|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 12:12:31   
Ana RR
Suzi, baš bih je probala. Samo da provalim koju boju da uzmem. Dopada mi se 4.06 i 5.06 ali plašim se da ne ode na previše tamno klik Jel ti koristiš Delicato varijantu?

Moja prirodna boja nije svetla, doduše. Ali ja sam bleda i imam svetle obrve pa mi sve tamnije od moje boje čudno stoji.

Nekada sam se farbala u Lorealovu bakarno smeđu i lepo mi je stajala.

< Poruku je uredio Ana RR -- 13.2.2019 12:20:00 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 12:18:34   
dunja RR
Sve tri su lepe, 4.06 možda ima mako crveni pigment, nisam sigurna. Možda najbolje da probeš prvo 5-icu, pa ćeš znati za sledeći put,

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 12:25:10   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: gagana83

Kyo je odlicna farba, mada ne znam koliko je dobra za pokrivanje sedih. Meni pokriva, ali meni svaka pokriva.Godinama vec se farbam sa Kyo 6.1 i 7.1 ili Freelimix 6.11 i 7.11. Hidrogen isto njihov od 6% i to uzimam onaj litarski. Sad sam resila malo da promenim. Uzela sam neku cokoladnu Macadamia 7.77.




Gagana, sada gledam ovu Macadamia što ti koristiš - piše da je to Intenzivna čokoladno plava. Buni me to plava user posted image


Nije plava, uopste. Recimo da su farbe gde je prvi broj 7,najsvetlije smedje. Od 8 vec mozemo da kazemo da je to tamno plava. I za 6 pise da je plava tamno plava iako je to bas prava smedja boja. 

Ana nemoj 4. Mislim da ce ti biti previse tamna za to sto zelis. Uzmi neku koja pocinje brojem 5, mozda cak i 6 ako farba ispada tamnije. Ako te ne mrzi, pogledaj na fb moje slike sa Krita ovog leta. Tu sam bila sveze ofarbana sesticom, doduse ne cokoladnom, ali cisto da vidis koliko je to tamno. Meni se sve farbe ispiraju na svetlije, pa tako nijansa 6 posle mesec dana ode u 7, a 7 na 8.

< Poruku je uredio gagana83 -- 13.2.2019 12:26:23 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 12:25:31   
Ana RR
Ne smeta meni crveni pigment, naprotiv. Ja volim taj crvenkasti sjaj.

Jel ti ode cela farba na tvoju dužinu? Ranije dok mi je bila kratka kosa delila sam farbu na pola user posted image i zapravo sam zbog dužine kose i htela da se ofarbam - dok se nisam ošišala da isprobam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 12:33:57   
Ana RR
Gago, jel misliš na Kyo ili Macadamia farbe? Pogledaću na fb.

Najviše naginjem ka Biokap, iskreno, ali totalno sam ispala iz svega što se tiče farbanja pa ne mogu da se odlučim za boju.

Npr ja bih ovako nešto

user posted image

ili ovako

user posted image



< Poruku je uredio Ana RR -- 13.2.2019 12:42:02 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 12:36:02   
dunja RR
Nisam merodavna tu, jer ja farbam samo izrastak i jedna farba mi traje par meseci, tj. pošto mešam dve farbe, traju mi recimo 3-4 meseca.

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ne smeta meni crveni pigment, naprotiv. Ja volim taj crvenkasti sjaj.

Jel ti ode cela farba na tvoju dužinu? Ranije dok mi je bila kratka kosa delila sam farbu na pola user posted image i zapravo sam zbog dužine kose i htela da se ofarbam - dok se nisam ošišala da isprobam.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 12:50:51   
Ana RR
Suzi, ti si ekonomična user posted image user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 12:50:57   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Gago, jel misliš na Kyo ili Macadamia farbe? Pogledaću na fb.

Najviše naginjem ka Biokap, iskreno, ali totalno sam ispala iz svega što se tiče farbanja pa ne mogu da se odlučim za boju.

Npr ja bih ovako nešto

user posted image

ili ovako

user posted image




Sve one imaju slicne oznake, sto veci broj, tamnija boja. Npr 9 je plava, 6 smedja, 3 crna. Na osnovu ovih slika ja bih ti rekla da uzmes neku koja pocinje brojem 5. S obzirom da cesto ispadnu tamnije.

< Poruku je uredio gagana83 -- 13.2.2019 12:53:19 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 12:59:51   
Ana RR
Hvala na pomoći Gago user posted image videću da kupim u subotu ako ne ranije, još samo da nađem nekog da me ofarba user posted image mama više ne vidi najbolje pa ne bih rizikovala sa njom user posted image

Sad baš gledam neke svoje slike, nije ni moja prirodna svetlija od ovih na slici jedino na suncu deluje malo svetlije i ima drugačiji sjaj.

< Poruku je uredio Ana RR -- 13.2.2019 13:00:38 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 13:06:36   
Ana RR
Suzi, nisi mi rekla da li koristiš OVU ili OVU

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 13:09:38   
gagana83
Ja ti rekla da gledas kod mene na fb, ono nema 2-3 moje slike 😁Evo, nasla sam slike gde se lepo vidi. To je 6.1, Kyouser posted image

user posted image

Jeste drugi odsjaj, jer se tad nisam farbala cokoladnom vec nekom prirodno - pepeljastom. Ali to je nijansa 6. Mislim da ce ti 5 biti ok. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 13:11:09   
gagana83
Ala mi je dobra frizura na drugoj slici

😂

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 13:23:12   
Ana RR
Gago, baš je lepa user posted image baš baš! A tebi fantastično stoje sve boje, imaš lep ten i lepo lice user posted image

Ok, dvoumim se između 5.06, 5.00 i 4.06

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 13:24:19   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ala mi je dobra frizura na drugoj slici

😂


Odlična, moderna frizura user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 13:34:36   
gagana83
Fala Anci user posted image Lepe su sve, ali mislim da je 5.00 najpribliznija onim slikama koje si postavila.

Ja bih ovako nesto, samo nijansicu tamnije mozda

user posted image

Sa ovom Makadamijom 7.77 sam dobila nesto slicno, ali nije bas identicno.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 13:37:02   
Ana RR
Da, nijansicu tamnije bi bila lepša.

Joj osećam da ću da ostanem tri sata u radnji dvoumeći se user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 14:28:14   
dunja RR
Anči, ovu narandžastu - BioKap® Nutricolor Hair Dye

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Suzi, nisi mi rekla da li koristiš OVU ili OVU



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 14:33:53   
pari
Ana,nemoj 4,bices tamna..uzmi ili 5 ili 5.06. 



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Farba za kosu
13.2.2019 14:42:46   
Ana RR
Hvala devojke user posted image

Pari, misliš da je mnogo tamna? Moja prirodna je recimo srednje tamna braon, evo slika (jedva nađoh neku fotku, ništa nemam na ovom laptopu)



Ja bih da joj dam neku čokoladnu notu npr ali ne bih da budem svetlija.

< Poruku je uredio Ana RR -- 23.4.2019 12:46:19 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Farba za kosu
14.2.2019 7:28:25   
vocicana
Gagana divna ti je boja.
Ja sam juce u DM -u kupila njihovu farbu, koja je identicna onoj KYO koju uzimam, ja sam nesto zeznula sada zadnji put kada sam se farbala, ali javim kakva je situacija.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Farba za kosu
14.2.2019 7:42:15   
IvanaSK RR
Ana, Slažem se sa Pari.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Farba za kosu
14.2.2019 9:19:08   
Ana RR
Hvala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Farba za kosu
21.2.2019 20:09:10   
milicicak
Ofarbah se ja danas, Syoss tamna cokolada. Me no like, mnogo sam tamna ali sa pozitivne strane pokrila je sede
Za dve nedelje cu, ako mi ostane nesto kose na glavi, da probam sa ovom gaganinom Macadamia

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Farba za kosu
21.2.2019 20:16:50   
vonavoj
Ana,ja se farbam sa 6.0..kao tamno plava,a to dodje kao smedja..bas kao gagi.Uzmi neku na 5..sa ostalim ces biti crna..Mili,javi posle koliko pranja si opet seda..kao te dobro prekrivaju sede..ja uzimam garnier 220din..mislim da je sve to isto s***

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Farba za kosu
21.2.2019 20:37:08   
milicicak
Von,ne planiram da budem dugo u ovoj boji ali javicu kako se ispira.

Inace, ofarbala sam mamu danas Revlon ColorSilk 54, ona bas lepo mirise i super prekriva sede a izgleda jako prirodno. Samo je meni mnogo svetla

Beogradjanke, gde kupujete Macadamia i Kyo farbe? Ja bih da ih vidim uzivo 😁

< Poruku je uredio milicicak -- 21.2.2019 20:38:58 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here