|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
14.6.2009 21:52:30   
DACA/MACA
Naime,mister no i ja neko vreme vodimo razgovor o tome sta je bolje da li da uposlimo kada za to dojde vreme,stariju gospodju,recimo zenu od 40 do 50 godina ili neku mladju osobu recimo neku devojku do 25 godina recimo?Voleli bi da cujemo vase misljenje ili ako imate neko iskustvo u vezi date teme.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 3.7.2018 10:30:14 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
14.6.2009 22:02:57   
prase
Najbitnije je da dadilja dođe po preporuci, imala 20 ili 60 godina... Neke devojke su od 20 godina odgovorne, razumne, pažljive, sposobne, aktivne, preduzimljive - a neke su lenje i bezobrazne. Isto tako, neke žene su od 60 godina jednom nogom u grobu i sve im je teško pa i da izvedu bebu napolje, a rade sve preko one stvari zato što im je penzija mala - a neke su aktivne i sposobne, mogu da vode računa o troje dece bez propusta... 

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu DACA/MACA)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
14.6.2009 22:10:13   
Lu
Ja nemam iskustva sa sitericama ali mislim kao i ti prase,
da to nema veze sa godinama nego sa mnogo bitnijim stvarima a koje su kao dokaz,preporuka.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
15.6.2009 1:28:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prase

Najbitnije je da dadilja dođe po preporuci, imala 20 ili 60 godina...


Pa da dodam još nešto.

Kada sam ja bila mala, mama je menjala dadilje u nedogled.

One mlađe je tata kada stigene pre mame sa posla obično zaticao na trosedu u ležećem položaju sa daljinskim u ruci. A starije su uvek bile sa mnom.
Slučajno?
Možda!

Moja dadilja ima 40-ak, ali izgleda mnogo mlađe, i fizički ima snagu kao da je mnogo mlađa. Valjda jer se nije udavala! user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
15.6.2009 1:29:13   
Verus
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
15.6.2009 9:33:11   
Anoniman
mlađeuser posted image ...ne znam ja ne bih smjela ostaviti dijete nekome od 20 godina ...mozda grijesim ...ali to je moje mišljenje.... po meni one samo mogu mozdabrze potrčati...ne znam mozda grijesim ...

moja teta ima 50 godina .... može volu rep iščupati, zna skuhati, zna ih okupati, zna ih nahraniti, zna ih i naružiti...i znam da sam ja rahat

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
15.6.2009 12:33:26   
Rina
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

...One mlađe je tata kada stigene pre mame sa posla obično zaticao na trosedu u ležećem položaju sa daljinskim u ruci...

Dobro je dok je mama ne zatekne sa tatom u lezecem polozaju user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
15.6.2009 12:36:47   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dok dobro čuva djecu pa ako od njih nadje vremena nek malo pričuva i tatu user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
15.6.2009 15:10:38   
DACA/MACA
user posted image  e Vucko bas si smesna.Skroz!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
15.6.2009 15:13:04   
Anoniman
hajde de user posted image

(odgovor članu DACA/MACA)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
15.6.2009 15:29:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rina

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

...One mlađe je tata kada stigene pre mame sa posla obično zaticao na trosedu u ležećem položaju sa daljinskim u ruci...

Dobro je dok je mama ne zatekne sa tatom u lezecem polozaju user posted image user posted image user posted image



Sa vrata su dobile otkaz odmah. Ja sam tatina mezimica. user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
15.6.2009 17:00:10   
afrodita
Ja sam cuvala jednog decaka od njegove 4.
do 7 godine. Bilo man je jako zabavno, on
je vrsnjak moje cerke, stalno smo pravili
pozoriste, kafice, lepili seckali pevali sve je
bilo zaprave. Imala sam puno volje, strpljenja
i ideja. Njegovog brata je cuvala jedna starija
zena i mali stalno govori svome bratu "Blago tebi
tebe je cuvala "Afro" a mene ova baba Milka vuce
se ko kornjaca i dosadna je" Ipak mislim da je za
decu bolji neko mladji ko moze barem malo
potrcati sa njima.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
16.6.2009 21:20:46   
Koka Loka
Naša je mlađa, nekih 5 godina od mene i klinci je vole, a i mi user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
16.6.2009 21:41:37   
mihi
Jeste Lu meni je Luku čuvala jedna žena od 48 god. i to je jedina žena koju sam imala za njega (čuvala ga je do 3,5 kad je krenuo u vrtić uvek kad se razboleo i posle ga je vodila kad je krenuo u školu uzimala iz škole i čuvala dok mi ne dođemo s posla, sada Miloša čuva jedna od  62. god koja super izgleda al samo kuka fali joj sto đavola. Sada mi je iskrsla jedna super i mislim da ću ovu da promenim.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
23.8.2009 1:18:40   
AGabriel
Evo mene i na ovoj temi, volim da podelim moja iskustva sa vama, mislim da je korisno kad se neko stariji malo umeša, naravno i dobronameran(ta samuser posted image ). E, imam 45, trenutno čuvam malu rođaku, tri meseca unazad, njoj je 3 godinice, natprosečno je nestašna. U pravu ste za potrčati, ali usput, ja je i vaspitavam, pa nije sve u ludom trčkaranju unaokolo, trudim se da se kvalitetno igramo, da kroz igru nauči puno. Šteta što roditelji, kad sa posla dođu umorni, a verujem da su poprilično iscrpljeni, pa plus obaveze u kući, ne mogu da nastave u tom pravcu, tako da moja malena najviše voli da pere sudove, trpa i vadi veš u/iz mašine, pegla svojom plastičnom peglom, kuva(imrovizuje), u supermarketu je svi poznaju, pa i šire. Mislim da nisu bitne godine, već posvećenost osobe koja vam čuva klince, u početku su sve te tete divne, a ubrzo postaju umorne, bilo mlade ili stare, ove prve vam prave telefonski račun, troše internet, ove druge ne mogu ni da umiju i očešljaju bebca, jer je doručak bio luda trka po sobi. Iskreno, da nije ovolike ljubavi prema mojoj nestašnoj devojčici, takođe i slobode da viknem ponekad, jer smo u bliskom srodstvu, što nekoj tamo ni ja ne bih dozvolila, mislim da se ne bih upuštala u čuvanje dece. Evo još jednog primera, moja malena u prisustvu roditelja upotrebi par ogavnih psovki, šta biste vi pomislili? Naučila od tete čuvalice. Logično. I ja bih pomislila. E ovaj put nije i moji to znaju. I tako ona kreće u vrtić sledeće nedelje, a matora ja ću da se odmaram narednih mesec-dva. Zaključak je: 20+40=60:2=30, idealno za potrčati, prezrelo za postpubertetske sklonosti, samo treba pronaći. Srećno!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
16.6.2010 19:35:04   
marince1
Mi smo u potrazi za dadiljom.Moram se vratiti na posao,frka je,pa mi treba sto pre,a dok ne krene aktivno u vrtic.
Ponuda...vrlo slaba user posted image
MOra biti neko pouzdan,neko ko sa decom ume.
Po meni,to treba biti neko ko se bavio time ili se u nekoj bliskoj proslosti bavio sopstvenom decom.
Sto bi znacilo neko mladji.
Mislim da bi neka starija gospa koja nije bila siterka do sada (sto imam u ponudi 2),a ne radi nigde pa bi da zaradi kintu bebu cuvala onako kako s to radilo ''u njeno vreme'' a to je nesto sasvim drugacije od onoga sto se sada preporucuje.
Mozda gresim,ali to je moje misljenje onako na prvu user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu AGabriel)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
10.8.2010 9:59:50   
*Alexx*
Nasa dadilja ima 55-56 godina, cuvala je 7-oro dece u svojoj "karijeri". Sitna, ali cvrsta, vitalna. Sve radi kako ja kazem, ali posmatrala sam ju, i nemam primedbi (opet - pupupupu user posted image ).

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
10.8.2010 13:53:41   
lanajelena
moja sestra je zaposlila mladju dadilju,otisla je na more sa cerkama i kad se vratila dadilja je bila trudna sa njenim muzem i sad svi zive na velikom imanju svako u svojoj kuci i jedna su"srecna"porodicauser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
10.8.2010 13:56:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

moja sestra je zaposlila mladju dadilju,otisla je na more sa cerkama i kad se vratila dadilja je bila trudna sa njenim muzem i sad svi zive na velikom imanju svako u svojoj kuci i jedna su"srecna"porodicauser posted image


Za*ebavaš?????????????????????????? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
10.8.2010 13:57:28   
*Alexx*
Lana, ovo je za spansku seriju user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
10.8.2010 14:01:58   
Anoniman
Ijuuuuuu! Ja sam izgleda luda, mislila da se to dešava samo nekom Alfonsu i Esperansi, kad ono....opet-ijuuuuuuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
10.8.2010 14:04:46   
Anoniman
Ja sam cuvala jednu devojcicu i mislim da se mladje zene bolje snalaze, imaju kondiciju za trkaranje, jurcanje, nosanje... vise zivaca...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
10.8.2010 14:15:59   
lanajelena
Ne zezam to je moja rodjena sestra,znam da zvuci kao serija ali je stvarno tako jadno ali sta ces,vole se user posted image

Zet je jedan sredovecni user posted image  kojem fali neka daska u glavi sestricine mi pricaju da nece da dovode drugarice jer i u njih bulji a ta siterka je jedna jako zgodna i lepa devojka koja je sebi totalno unistila zivot misleci da ce on brzo da kekne i da ce ona da dobije njihovu lovu(koju je inace moja sestra sama zaradila a on se uz nju slepa)ona je ostala zbog dece ali mislim da je sebi totalno unistila zivot...nadamo se jednog dana da ce skupiti hrabrosti i otici (on nju ne dira i nista im ne fali ali je tuzna i ogorcena)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
10.8.2010 14:21:09   
pepino
I cekaj,jel zive u bas istoj kuci ili im je isto dvoriste?
Sa kojom spava,sa obe ili?
One su blesave sto obe ne odu ili ga ne izbace!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
10.8.2010 14:31:30   
lanajelena
imaju ogromno imanje i sestra je sa tri cerke u jednoj kuci(njega tamo ne pusta)..a ta gdja je na drugoj strani imanja ima svoju kucu i iz nje ne izlazi sem kad mora da rinta,kosi itd jer oni tamo imaju jako puno posla to je veliki salas i imaju milion stabala voca,zivi sa sinom koji vise voli moju sestru od nje same a zet ili kako vec da ga nazovem je po ceo dan u radionici,prespava kod njegove devojke user posted image (sad mi je to sve smesno jer je proslo 5 godina ali onda nam nije bilo nimalo) on i moja sestra imaju samo poslovne odnose(tako bar ona kaze)...inace oni uvek imaju neku zenu koja ima kuva i sprema u toku nedelje i tamo spava sve i jednu mladju koja je tu radila je spopadao kao i ovu sto trenutno radi ali mu se ova ne da i on odma hoce da je otpusti ...ma mogu da napravim dve spanske serije

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here