|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
18.11.2011 11:19:28   
isidora88
jeste da nisam ni trudnica(valjdauser posted image ) ali bas volim da vidim sta piskarate u ovoj temiuser posted image
navijamo za 4 bebiceuser posted image
jel se adriana prirodno poradja ili carski?


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
18.11.2011 11:23:40   
bokicans
Joj ja nemam pojma,sta je bilo na kraju ,Pošto ona vec ima dve devojcice pre,jedna prirodno ,druga carski,sada koliko ja znam nije nista govorila.Zavisi kako stoje bebe u stomakuuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
18.11.2011 11:31:47   
bulka
Evo teme Porađa se Adriana83 !!!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
18.11.2011 12:11:00   
bulka
Sad mi je javila porodice je carskim rezom.
Javljacu novosti u temi...

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
18.11.2011 16:04:17   
bulka
Evo dok decica drugi put spavaju, da napisem jos koji redak...
Blagoslovena, ne znam koji si savet dobila od doktorke po pitanju nosenja steznika, meni je rekla da ni slucajno ne nosim pre 40 dana, a posle mogu, i ja sam poslusala, kasnije sam tek procitala ovde na forumu iskustva da je steznik vazno nositi tih prvih dana, eto...
Adriana se ne javlja... Dok se malo oporavi...
smeskicTB jednojajcani, Blagoslovena a tvoji decaci, jesu vam rekli, koliko lice?
Pozdrav veliiiki

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
18.11.2011 18:28:30   
Blagoslovena
O super...još user posted image user posted image user posted image user posted image bebice stižu...baš mi je drago...Adriana83 i Tvigi mislimo na vas....

Bulka, moji djecaci su dvojajcani, jer su totalno razliciti po izgledu...ja se zezam da nije lako iskombinovati dobiti dva djecaka totalno razlicita...i bas je super sto je svaki poseban za mene...
A za steznik moram vidjeti sta cu, juce sam probala staviti steznik koji ide samo oko struka, znaci nije kao gacice i ne pristisce ranu i mogla bih izdrzati...tako da cu morati...obzirom da mi je ostao stomacinauser posted image ....danas sam se napokon okupala kao covjek...uf,sama sebi sam bila uzasna....


(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
18.11.2011 19:15:16   
bokicans
Javila se Tvigi pomeren joj je c,rez opet za ponedeljak.Bas je setaju,ali dobro,sto duze u stomaku to boljeuser posted image

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
18.11.2011 19:39:35   
Blagoslovena
Tvigi pomjeraju kao i mene...ali sve je to Bozija volja...vjerovatno je i njenim bebama sudjeno da se rode na Arandjelovdan...user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
18.11.2011 22:21:30   
bulka
user posted image

Postavila sam vec u njenoj temici, ali moram i ovde (za istoriju :))
Kako su divne!!! Prelepo!
Adriana vas je sve pozdravila,
posebno tvigi i Vonavoj,
rekla sam joj da je tvigi odlozen carski za ponedeljak i da se danas porodila i Vonavoj...
Anita i Sofia, divna imena!

Blagoslovena jeste li vi odabrali imena za vase decake? Ne znam mozda sam te vec pitala...

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
19.11.2011 6:22:32   
vanesicak
Kako lijepa slicica, preslatko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
19.11.2011 22:11:21   
nolinica
Sličica je stvarno pre pre preslatka!!!! Bebe su medenjaci.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
19.11.2011 22:14:44   
nolinica
Jesu li Adriana i Twigi pomoću vto zatrudnile?

(odgovor članu nolinica)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
19.11.2011 22:39:28   
bokicans
Mislim da Adriana nije,ona ima i dve cerkice pre ,ove dve priinceze.Ja sam isto prirodno


(odgovor članu nolinica)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
20.11.2011 15:09:48   
bulka
Drage duplice,
gde ste? Kako provodite ovu nedelju?

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
21.11.2011 11:16:31   
bulka
Navijamo za tvigi i mislimo puuuno na nju!user posted image user posted image

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
22.11.2011 8:27:19   
vanesicak
ima li vijesti od tvigi?

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
22.11.2011 12:24:24   
bulka
Drage duplice, zdravo!
Kako ste, malo nas je ovih dana na ovim stranama...
Javiljala mi se Adriana, super su, bebe su dobre, lepo sisaju, nedostaju joj puno njene dve starije cerkice...
Ali brzo ce to proci, pa cemo na forumu gledati slike mame sa cetiri cerkice!
Pitala je i ona za tvigi...
Mislim da bokicans ima kontakt, ali ako sam dobro povezala oni su juce slavili i krstili Relju i Ognjena (Srecna slava i krstenje!!!), pa pretpostavljam da je bila u guuuzvi...
Cekamo i smeskicTB da nam se javi kao gospodja sa utiscima i fotografijama sa vencanja...
Blagoslovena mazi svojebebice pa je i zaboravila na nas...
Veliki pozdrav od mene za sve duple mame i trudnice!!!

(odgovor članu vanesicak)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
22.11.2011 14:16:57   
bokicans
Mameeeee juce nam se porodila  Tvigiiii cr.Rodili su se Teodora 2400 i Petar 3100.Da su nam zivi u zdravi 100 godina !!!!user posted image

Bulka hvala na cestitkama,juce sam bila u frci pa nista nisam stigla drugo....Super je prošlo ,sada nas ceka  rođus za vikenduser posted image


(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
22.11.2011 14:32:14   
Blagoslovena
Bravo Tvigi...cestitamo na curi i momku...user posted image ...da ste zivi i zdravi...

Bulka, nisam vas zaboravila...samo malo babine, malo se odmaramo, malo mazimo...ali i borimo sa dojenjem...sutra bi trebali na savjetovanje kod pedijatra...pa cemo vidjeti da li bebe napreduju....

Zanima me, ako niste zaboravile, koliko su vase bebe u prvim nedeljama imale stolicu, moje imaju 1 ili 2 dnevno...pa ne znam da li je to malo...moj stariji sin Aleksej jede i vuce mnogo mlijeka, bas je gladnica i jako ziv, nemiran, ljut.....a druga mamina dusa Nikolaj je miran, maza, lijen, sporo jede, pa se pitam da li je ista pojeo...uh, briga ova djeca, srce me boli i kada stucaju.....i da, zanima me o osipu koze....crvene tackice sa bijelim u sredini.....bas su osjetljivi....user posted image ...mada kazu da je to normalno na pocetku i da se koza kao cisti od hormona, cak i ja imam nekoliko...ali sve na njima mi smeta....
Kupamo ih samo vodom sa par kapi maslinovog ulja, izbjegavamo hemikalije...

Pozdrav od nas troje...

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
22.11.2011 14:34:27   
Blagoslovena
I da, zaboravih napisati da je slika Adriane83 sa bebicama preslatka...i vec se vidi da su njene bebe iste.....moja dva sina su totalno razlicita, kako po izgledu, sada primjecujem i po karakteru....user posted image
Bice veselo....

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
22.11.2011 14:54:25   
Blagoslovena
I za vas prijatelji, specijalno,...par slicica mojih malisana u mom novom albumu....user posted image

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
22.11.2011 16:29:20   
bulka
user posted image
tvigi cestitam!!
user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
22.11.2011 16:39:10   
vanesicak
Znaci sada su se nase kokice iskokale, mislim da je nolnica sljedeca, ako se neko ne pojavi, pa smeskic i ja :)
Svaka cast i za tvigi i njene dvije srecice! :***
Smeskic uziva jos svadbeno raspolozenje :)
Blagoslovena, ljubi dva djecaka slatka mala, svima sam pokazala onu malu slicicu sto sam ih uslikala u bolnici :), ne znam zasto ali ja ne mogu da vidim slike iz tvojih albuma :( kaze profil nedostupan....
Jbg...
Mogu misliti kako je adriani, i koliko misli i na svoje cure kuci, ja se vec pripremam za to i svojim curama govorim da me sigurno nce biti tu neko vrijeme, pokusavamo vec sad da napravimo dogovor, da li ce biti kod svoga tate, ili ce doci moja mama, i tako kod nas uvijek neke kombinacije.
Nalazi od amino jos nisu gotovi nadam se sad u petak... a moje bebice u stomaku ne prestaju da se ritaju, ako sjedim i lezim one su u pokretu, a ako sam ja u pokretu one miruju :) i tako... Hladno je, pomalo veselja i raspolozenja, pomalo depresije i brige... dani prolaze kao ludi.
Velika cmoka i za nase iskuse mamice Bulku Bokicans i Cupku

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
23.11.2011 19:44:37   
nolinica
Čestitke za Twigi, da uživa sa svojim bebicama, i da joj bebice žive dugo i pucaju od zdravlja! user posted image
Blagoslovena, mi bi da vidimo i tvoje bebice! I ja sam ubeđena da će moje devojčice biti različite, baš kao što ti kažeš za tvoje dečaka, jer već u stomaku primetim da imam mirku i nemirku!!
Ja sledeća???? Onda ju-hu!!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
24.11.2011 9:11:53   
bokicans
Blagoslovena ni ja ne mogu da vidim slike a baš bih volelauser posted image Videla sam slike Teodore i Petra,jakooooo su slatki,bucilici mali.Divni suuser posted image

(odgovor članu nolinica)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here