|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sokobanja
26.6.2015 13:47:02   
amdn
Klarita gde se nalazimozda znam, user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sokobanja
26.6.2015 13:48:43   
Klarita
Setila sam se..ukucala sam u pretrazivac i izbacilo mi sta sam zadnje gledala tamouser posted image ispravila sam se u prethodnom postu- Splendid

< Poruku je uredio Klarita -- 26.6.2015 13:49:13 >

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sokobanja
26.6.2015 13:48:48   
vikiveki
Ja sam u Soko banji bila nekoliko puta i baš mi se svidela...bila na ekskurziji,zatim na nekim seminarima

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sokobanja
26.6.2015 13:52:46   
amdn
heh taj Splendid drze rotiteljimog skolskog druga, prezivaju se Milosavljevic kad se krene prema Ozrenu, jel takouser posted image
lepa je al nije bas za zivot, nema gde da se radi i da se zaradi, a skuplje je nego u BG-u, ja kad odem kod mojih posizim koliko su skupe neke stvari,
doduse neke su bas jeftinije, ako odes na odmor to je ok, pice u kaficima je jeftinije i tako neke stvari
mi cemo avgusta opet, bili smo u maju user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sokobanja
26.6.2015 13:58:09   
Klarita
Pa, ne znam sad. Na kraju pesacke zone, suprotno od Milosevog konaka, prva ulica s desne strane, pa prva kuca/restoran...zuta starija zgrada...izuzetno ljubazni konobari. Jednog starijeg skroz sedog cikicu pamticu dok sam zivauser posted image toliko nas je lepo sluzio i sa osmehom i igrao se i salio sa decom...bas mi nekako bilo prijatno tamo. Razmisljamo da odemo tokom jula...ja vec ubacila bubicu mm za naredni vikend kad sam se upravo setila da imamo svadbu 04.07.user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sokobanja
26.6.2015 15:38:51   
nikiteki
posto mi cerkica ima probleme sa zapaljenjem pluca cula sam da je dobro otici u soko banju

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sokobanja
26.6.2015 16:00:54   
Klarita
Nikiteki, najbolje je da porazgovaras sa pedijatrom o tome. U Soko banji je specijalna bolnica za plucne bolesti i imaju svoj stacionar za decu (neka me isprave mame koje znaju bolje i preciznije). Moja drugarica je vodila sina jer je imao ceste bronhitise. Ono sto je sigurno i sto je nam dr iz te bolnice savetovala je da nema nikakve vajde od kratkih boravaka. Preporucuje se bar 15dana u kontinuitetu, akomisija cesto pise 21 danuser posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sokobanja
26.6.2015 16:01:43   
vikiveki
Nikiteki ,jeste Sokobanja super za decu koja imaju problema sa upalama pluća i bronhitisom...i moja je bila u stacionaru u Sokobanji,i baš joj je pomoglo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sokobanja
26.6.2015 17:41:33   
amdn
Niki u pravu su i Klarita i Viki, postoji deciji dispanzer a takodje u centru gde je tursko kupatilo (svima poznati haham i Zona Zamfirova)
nalazi se deo za inhalaciju. preporuka jeste 15 do 21 dan, setnje u delu gde su borovi, i razne terapije uz inhaliranje,
trebas videti sa doktorkom da vam da uput jer cete onda lakse ici na pregled tamo necete placati neke takse, ako odete na svoju ruku mislim da se onda sve placa.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sokobanja
26.6.2015 17:42:22   
amdn
ja se mogu raspitati jos pa da javim sta te zanima. user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sokobanja
27.6.2015 11:35:13   
nata11
amdn kada ides avgusta? Ja mozda pocetkom avgusta idem na 3-4 dana sa jetrvom i klincima (ako ne odemo na more) pa mozda se organizujemo za kaficu.

_____________________________





(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sokobanja
27.6.2015 11:46:37   
nikiteki
nas pedijatar ni jednom nam nije rekla za sokobanju niti preporucila zato sam vas i pitala jer sam cula da neki poznanici idu tamo i da je dobro za to.Posto smo mi vec vise od tri meseca na inhalacijama i singularu pa cu izgleda mi da sama trazim taj uput posto ga on ne pominje

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sokobanja
27.6.2015 11:48:41   
vikiveki
Nikiteki obavezno traži od dr uput,jer tada ne plaćaš a ako budeš išla sama na svoju ruku plaćaćeš sve.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sokobanja
27.6.2015 11:53:01   
nikiteki
pokusacu da dobijem uput pa cu videti da li ce komisija odobriti ako ne budu da li ona cu morati na svoju ruku da pokusam jer mi se smucilo vise sa inhalacijama jutro vece

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sokobanja
27.6.2015 14:01:50   
amdn
Nato verovatno idemo oko 20-og mada jos nista nije sigurno, ali javim se kad budem tamo, pa ako ste i vi onda kafenisanje,
Niki obavezno trazi pedijatre boli uvo, ti insistiraj da ti da uput kazi da ne mozes da maltretiras dete stalnim inhalacijama,
a sto da placas sve ako ne moras, ali ako ne da onda bolje i sami da se organizujete,
poznajem dosta mama koje vode svoje klince zbog astme ili bronh. i kazu da posle budu cele zime ok,
mi nemamo problema, a i cesto idemo tamo

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Sokobanja
27.6.2015 14:51:27   
nata11
Ja cu verovatno pocetkom meseca ali videcemo, ima jos vremena.

_____________________________





(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Sokobanja
27.6.2015 17:57:19   
nikiteki
hocu da trazim sad ovih dana

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Sokobanja
28.6.2015 7:23:12   
serpica
Nisam znala gde da pitam pa cu ovde. da li je neko bio u akvaparku podina u sokobanji? Da li je dozvoljeno nosenje hrane? Moja deca inace slabo jedu pa bih ponela ono sto inace vole,mi bi jeli u restoranu. I kakva je situacija sa suncobranima i lezaljkama? Da li je velika guzva i ima li sanse da pokriju sve goste sa suncobranima? Planiramo da idemo sredinom meseca pa bih da budem sigurna. Hvala unapred!

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Sokobanja
7.7.2015 12:43:23   
aleksandrici
Banja je prepuna,rekla mi je drugarica koja je bila sa detetom tamo.Uglavnom su deca koja imaju asmaqticne mapade,sto se tice udaha zdravog vazduha na pravom ste mestu,nece vam biti dosadno jer od bazena do klackalica ima sve.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Sokobanja
9.7.2015 18:49:23   
nikiteki
zene samo da vam javim da sam dobila uput ida su mi odobrili banju sa mukom teskom jer sam dva puta izlazila na komisiju a nas pulmolog nije htela da nam da predlog rekla je da to nije banjqa za decu vec za odrasle

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Sokobanja
9.7.2015 20:40:30   
aleksandrici
Razne kombinaci je su u glavi,kako doci do one prave?Soko banja ili neko drugo mesto?Ima jos vremena,moram da razmislim!user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Sokobanja
9.7.2015 20:54:55   
nikiteki
ja nikad nisam bila u sokobanji kazu da je lepo

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Sokobanja
10.7.2015 13:15:09   
aleksandrici
Bitno je da si dobila,s teskom mukom,ali si dobila,sad guraj dalje,nekada je najbolje ne postavljati suvisna pitanja.Lepo se provedite i uzivajte.user posted image

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Sokobanja
10.7.2015 13:41:08   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: nikiteki

zene samo da vam javim da sam dobila uput ida su mi odobrili banju sa mukom teskom jer sam dva puta izlazila na komisiju a nas pulmolog nije htela da nam da predlog rekla je da to nije banjqa za decu vec za odrasle

user posted image nikiteki ne znam kakav vam je pulmolog ali tamo u Sokobanji više od pola populacije turista su deca upravo sa problemima vezanim za pluća,bronhitis,astma.Nisu imali neki pametniji izgovoruser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Sokobanja
10.7.2015 14:59:28   
nikiteki
ma samo izmisljaju citala sam po netu za sokobanju a i ovi na komisuji kazu tek kad su mi odobrili da je dobro za decu ici tamo

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Hotel Ramonda - za najlepše porodične uspo...
„Nijedna planina i nijedan planinski vrh u Srbiji ne čine toliko dubok utisak na promatrača kao Rtanj sa Šiljkom. U njem...
Mama je majka zauvek. I kad ti postaneš ma...
Moja mama mi i dalje maše da me pozdravi kad odlazim.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here