|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.4.2010 15:47:38   
liliana
Mi imamo Opel Vektru. Kada idem negde bez MM, mnogo mi je lakše da kolica stavim na suvozačevo mesto, nego u gepek iako je gepek baš komforan. Zadnja klupa je jako udobna, a od kad imamo bebu, ja sedim sa njom pozadi kada svi troje negde idemo. Ovaj automobil nam je extra, pošto je jako udoban i komforan, a mi smo često na putu Slovenija-Srbija, pa nam to mnogo znači.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.4.2010 15:56:41   
lenaa
Mi imamo reno megan, bmw i corsu, ne volim ni jedan. Uspesno smo se bavili i prodajom autica (isplati se super). Planiram da kupim jednog ML dzipa za mene kad opet pocnem da radim, trenutno slabo i vozim samo kad moram.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.4.2010 19:27:15   
eni26
reno clio zakon za zene user posted image

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.4.2010 19:38:19   
viking
Kakv auto? Ako mene neko pita - nov!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.4.2010 21:13:42   
jance
ovako...mm je mene smuvao tako sto je kupio BMWa (sponzorusa sam cista, znam :) )
ali naravno samo tako sto mi je dao da ga provozam user posted image

posle nam je taj isti bmw doso glave kad nam je svakog meseca iz dzeba izvlacio po 200 eura za odrzavanje..i naravno trosio je 12 litara plina! Kad smo konacno prekinuli emotivnu vezanost za ta kola i prodali ga ( bas na vreme jer se 3 dana kasnije zapalio i izgoreo), uzeli smo Reno Megan (Scenic varijanta). 2000 godiste 1.7 dizel. Nisam ni znala da kola mogu da budu tako dobra, ne da ima mesta u njima, nego ima mesta u njima! savrseni su za porodicu i za veliko drustvo, za veliki shopping i za prijateljevu selidbu...pa i drva smo prevozili vec u njemu! Znaci kola savrsena za sve. Trose 6-7 litara dizela, i jedino su videla majstora pre 2 meseca na redovnom servisu, koji nas je kostao 3000din (za BMWa je to bilo tacno duplo!) Tako da ne da sam zadovoljna nego sam zadovoljna s kolima.



< Poruku je uredio jance -- 12.4.2010 21:15:10 >


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.4.2010 22:30:58   
NadaR

IZVORNA PORUKA: eni26

reno clio zakon za zene user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.4.2010 23:11:06   
Dora
user posted image Mazda 3 sedan

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.4.2010 0:02:10   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Staju li kolica u gepek ili moraju na suvozačevo sedište? Da li, pored kolica, staje i torba sa pelenama, kese iz supermarketa...
Ima li dovoljno mesta na zadnjoj klupi?
Da li je dovoljan mali gradski auto, ili mora karavan?
Možete li svojim autom na more? Ima li mesta i za kofere?
Koji biste auto vozile umesto ovog koji vozite sada (ili nemate automobil), a u svetlu gore navedenih tačaka? [/color]

Ja vozim Ford Fiestu, suprug Ford Focus.
Kolica su nam Peg Perego Uno (kofer pakovanje).
U moja kola staju samo u gepek, ne i na suvozacevo sediste, sto meni odgovara jer su tockovi prljavi. Ja pored njih u gepek ne stavljam nista vise, mislim da bog zna sta ni ne bi stalo. I suprug kolica uvek stavlja u gepek, ali staju i na suvoz. sediste. Njemu u gepek jos staje paket vode i po koja kesa iz prodavnice.
Karavane bas ne volim, mnogo radije bih vozila nekog gradskog dzipa, npr. Ford Kuga. Upravo smo se vratili sa jednomesecnog puta i sve je stalo u Focus bez krovnog gepeka. Jedino sto nije stalo je krevetic za put, ali smo izgledali kao ciganska cerga:) Gepek je bio pun, a 3 koferceta su bila na zadnjoj klupi. Mojim kolima to ne bismo mogli da izvedemo, pogotovo sto smo dosta kabastih stvari doneli sa puta (npr. vina).

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.4.2010 0:03:46   
diamond
ja vozim toyota yaris onu sportsku verziju...sitna al dinamitna..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.4.2010 0:15:21   
Alexis79
Opel Vectra C ,to vozim trenutno ,ali gledam neke dzipove mnogo mi se svidjaju

user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.4.2010 0:17:40   
magde
ako sta za familijarni DACIJA logan a sad je izasao i dgib to je jeftina predivna varijanta a i komfor je super ja sam samo za RENAULT definitivno a ova dacija ima motor od renault

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.4.2010 0:22:56   
Alexis79
Gledala sam ga na sajmu sad u Bg-u (Dacia Duster) i uopste mi se nije dopao.
A imali smo Reno Lagunu i bili smo prezadovoljni.
Ali mi menjamo kola posle 1-2 godine.

Sad sam pikirala KiA Sorento

user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.4.2010 8:50:43   
*Alexx*
Leki 77, pa vi ste Ford family! user posted image  user posted image
Mi trenutno vozimo Škodu Fabiu - i ništa vala ne staje u nju. Mislim, staje, ali jedva - u gepek staju taman kese iz velike nabavke. A kolica idu na suvozačevo sedište.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.4.2010 8:55:07   
Jeca*
mi smo prodali škodu feliciju kad se Luka rodio i kupili Renault Lagunu. AVION!!! user posted image user posted image

toplo preporučujem, auto je komforan, gepek ogroman. Fenomenalan za porodicu. I za putovanje i za po gradu.



_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.4.2010 9:05:59   
Mari86
Dacia Logan user posted image za mene

Sto se tice toga da auto mora biti nov da bi bio dobar naravno da nije tako...
Kupiti nov auto je po meni nepotrebno,ako je taj auto recimo 23000 eura u salonu cim izadje iz salona njegova vrednost pada...za manje pare isti kvalitet moze da se kupi...user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 115
   [Obrisana poruka]
13.4.2010 9:16:58   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.4.2010 9:41:36   
viking
Hmmm... ne mislim ni ja da auto mora biti nov da bi bio dobar niti da je isključivo nov auto dobar auto, ali ako kupuješ auto da ti traje a ne da ga menjaš na svaka tri meseca, nov auto se itekako isplati jer je pouzdaniji, sigurniji, manje su šanse da će se kvariti... Posle više od 10 godina vozačkog iskustva pre bih kupila manji a da bude nov, nego veliki i nabudžen a polovan.
Ja sam kupila nova kola pre 6 godina i do današnjeg dana ga nisam ni jednom vozila na popravku, sem na redovan servis. Moj muž je takodje pre 2 godine kupio sebi nov auto, i nikad nikakvih problema nije imao. Kad god sam vozila polovnjake, relativno često sam išla kod majstora. Sa novim kolima znaš šta kupuješ. Jeste da njemu padne cena čim izadje iz salona, ali po meni to vredi. Moje vreme je skupo, ne želim da ga provodim po servisima. Žene se retko time bave, već kad nešto fali kolima one ih utrape muževima, ali ja nisam taj tip. Ko se stvarno sam brine o svojim kolima zna koliko je bolje voziti nov auto. Naravno, ima i polovnjaka koji su dobri, ali to je uvek lutrija.
Druga stvar, danas saloni daju brojne pogodnosti i poklone. Mi smo za ova druga kola dobili na poklon 5 godina full kasko, koji je samo za prošlu godinu iznosio oko 900 evra. Po meni, računica je jasna.


IZVORNA PORUKA: Mari86

Sto se tice toga da auto mora biti nov da bi bio dobar naravno da nije tako...
Kupiti nov auto je po meni nepotrebno,ako je taj auto recimo 23000 eura u salonu cim izadje iz salona njegova vrednost pada...za manje pare isti kvalitet moze da se kupi...user posted image




_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.4.2010 9:45:56   
NadaR
Nebitno nov ili polovan... Samo koliko mjesta ima!
Meni je jedino vazno sta se moze spakovati unutra!
Kako da uguram kolica i krevetic i ostatak stvari za bebana i nas kad idemo nekud!
Pih,kako se prioriteti mijenjaju .. user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.4.2010 9:47:06   
Iva979
IZVORNA PORUKA: Mari86

Dacia Logan user posted image za mene

Sto se tice toga da auto mora biti nov da bi bio dobar naravno da nije tako...
Kupiti nov auto je po meni nepotrebno,ako je taj auto recimo 23000 eura u salonu cim izadje iz salona njegova vrednost pada...za manje pare isti kvalitet moze da se kupi...user posted image


Slazem se sa Mari, Dacia mi je user posted image  narocito Logan...
A novom autu u toku prve godine toliko opadne cena da je to strasno...
Mi smo skoro kupili polovnog Saaba, za sada nas sluzi odlicno ali vec za godinu dana planiramo da ga prodamo da mu cena ne padne puno user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.4.2010 9:52:45   
viking
Da, upravo sam to i rekla - ako često menjaš kola na onda je polovnjak super, stvarno bi bilo glupo kupovati nova ali ako kupuješ da ti traje, onda je mnogo bolje i isplatljivije uzeti nova.

IZVORNA PORUKA: Iva979

A novom autu u toku prve godine toliko opadne cena da je to strasno...
Mi smo skoro kupili polovnog Saaba, za sada nas sluzi odlicno ali vec za godinu dana planiramo da ga prodamo da mu cena ne padne puno user posted image



< Poruku je uredio viking -- 13.4.2010 9:53:13 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.4.2010 9:55:19   
Mari86
Viking ja se ne slazem ali dobro,moj tata je kupio nova kola pa su mu stala usred Beča ...user posted image
A preprodajom kola se bavimo vec dobrih 10 godina i pricam iz iskustva...nikako nije lutrija,ako znas od koga da kupis
kvalitet je zagarantovan....
Drugo je kada odes na autoplac pa tamo biras,tako vec svasta mozes da dobijes,i sve zavisi od prodavca..
ako naletis na nekog prevaranta dobijes nikakav auto...
ali sasvim je drugo ako ti porucis kola iz inostranstva a pri tom obe strane postuju dogovor,tada mozes dobiti odlicna kola..
Ja sam do nedavno tri godine vozila Chevrolet ni jednom nije bio kod majstora samo na redovnom servisu ..user posted image
Tako da sve je to relativno...i kako ko razmislja naravno...user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.4.2010 9:57:05   
Lu
IZVORNA PORUKA: Jeca RR
kad se Luka rodio i kupili Renault Lagunu. AVION!!! user posted image user posted image

toplo preporučujem, auto je komforan, gepek ogroman. Fenomenalan za porodicu. I za putovanje i za po gradu.



MM ima Lagunu,već sam rekla francuzi znaju šta je udobnost a ovo auto ima gepek kao karavan.
Proputujemo 7-8 sati u njemu a kad izađemo ne osjetimo nikakav umor,
sve pohvaleuser posted image
Ja po gradu vozim punta,mali autić male potrošnje i jeftinog održavanja.
Mjesta za kolica ima dovoljno u gepeku(trecco graco kolica),plus prostora za stvari iz kupovine.
Rijetko kad da stavim nešto na sjedište,Roko sjedi pozadi i može komotno da se vozi još dvoje ljudi sa nama.
E sad ovo auto nikako nije preporučljivo za duža putovanja,zbog komfornosti,prostora za prtljagu,malo konja itd...
Znači da imamo samo jedan auto to bi svakako morao da bude veliki auto ili terenacuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.4.2010 10:02:43   
Iva979
Pa jeste, ali mi smo gledali da uzmemo velika, dobra i udobna kola a takav nov auto bi nas izasao minimum  18, 19 hiljada eura.
Ali priznajem, trazili smo kola otprilike pola godine dok smo nasli provereno dobar i pouzdan auto.
Polovna kola jesu lutrija, zato covek treba dobro da izvaga.
Nama mala kola ne bi znacila jer dosta putujemo i vodimo vucjaka sa sobom cesto u vikendicu user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.4.2010 21:09:19   
lenaa
Ima puno ljudi koji su zaljubljenici dobrih auta i u redu je to ALI naravno tek onda kad covek ima i obezbedjeno stambeno pitanje. Iznenadila sam se koliko ljudi kod nas voze skupa kola a nemaju ni krov nad glavom, zive po nekim rupama. To je vec iskompleksiranost i osecaj nize vrednosti. Skupa kola i markirana garderoba a nemaju ni sta da jedu, zalosno. Na autu se jako brzo gubi dosta para. Recimo jedan prijatelj je platio auto pre tri godine 30000 e a prodao ga za 4000 ,jer je u medjuvremenu presao i preko 250000, sad je opet uzeo nov auto na kome ce isto tako da izgubi, a da ne pricamo o ulaganjima, ili ne daj Boze da ga ogrebe negde, ali to je njegova strast zbog koje ce on da jede samo konzerve svaki dan....

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.4.2010 22:24:33   
viking
E, pa ovo sve objašnjava user posted image

IZVORNA PORUKA: Mari86

A preprodajom kola se bavimo vec dobrih 10 godina


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here