|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.12.2008 21:52:54   
Koka Loka
Moj komšiluk? Hm, pa probaću da vam ga dočaram ovako: Dosadašnja najgora moguća kletva "Dabogda ti počeli crkavati svi kućni aparati" će se zameniti: "Dabogda imao KokaLokin komšiluk!"

Sve pacijent do pacijenta - komšinica svira klavir, komšija lupa u radijator da ista prestane, kada jedan krene sa renoviranje - svi za njim, terase se peru "kanta vode pa ooooruk", pikavci se bacaju kroz prozor, mačke su opštenarodno dobro...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.12.2008 22:24:34   
andrijana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.12.2008 23:44:31   
Anoniman
Ja sam tih što lupaju o radijator! user posted image  Ili petom o pod iz sve snage! user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.12.2008 23:55:20   
Koka Loka
Od lupanja u radijator nema vajde - ne zna se ko lupa user posted image  a od lupanja o pod - u prizemlju sam user posted image

Dugo smišljam neku sitnu pakost - tipa sipanja meda u sanduče za poštu (to sam jedino smislila) ali nikako da skupim hrabrost - šta ću, mnogo sam fina  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kakav vam je komšiluk?
22.12.2008 0:00:26   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kakav vam je komšiluk?
22.12.2008 21:52:01   
Koka Loka
Setila sam se, tj. komšinica iznad me noćas podsetila user posted image  - hodanje u klompama u po noći user posted image user posted image user posted image  Em imam nesanicu danima, em mi ona klompara po ganglijama user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kakav vam je komšiluk?
23.12.2008 21:20:30   
andrijana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sreca moja sto ne zivim u zgradi a mastala sam o tome!user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 32
   [Obrisana poruka]
21.3.2009 10:52:38   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.3.2009 11:34:42   
Lilly*
eh, ako ste mislile da su spasene one sto zive u kuci, nisu! Ja zivim u kuci, a pored mog dvorista je zgrada, a najnormalnija stvar je da se djubre baca kroz prozor u moje dvoriste user posted image .. sve su penzioneri naokolo ili studenti i parovi bez dece, tako da moje dete nema ni jednog drugara za igru iz komsiluka.. svi imaju kerove i uobicajno mesto za praznjenje njihovih creva (da budem kulturna) je ispred moje kapije user posted image

< Poruku je uredio lilly.79 -- 21.3.2009 11:35:07 >

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.3.2009 11:58:33   
bebać
Ovaj moj sprat(5ti)ima nas tri stana i ok smo,posjećujemo se i na kave...ništa pretjerano ali jednom u 10 dana znamo popit kafu skupa,uvijek zastanemo u stubištu pročavrljamo...ali zato oni svi ispod nas  su penzioneri,ali ne normalni,nego dosadni penzioneri..koji samo zapitkuju i virkaju ko ide kome i šta i kako...to mi je već grrrrrrrrrrrrrrrrr

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kakav vam je komšiluk?
23.3.2009 10:46:17   
Anoniman
jao sto se ismijah... komsiluk je cudo...sto je balas rekao u jednoj pjesmici "komsiluk...objesim ih na civiluk"
elem i kod mene je cirkus... vecinom su starosjedioci koji su dobili stanove od drzave, a mi smo imali srecu pa smo ih kupili... od 30 stanova u zgradi samo i to sreca vrata do vrata nam je jedan fini mladji bracni par... i mi smo naravno lopovi...cuj kupili stan... cuj imaju auto... naravno kriminalciuser posted image .... itd ....
a komsinica iznad mene svako proljece izlije kacu u kojoj je bio kiseli kupus... majko moja draga ... i onda naravno odvod se zacepi i meni se vrati na terasu... ludilo... primitivka naucila da samo izlije pa nije bitno gdje ko da nema halensku šolju, pa joj terasa sluzi kao njiva.
samo nek je veselo

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kakav vam je komšiluk?
23.3.2009 11:10:48   
Modessty
eh sa komšilukom svuda isto izgleda!user posted image

Ja patim za mojim komšilukom iz detinjstva! Moji žive u kući. Većina se iz ulice lepo družila. Svakodnevno kafenisanje, leti igranje odbojke pored Nišave, zimi kartanje.... Bilo je naravno i kretena. Onih babetina što sve vole da znaju. Tako sam se ja udavala nekoliko puta doke se to zaista nije i desilo!user posted image A i moje komšinice isto tako. Bilo nas je puuuno mladjih pa smo se svi uvek super družili. A družili se i sa onima iz susedne ulice.

Poslednjih godinu i po dana živim u stanu. Nikoga ne poznajem iz zgrade. Na prvom sam spratu pa ne koristim lift, tako da ni tu nemam prilike da bilo koga upoznam. I ne smeta mi uopšte!

Pre toga smo mm i ja živeli u privatnoj kući. Znate one kuće slepljene ko preslikane u ogledalu. S jedne strane gazdin brat, s druge mi. Njegova žena je mnogo volela da skupi djubre i lišće i zapali u našem delu dvorišta. I sve mi dim udje u kuću. Onda sam popiuser posted image i rekla joj da ako zapali opet nešto u mom delu dvorišta da ću joj zapaliti kuću! Bila sam besna i ko zna kako sam izgledala kad joj više nije palo napamet da to radi!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kakav vam je komšiluk?
23.3.2009 11:20:33   
Anoniman
Evo malo materijala za razmišljanje:

ALI I MI SMO NEČIJE KOMŠIJE!

user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kakav vam je komšiluk?
23.3.2009 11:25:50   
Modessty
ja sam divna! na mene se niko ne žali user posted image možda zato što u zgradi nikog i ne poznajem a deeeeebeli zidovi i ništa se ne čuje user posted image

al kad budem prešla na ranč...... poludeće seljaci od mene! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.3.2009 12:36:07   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Evo malo materijala za razmišljanje:

ALI I MI SMO NEČIJE KOMŠIJE!

user posted image

Ja cu da budem najgroznija komsinica kad ovi moji novi dodju u slucaju da naprave kucu koja ce meni da zaklanja pogled na Vrbas ...
Palicu im lisce u dvoristuuser posted image ... i svasta nest jos user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kakav vam je komšiluk?
4.4.2009 20:59:12   
Mikica2
Bicu slobodna da kazem kao vanzemaljci su i uzasno me nerviraju!  user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kakav vam je komšiluk?
4.4.2009 21:09:49   
Verus
uzas, lily u kom si delu NS?  Zvuci kao podbara, salajka ili tako nesto....uzas koliko se sve to izgradilo user posted image ja sam u tom delu odrasla i bas nam je bilo lepo onako u kucama, svi zajedno se uvek igrali....uvek sam melanholicna za tim NS kojeg se secam iz detinjstva.  Eto dolazim u posetu svaku godinu, ili dve, pa se uvek sokiram koliko se toga izmenjalo....A moj komsiluk ovde?  Zivimo u kuci, slepa ulica, tako da ima dece i igraju se zajedno sto je jako lepo jer inace NIKADA nema ljudi na ulicama, ko mrtav grad, i svi svuda kolima jer je los gradski prevoz.  A sa komsijama nikada se ni ne druzimo, svi nece da smetaju jedni drugima....bas cudno..
IZVORNA PORUKA: lilly.79

eh, ako ste mislile da su spasene one sto zive u kuci, nisu! Ja zivim u kuci, a pored mog dvorista je zgrada, a najnormalnija stvar je da se djubre baca kroz prozor u moje dvoriste user posted image .. sve su penzioneri naokolo ili studenti i parovi bez dece, tako da moje dete nema ni jednog drugara za igru iz komsiluka.. svi imaju kerove i uobicajno mesto za praznjenje njihovih creva (da budem kulturna) je ispred moje kapije user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kakav vam je komšiluk?
4.4.2009 21:10:45   
Verus
user posted image ti i moj tata mozete zajedno da lupateuser posted image
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja sam tih što lupaju o radijator! user posted image  Ili petom o pod iz sve snage! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kakav vam je komšiluk?
4.4.2009 21:19:12   
Verus
Joooj sta ako mi budemo ove babe pa nas mrze jednog dana?  user posted image valjda necu, upregnucu svu svoju snagu uma da ne budem "ona baba sto zna ko je kad prdnuo" ajme..
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

user posted image user posted image user posted image

E da. Ova baba je stalno bila ljubomorna što sestra i ja uglavnom trčimo uza stepenice. Kao, blago vama, mlade ste pa možete user posted image
A smetalo im je što su nam momci često dolazili (obe smo imale duge veze), a obe smo u nekom periodu i živele sa tim momcima u tom stanu, pa onda npr dodju njihovi drugari na kafu. Babe su to tumačile kao "previše smo slobodne"!!! A obe po 5 godina u vezi user posted image  A i šta njih briga!!! Samo vidiš da su sa one strane špijunke kad prolazimo. Strašno!!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kakav vam je komšiluk?
13.4.2009 17:01:29   
Anoniman
hahahah....user posted image user posted image user posted image

O mom komshiluku shta retji....ostale sve same udovice i udovci...leti su sviiiii na ulici svako ponese svoju fotelju, klupu ili shta vetj moze da ponese... i onda se svi zajedno posade ispred kuce jedne babe...koja je bash preko puta moje kutje user posted image
A ja onda ko svako drugo dobro dete....odvrnem muziku do daske i to po mogutjnosti neki rok...ili chorbinu "rokenrol za kutjni savet"...pa da vidish kako se razilaze....
Inache sam i ja vishe puta udavana, ogovarana...a mogu da zamislim shta tje da bude kad mi primete stomak user posted image user posted image user posted image

A u naselju gde trazimo kutju....placevi su ogromni....najbliza kutja 100 metara....shuma okolo divota....jedva chekam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kakav vam je komšiluk?
13.4.2009 21:38:15   
afrodita
Jaaaaaaoooooooo
Kao prvo po hodnicima nemamo svetla, kao drugo
svako je ispred svojih vrata okrecio u boju koja mu
odgovara kao trece plafon je pun listopada, kao cetvrto
Djura riba zgradu kada mu treba za pivo tj samo onome
ko hoce da da 50 din njemu oriba ispred vrata, kao
peto sva su vrata razlicitih boja i materijala, kao sesto
niko sa nikim ne prica, kao sedmo na zadnjem spratu
moj stan poslednji a do mene zivi baba koja corbu gleda
meso vadi prosto se uplasim svaki put kad je vidim,
a i moji gosti jer ona uvek izbaci glavu kada neko dolazi.
Sreca pa nemamo lift jer to bi bila posebna prica.
Ali ja jako volim moju zgradu i moj stan.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kakav vam je komšiluk?
13.4.2009 21:46:06   
Dora
Mi smo podstanari pa se veoma često selimo, prema potrebi. U ovom stanu živimo već tri godine. Za to vreme upoznala sam par komšija sa kojima nemam ništa zajedničko. Mama me stalno pita što se ne družim sa baba Rajkom, komšinicom sa sprata. Pomognem joj kad nešto zatreba, ali stvarno, da se družim sa ženom koja ima skoro 80 god...user posted image
Tu u ulazu pored bila je jedna Ceca, jako draga devojka. moj mlađi sin i njen su vršnjaci. Letos joj je muž našao drugu i nju oterao kod njenih, sa detetom. sad ga viđam s drugom i svaki put mi muka. Ona više nije u Novom Sadu i ja sam nekako to prebolela. Sve to mi ne da da se zbližavam sa komšilukom jer ja se teško s nekim skontam, a kad se skontam to je baš ono pravo. Inače, komšiluk mi je stvarno za poželeti...skroz OK

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kakav vam je komšiluk?
13.4.2009 23:23:55   
Sneža
Nećete verovati,ali ovde u mojoj zgradi se ljudi skoro pa uopšte ne poznaju,ne druže,a o zvanju na kafu nema ni reči!Moja svekrva je ok.,sa par žena ovde,ono kad se sretnu malo zastanu i ispričaju se i to je sve.Moji žive na selu i tamo je skroz druga priča,non stop,se viđaju,obilaze,kartaju,cela ulica kao da je najbliža rodbina,i kad sam se udala ovde u N.S.,meni je bilo neshvatljivo,da sa komšijom vrata pored tvojih prozboriš jedva dobar dan.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kakav vam je komšiluk?
23.6.2009 17:06:56   
NadaR
Evo sta nam se desilo sa ovim nasim dedom sto je odmah do nas!
Zvoni u nedelju navece kad smo stigli sa sela, kaze hoce nazad svoj lonac aluminijski koji nam je dao.user posted image
Mi u cudu, kakav sad lonac??? Niti kad sta trazimo od njega niti mi to uopsta treba!
Bozeeeee user posted image
Juce ujutru dosao ponovo. Ja se iznervirala, posvadjala se sa njim i on otisao.
Sinoc kad je mm stigao s posla on odmah pred njega za taj lonac. Kaze, komsinicu vise ne smije zvati- ona je puno ljutauser posted image
Onda se i mm iznervirao pokusavajuci da objasni da to nije kod nas. Kaze dao u subotu a mi cijeli vikend nismo bili kuci. Onda mm mu rekao da ide da nazove njegovog sina pa da to rijesimo. Poslije sat vremena opet zvoniuser posted image user posted image
Ja siznula! Dosao da se izvini, sjetio se da je taj lonac odnio njegov sin.
Stvarno me strah sta bi jos mogao tako izmisliti. Moze reci da je dao novac ili nesto vrijedno.
Grrrrrrrrrrrrruser posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kakav vam je komšiluk?
23.6.2009 17:25:19   
Shishica
Idi bre, ne znas ti sta je muka!
Imamo dvojnu kucu sa jednom babom s kojom smo godinama pili kafu, odjednom je posasavila, pocela da pije lekove iste iz dve kutije - dupla doza, dolazila da nas nocu pita zasto daljinski ne radi, a u ruci joj telefon.
Neko vreme smo je trpeli i na kraju se grdno posvadjali.. Vikala je da joj vratimo njene stvari user posted image bacala nam u dvoriste svasta, vika dreka..
Gleda kroz prozor i vidi kola mog verenika i vice eno doso jebac.
Optuzuje nas da joj nocu dolazimo i krademo i trazi nazad njene gace, haljine i kojesta. Prividjaju joj se ljudi nocu (mi), vice nam djubrad, kurve,... svasta, kad god nas vidi, ne mozemo ni u dvoriste da izadjemo na miru! I to nije nista, to je samo ukratko!
CISTO ZLO!!! user posted image user posted image user posted image
Pre nas je direktno napadala, pokusali smo i lepim, ali nista. Samo skuplja macke oko sebe, cisti sa metlom sa tri crne trake kao prava vestica.
Na dan kad mi je mama otisla u bolnicu bila sam jako nervozna, a nju cujem kroz prozor kako psuje sve nas, gundja li gundja, to mi prelilo casu i posle ko zna koliko da joj se nisam obracala ja joj viknem:"Sotono, kad ces vise da utihnes!!??"

Ima samo cerku koja joj dodje jednom godisnje i ne veruje nikome kad joj kazu da joj je mama za dom. Ta je jos gora...

Eto moj komsiluk user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here