|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sanke
11.12.2012 9:34:24   
sasaaa
Hej, ako i moj Danilo bude kao i tvoj user posted image i ja sam pre za drvene, nekad sam ih koristila, ali da li znate gde u bg i po kojoj ceni ima da se kupe? Videla sam na Limundu u Zrenjaninu kao nove covek pravi sam i prodaje za 3000 din. Ranije sam trazila po prodavnicama i belo me gledali, sad kad ima snega bilo bi super...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Sanke
11.12.2012 14:14:52   
sasaaa
Nasla drvene sklopive 4299 a neke sanke sa naslonom 2399 u katalogu Uradi sam. Ako nekog zanima.

(odgovor članu sasaaa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Sanke
11.12.2012 14:20:48   
lesica
Mi smo prošle godine kupili na nbg buvljaku drvene sanke,tj metal drvo kombinacija,sa tim naslonom za 1500,tj one su bile prvo 2000,pa 1800 i na kraju su ispale 1500. Uglavnom,na njima smo se sankali svi,čak i mm koji ima preko 100 kguser posted image ,i ništa im ne fali.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu sasaaa)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Sanke
11.12.2012 16:47:36   
madre
snele, je l planirate i ove godine da koristite te sanke ili cete nabaviti vece?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Sanke
11.12.2012 18:53:12   
Snelle
I ove godine iste! Štaviše, danas sam je ja vukla na njima, toliko su lagane da nema šanse da kupujemo druge a i nije ih još prerasla.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Sanke
11.12.2012 21:54:20   
madre
i ja sam veceras vozila bogija prvi put ove godine i videla da su mu jos uvek superuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Sanke
11.12.2012 22:51:28   
pepeljuga
Madre i Snelle, gde ste kupile te sanke? Mislite da nije kasno da uzmem ove godine? Mi imamo moje drvene sanke, one stare klasicne ali me nervira sto nemaju naslon i ne mogu da vezem dete da bih ga lepo vukla po snegu a sve vece koje gledam su mi na isti fazon, jos je on za to mali.

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Sanke
11.12.2012 23:36:50   
madre
porucile smo online, imas link na prethodnoj straniuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Sanke
12.12.2012 13:15:28   
Sesilija 83
Mi porucili jutros sanke,
ove iz uzica,kaze covek danas salje a sutra mi stizuuser posted image user posted image user posted image
Jedva cekam da se provozamo,a porucila sam i za malog od sestre isto ove bebaste,a za stariju decu onog kliska ili kako se vec zove,imaju brdo pa nek izvoleuser posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Sanke
12.12.2012 13:21:58   
minna
I mi koristimo ove sto smo porucili prosle godine i jos su nam super, jedina mana je ova sto je snelle pomenula na prethodnoj strani da ulazi sneg ako se ide kroz malo dublji, ali kad je utaban sasvim su dobre.

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Sanke
12.12.2012 13:22:59   
Snelle
Trebalo je da tražim od čoveka procenat zato što sam ga ovde baš dobro izreklamirala user posted image
Pepeljugo, nije ti kasno da naručiš, zima kalendarski još uvek nije ni počela user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Sanke
12.12.2012 13:33:11   
Sesilija 83
Bogami Snelle, ako ne procenat onda bar popust za riboopremuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Sanke
12.12.2012 13:53:05   
lesica
Naše su ovakve,samo napred malo duže.
user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Sanke
12.12.2012 13:59:30   
Snelle

IZVORNA PORUKA: Sesilija 83

Bogami Snelle, ako ne procenat onda bar popust za riboopremuuser posted image user posted image user posted image


user posted image Možda je vreme da krenem sa ribolovom user posted image
Lesice, teško je naći, barem kod nas ovde, takve a da imaju naslon. Inače sam danas kod Kineza videla drvene, baš lepe, ali bez naslona za 1800 dinara!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Sanke
12.12.2012 14:02:47   
Sanjica26 RR
Mi imamo drvene bez naslona i odlicno nas sluze. Teodora bas cvrsto sedi i do sada nijednom nije pala. Valjda sto je ojacala misice vezbajuciuser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Sanke
12.12.2012 14:10:39   
lesica
Ma kažem vam,mi smo ove kupili na buvljaku,a naslon može i da se skine.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Sanke
12.12.2012 16:37:28   
majaz
koja je fora da su na sajtu ribolovaca 1850din a na svim ostalim oko 3000din..... da li su iste sanke u pitanju?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Sanke
12.12.2012 19:14:03   
Snelle
Jesu, iste su sanke, samo ostali imaju veću zaradu.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu majaz)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Sanke
12.12.2012 23:22:46   
pepeljuga
Mi imamo drvene bez naslona, sedi i V cvrsto ali ja nekako nisam spokojna, sve mislim da ce pasti. Mislim, nece mu nista biti ni da bupne na sneg ali opet... A mislim da li je kasno u smislu da li je vec veliki za njih, ne zbog zime, zima ce tek, koliko god da je ja ne volim user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Sanke
13.12.2012 7:53:19   
Anck Su Nmaun
Mi imamo drvene bez naslona, a glupo mi da sad kupujem jos jedne s naslonom...neznam...mada ispred marketa lik prodaje za 1000 din.

A sta kazete ne ove sanke aaaa user posted image user posted image
user posted image
user posted image

prijateljica nam dala ideju...super je!

(odgovor članu sasaaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Sanke
13.12.2012 8:09:00   
Cindarella
Svaka cast za ideju!user posted image
Mi smo obisli ceo grad u nadi da cemo M za rodjendan da nadjemo tog puza,ali ga nije bilo.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Sanke
13.12.2012 9:40:14   
Sesilija 83
A nuk super stvar, mala od moje sestre se sa njim sanka ali su slomili jedsan rog pa sad cekaju dedu da nesto izmisli...
A ja sam mislila mojoj K za novu godinu da kupim puza ali vise nema nigde nasla sam na istu foru samo je kuca roze i plava u nonstopshop... otisla sam http://www.nonstopshop.rs/ljuljaske-i-klackalicemalo u off sorru

< Poruku je uredio Sesilija 83 -- 13.12.2012 9:42:13 >

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Sanke
13.12.2012 9:59:32   
isidora88
sesilija ne radi linkuser posted image
ja trazim neke sanke da mozemo i mateja i ja da stanemouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Sanke
13.12.2012 11:19:14   
Sesilija 83
Neznam sto nece a kad ukucam ovako otvarauser posted image , idi na nonstopshop.rs

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Sanke
13.12.2012 13:08:33   
Snelle
Evo ga LINK

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here