali frka me hvata kada ulazim u zgradu, moram da prodjem pored vrata ludaka. Taman to prezivim, sledeca vrata- narkosi. Pored svega mi smeta sto je uvece posle 10, zimi posle 8, toliko pusto, sablasno prazno kao da niko ne zivi tamo.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.8.2014 12:40:04   
17 joka
Cakana, znam kako se osecas, ja i sestra kada smo bile male zivele smo isto u zgradi gde je zivela zena koja je bas bila šizofrenicarka, bila je na teskoj terapiji ali kad je uhvati cela zgrada se tresla, nas je bilo toliko strah da udjemo u zgradu ona zivi tu na prizemlju mi na trecem spratu uveks smo trcale kao lude uz i niz stepenice od straha

da nepisem sad sta smo od iste dozivljavale. Sad kad odem kod roditelja imam isti taj strah

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.8.2014 13:30:24   
emicaa
Uh najviše mrzim kad se skupe žene iz okolnih zgrada a ispred naše zgrade ima manje igralište i one tu zasjednu,uh koliko sam puta pomislila zašto ih ne protjeraju sve odavde,a od ovih iz zgrade su najgori ovi iznad,sa babom ne pričam uopšte jer mi balkanci nismo normalni-njene riječi,a marokanac uvjek pozdravi i to je to.Slaviću dan kad se preselimo.
Vidim Cakana i kd vas je ekipa snova u zgradi user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Kakav vam je komšiluk?
19.9.2014 21:17:39   
dunja RR
Dođe mi da im odem gore i polomim ih, majke mi!
Kreteni, naši sada nešto da stružu i gletuju šta li rade, a jedva ga uspavah.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Kakav vam je komšiluk?
19.9.2014 21:21:42   
dunja RR
Jbt. sada usisavaju u ova doba, koji kreteni.
A S se trza na svaki šum, i udarac njihov.

Sada se stvarno pitam zašto ga vodim na kotrolu sluha već tri puta (bezuspešno), ali otom u drugoj temi.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Kakav vam je komšiluk?
19.9.2014 22:30:51   
branki*
eno ga moj komsiluk na klupici ispred zgrade,napravili su i sto,pa svaki dan i pre podne i uvece,ako je vreme ok sede tu i pricaju i merkaju,penzosi uglavnom,u citavoj zgradi ima 5-6 stanova sa ljudima srednjih godina,sve drugo su babe i dede,babe vodeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Kakav vam je komšiluk?
19.9.2014 22:34:16   
Sanjica26 RR
Dunjice kucaj na vrata. Kad su takve stvari u pitanju ja nemam milosti. Inace sam mirna osoba.user posted image
U ovoj novoj zgradi kod nas ima puno beba sto me mnogo.raduje.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Kakav vam je komšiluk?
19.9.2014 22:52:09   
nata11
Imate video nadzor, nemate brige user posted image


_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Kakav vam je komšiluk?
19.9.2014 22:54:11   
branki*
nato,nema zime ,ni brige,ni muva ne moze da im promakneuser posted image
video nadzor basuser posted image haha!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2014 1:53:19   
Mala Elena
Docimeri- porodica jako drska, kao da ne znaju zdravo da kazu...Ostali manje vise ok. Cesto nam se kvari lift pa smo se valjda u tuZi stopili , delimo bol i stvaramo kondiciju u duJetu.user posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2014 6:43:22   
mali_mis
ME ljudi koji ne znaju ni zdravo, dobar dan da kazu, nisu drski, nego nekulturni. Imam takve komsije. Muz jos tu i tamo, on se naucio da kad mu se kaze "dobar dan", isto tako odgovara, ali njegova zena je posebna prica. Njoj kad pridrzis vrata od lifta, ne dobijes ni hvala, kad joj kazes "dobar dan", ona te kao tele gleda. Jednom se potrefilo da sam A. setala u kolicima, i morala mamu da sacekam ispred zgrade, ona stoji isto ceka nekoga, ja lepo kulturno "dobar dan", ona nista user posted image A. se nesto vrpolji po kolicima, protestvuje, slucajno je pogledam, a ona ga tako odvratno gleda, da mi je doslo da je odalamim. Srecom, pojavi se neka komsinica bakica, ova namcor ode, i kaze meni bakica "Ova zena je toliko nekulturna ni dobar dan ne zna da kaze, a i izgleda nije sva svoja" user posted image
Kod mene ih ima svakakvih, srecom namcora manje.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2014 7:23:44   
Torbica
Mi smo u kuci. Doduse sa druge strane, kod devera ima podstanara, ali skroz su ok.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2014 8:24:24   
serpica
Moj komsiluk je Ranc prokletih ko u onoj domacoj seriji user posted image u celoj zgradi nemas dva normalna coveka s kim mozes da popricas ili se oslonis za nesto,nazalost svako gleda sebe cak se i ne jave u prolazu.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2014 12:32:32   
17 joka
Moj komšiluk a posebno u drugoj polovini kuce gde su gazde je postala prava ludnica, to covek nemoze dan da spoji normalnouser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2014 12:45:46   
dunja RR
Mi jutros imali sastanak stanara radi dogovora oko kupovine novih ulaznih vrata i izbora novog predsednika skupštine stanara. Trebali su da budu prisutni samo vlasnici stanova. Ništa ne uradismo jer je došlo samo nas sedmoro (zgrada ima oko 30 stanova a sastanak je najavljivan na oglasnoj tabli deset__ak dana). Saznah da su u stanu u prizemlju dilovali drogu, pohapsili ih sve pre neki dan. Zato je jedan od komšija i inicirao ovaj sastanak radi kupovine novih vrata (trenutna ne mogu da se zaključaju), a na kraju se ni taj komšija nije pojavio. Svašta. A večito kada se nešto sređuje u zgradi pare dajemo samo nas 7-8.

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.9.2014 12:48:32 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2014 12:55:11   
branki*
mi za ta sredjivanja u zgradi nikad ne dajemo novac direkt,nego se samo potpisujemo da smo saglasni da se pare skinu sa racuna nekog za odrzavanje zgrade,valjda.bas su skoro krecili zgradu,farbali gelender i betonirali nove stepenice ispred zgrade od tog novca sa racuna.

< Poruku je uredio branki RR -- 20.9.2014 13:02:58 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2014 12:59:26   
wivern

IZVORNA PORUKA: dunja RR
. A večito kada se nešto sređuje u zgradi pare dajemo samo nas 7-8.

Ovo je isto u svakom komsiluku. Nasa zgrada je stara a lift prepotopski i konstantno ne radi. Mi smo na prvom spratu i od 4 stana u 3 su do pre dve godine ziveli penzioneri koji se jako tesko krecu, a lift i kad je radio nije stajao na nasem spratu (doduse ja ga nikada i nisam koristila jer brze stignem peske). i naravno krene rasprava o popravci lifta, ovi sa gornjih spratova nece da daju pare jer njima lift ne treba?!? Penzioneri na nasem spratu nemaju para za popravku i sad ovi odozgo namerno nece da daju. Mi smo dali i zahtevali da se lift osposobi da staje i kod nas, a oni svi kao sokirani nisu ni znali da ne staje na prvom. I sad se liftom voze najvise ti sto nisu ni dali pare. I to je svuda ista prica, uvek.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2014 13:02:36   
branki*
boze,kakva je to glupost oko lifta,pa naravno da svi moraju da daju pare,nema to veze ko zivi u prizemlju,a ko na poslednjem spratu.tako kod mojih u zgradi trebalo da se popravlja krov jer je prokisnjavao i ovi sa prizemlja isto se bunili oko davanja para,jer kao,molim te,sta njih interesuje krov,oni nemaju veze sa tim.nasa posla.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2014 13:18:36   
mali_mis
Mi imamo bas dobrog predsednika kucnog saveta. Otkad je on na "vlasti" zgrada blista, i cak nam menjaju stakleni krov, samo se nesto radi. Sad pre neki dan su nam stavili novo ogledalo u liftu, nadam se da ce da pozivi makar godinu dana, jer nam redovno neko user posted image polupa, i onaj pod, sad se ne klizemo u istom. Ovi svi prethodni, pare u dzep i boli ih uvce i za lift i za sve ostalo.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2014 13:39:33   
Bibilib
Moj komsiluk je dobar,ne mogu da se zalim a i nemam probleme(tipa predsednik kucnog saveta drpa pare za sebe ili savdja sa cistacicama zgrade) jer zivim u kuci... Pa kad nije cisto svadjam se sama sa sobom,kad imam pare sama trosim,kad nemam cutim i tako...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here