|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 13:32:52   
Didy
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Didy

Lanajelenu sam isto znala od prošle godine, videle smo se u sobi s lopticama, ali sam ja tad dojila Sofiju, a nju valjda bio blam da me prekida.user posted image




Da, da, ona je mnogo stidljiva. user posted image



Možda sam ja delovala user posted image , pa se nije usudila.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1526
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 13:33:30   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 1527
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 13:36:52   
Didy
IZVORNA PORUKA: Tash

Ja sam se inače, limunadice, izmicala kada si slikala, jer sam mislila da ti upadam u kadar da slikaš neko dete. user posted image


Ma, da, priznaj da si pozirala.user posted image Inače sam se jako iznenadila kad si progovorila. Očekivala sam neki grublji glas. Nešto ovakouser posted image .
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1528
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 13:39:06   
Anoniman
Pa bila sam najglasnija, zar ne?
Kada god sam izašla iz pušare, viknula sam "Luka, vadi ruku iz usta! Ne kopaj nos!" user posted image  user posted image
A i za slikanje mama sam dreknula. user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 1529
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 13:43:38   
Didy
Ja te nisam čula da si dreknula. Ili to nije ni blizu onog što sam ja navežbala sa učenicima u školi. Kod Stefana na rođendanu kad sam jednom dreknula, ovi straiji se sledili, a ne deca.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1530
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 13:46:56   
Ana RR
Super ste user posted image koliko vidim imale ste odličan provod user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1531
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 13:47:33   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 1532
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 14:14:40   
lanajelena
Didy nisam znala gde da te pre gledam user posted image ...Da me Duca nije maltretirao da ga nosim bilo bi mi fenomenalno,drago mi je da sam vas sve videla (neke u prolazu) ali sam shvatila ko je ko ,bice jos prilika (nadam se bez deceuser posted image bar ja moje vise ne vodim )...u svakom slucaju mene niste mogli da ne vidite zbog divne kose,bolje da sam dosla sa izrastkom nego ovako kao Zlatokosa user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1533
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 14:26:34   
Didy
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Didy nisam znala gde da te pre gledam user posted image ...Da me Duca nije maltretirao da ga nosim bilo bi mi fenomenalno,drago mi je da sam vas sve videla (neke u prolazu) ali sam shvatila ko je ko ,bice jos prilika (nadam se bez deceuser posted image bar ja moje vise ne vodim )...u svakom slucaju mene niste mogli da ne vidite zbog divne kose,bolje da sam dosla sa izrastkom nego ovako kao Zlatokosa user posted image


Lanajelena, propagirala sam dojenje na javnom mestu.user posted image Ja sam mislila da je Stefan ove godine bio spreman za Deda Mraza, ali očigledno nije. Sledeće godine vodim samo Sofiju. Verovatno će biti spremnija nego Stefan.user posted image Nek se on i mm druže kod kuće.user posted image
Btw, ako je za utehu, ja nisam skontala da ti je kosa čudna.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1534
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 15:23:13   
Malecka074
Drage moje...meni je zao sto smo mi kasno dosli i sto je program poceo ranije...Mislili smo da cemo uspeti da se slikamo sa deda mrazom...ali nema veze...user posted image
Mi smo bas kratko bili...u startu smo kasnili, a kako je program poceo ranije...ranije su se i razilazili, pa nsam stigla ni da upoznam nikoga...osim Limunadice, koja mi je divna, kao i muzic i bebac! :)
Bubulence sam znala od ranije. I da...sa Majom sam uspela da se upoznam.user posted image
Nadam se da cemo0 se sastati na prolece negde...pa da se lepo iscaskamo...
Paketic je super! Hvala punoooo!
Ljubimo vas Lara i ja!user posted image

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1535
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 15:42:21   
Anoniman
Super su slicice user posted image Bas mi je milo da vas sve vidim.

(odgovor članu Malecka074)
  Direktna veza do poruke: 1536
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 18:01:50   
zoća
slikice su vam odlične,baš vam zavidim na njima,moj doprinos je bio tako siromašan samo pet komata

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1537
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 18:38:58   
Anoniman
Super ste  user posted image

(odgovor članu zoća)
  Direktna veza do poruke: 1538
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 21:28:21   
simke
Didy prozborila si i sa mnomuser posted image
Četvrta na slici sam ja sa mojim kumčetomuser posted image

Definitivno treba da se nađemo na kafici bez dece da možemo na miru da proćakulamouser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1539
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 21:47:06   
Anoniman
Sve slike su predivne, sviđa mi se što ste se i zajedno slikale-predivne uspomene user posted image

Jedno ogromno H V A L A Maya21!!! user posted image Paketić je stigao do mladog gospodina i prezadovoljan je, a i mi zajedno sa njim user posted image

user posted image
A onda smo odmah i upotrebili alat user posted image
user posted image

Sve vas ljubimo Mihajlo i ja user posted image

user posted image

P.S. Pomalo sam ljubomorna na svog muža-zeza me konstantno za RR, a on na kraju imao čast da upozna bar jednu ringerajku!!! user posted image user posted image

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 1540
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 21:53:06   
Didy
IZVORNA PORUKA: simke

Didy prozborila si i sa mnomuser posted image



Da, Simke, jesam.user posted image Koju reč.user posted image U stvari, kad se sve sabere, nisam usta zatvarala.user posted image
Nina, žao mi je što nisi bila. Baš bih volela da sam te upoznala. Nekako si mi postala draga kroz ćaskanja na forumu. Nadam se da će biti još prilika.
I žao mi je što sam se sa Olgom mimoilazila. kasno sam je skontala, već smo morali da idemo.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 1541
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 21:54:40   
Anoniman
Ma ima da dođem ovako ili onako user posted image  user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 1542
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 21:54:46   
SareniVrabac

IZVORNA PORUKA: Tash


Bebac od šarenogvrapca mi je mnooooogooooo sladak. Valjda sam dobro zapamtila nick mame.



hvalauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1543
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 21:57:34   
bubulence
sada kontam da skoro nikoga nisam upoznala (didy i limunadica su izuzetci) i jako mi je zao... meni je problem sto mi je vid malo slabiji (mozda malo vise) i nisam uspevala da procitam sta pise na bedzevima a bilo mi bzvz da spopadam tamo zene... ustvari upoznala sam u prolazu jos i jecu cini mi se, maju i dunju ali ni sa kom nisam caskala... 

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 1544
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 22:07:16   
SareniVrabac
nama je bilo lepo, nisam se stigla upoznavati i druziti sa mama jer Aleksa bio kao cicak, pa smo vreme proveli u onoj sobici sa bebe...
paketic je super, mali glodavac je vec pogrickao lopticu, probao komadic knjigice, a patkice malene smo uklonili pre nego ih je scepaouser posted image
nemamo mnogo slika, evo nekih
user posted image
Mateja(Isidorin) i Luka(Tash) - valjda nisam pomesala

user posted image
moj svrca... juhu, nije plakao dok se slikaouser posted image ... mada slika nije najbolja

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 1545
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 23:13:54   
isidora88
samo da kazem da je bebulence preslatka i bas zraci nekom toplinom i ima divan osmehuser posted image zao mi se se nismo upoznale ali nekako mi bilo glupo da joj pridjem jer kao sto rekoh ne snalazim se bas u tim situacijamauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 1546
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.12.2011 9:29:43   
Anoniman
Vrapčiću, nisi promašila, to moje dete sedi pored. Njegov paketić je uvek na dodelama među poslednjim paketićima, mislim da je prošle godine bio baš baš poslednji, i on se dete baš zabrine da neće dobiti pokon. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 1547
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.12.2011 10:04:08   
bubulence
IZVORNA PORUKA: isidora88

samo da kazem da je bebulence preslatka i bas zraci nekom toplinom i ima divan osmehuser posted image zao mi se se nismo upoznale ali nekako mi bilo glupo da joj pridjem jer kao sto rekoh ne snalazim se bas u tim situacijamauser posted image


hvaaalaaauser posted image , e pa tebe sam uspela da skontam, prolazila si mnogo puta pored mene ali mi isto bilo bzvz da te spopadamuser posted image ... inace, Mateja je jako sladak user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1548
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.12.2011 10:20:51   
isidora88

IZVORNA PORUKA: bubulence

IZVORNA PORUKA: isidora88

samo da kazem da je bebulence preslatka i bas zraci nekom toplinom i ima divan osmehuser posted image zao mi se se nismo upoznale ali nekako mi bilo glupo da joj pridjem jer kao sto rekoh ne snalazim se bas u tim situacijamauser posted image


hvaaalaaauser posted image , e pa tebe sam uspela da skontam, prolazila si mnogo puta pored mene ali mi isto bilo bzvz da te spopadamuser posted image ... inace, Mateja je jako sladak user posted image



nadam se da cemo se upoznati user posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1549
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.12.2011 10:48:16   
zivka
Basvam je bilo lepouser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here