|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.7.2010 22:58:07   
lenaa
joj sto mi se svidja bmw x6 kosta oko 100 000 chf, i znate sta - kupice mi muzic user posted image user posted image user posted image , reko je "ma more bre zence evo cim dobijemo milion na loto"
p.s
ovo "more" on tako govori jer su mu koreni iz Bosneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.7.2010 23:33:16   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: lenaa

joj sto mi se svidja bmw x6 kosta oko 100 000 chf, i znate sta - kupice mi muzic user posted image user posted image user posted image , reko je "ma more bre zence evo cim dobijemo milion na loto"



user posted image user posted image Uplati tiket :)))

Svaki auto ima i mane i prednosti, pa recimo meni nesto sto odgovara nekome drugome ne i obrnuto. neko ce reci da ne valja Fiat (nama bio savrsen svojevremeno), neko da ne valja VW, Peugeot...A ustvari nam je svima najbitnije da se ne kvari bas tako lako i da djelovi nisu skupi user posted image . Zlu ne trebalo.

Mi vozimo VW Tiguan.

Ne znam da li da stavim jednu posalicu na racun Renaulta, bojim se da me kamenuju vozaci Renaulta user posted image , ali mnogo je dobra.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.7.2010 23:35:01   
lenaa
joj ja bih volela da cujem pa da zezam mm jer on je emotivno vezan za svog renoa koji je vec preso 360 000 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.7.2010 23:45:01   
Dora
Reci! Mi sutra uzimamo na probu Renoa,mm je ljubitelj,ja volim japance.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.7.2010 23:46:44   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: lenaa

joj ja bih volela da cujem pa da zezam mm jer on je emotivno vezan za svog renoa koji je vec preso 360 000 user posted image user posted image user posted image

Evo, al' nemoj da me ubiju zaljubljenici u renaulta. Nadam se da se vidi user posted image
user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.7.2010 23:48:26   
choopa choops
ne vidi se, sad cu da vam dam link na imageshack user posted image
http://img835.imageshack.us/i/mailgooglecomdfi.jpg/


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.7.2010 23:56:35   
choopa choops
Da prostite vulgarno je, ali ja sam se bas ismijala kad sam procitala user posted image

nemojte me grdit, ja inace volem renault user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.7.2010 23:58:59   
lenaa
user posted image user posted image user posted image ma volem i ja renoa kad ne mogu da kupim bmw x6user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.7.2010 0:13:06   
dacica
ja volim samo da je visok-kad jednom sednes u visok auto-posle su ti drugi smesni...i ne volim sportske...ufff.kupicu dzipa-kad tad!!!za sad su dobri i ovi vislji...

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.7.2010 0:37:35   
Dora
user posted image
Kanta! Xaxaxaxa!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.7.2010 0:49:58   
Dora
Kad smo vec kod kante...xaxa, pre par godina odvezla ja mog ford eskorta '96. god u ovlasceni fordov servis da mu se popravi neka sitnica. Dosla ja po njega za par sati i pitam ima li jos sta sto treba zameniti na autu,lik me gleda,umre od smeha i kaze: ceo auto. Kad sam otisla da platim nije mi bilo dobro. Posle mi je mm objasnio da nas auto treba da vozimo kod jednog tipa na detelinari,nabudzi ti nesto, platis neku sicu i svi zadovoljni :)))

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.7.2010 9:51:59   
lanajelena
ima li neko Pikasa? mi posto ne mozemo da se potrpamo svi u Corsu moramo da menjamo  kola...pa nam treba misljenje nekoga ko ima ovaj auto

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.7.2010 10:12:06   
Dora
Jedan taksista ga vozi i mi se često vozimo Pikasom, prostran je, jako komforan a on kaže da je udoban za vožnju, kvalitetan itd. Ja lično nisam ljubitelj tih "school bus" automobila ali bih trebala jer, kao što kaže mm, ne mogu razmišljati o nekom sportskom autu a imam troje dece i uvek prepun gepek!


(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.7.2010 10:16:05   
lanajelena
to je i nama problem...imam pozadi dva sedista i ako treba jos neko da krene sa nama nema mesta u kolima,cesto putujemo i uvek vuglimo puno stvari,ne mozemo da se okrenemo...kad smo se vracali od sveki prosli put mm je izbacio jednu torbu,ostale mi neke stvari tamo a nisam smela nista da kazem jer kad smo kupovali kola on je hteo komforan a ja mali da se svuda uparkiramo jos se meni svideo lupo u njega ne bi ni mi sad stali user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.7.2010 10:19:58   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Dora

Dosla ja po njega za par sati i pitam ima li jos sta sto treba zameniti na autu,lik me gleda,umre od smeha i kaze: ceo auto. Kad sam otisla da platim nije mi bilo dobro.

user posted image
A sto mene nerviraju majstori...Mogu da ti zamjene sta hoce i naplate, a ti ne znas. tako su nama kad smo vozili Fiat punto mijenjali amortizere i naplatili nam original, a oni ih samo dopunili user posted image A naravno fiskalni racun ti niko ne daje.

za Piccasu ni ja  ne znam nista i meni izgleda OK, ali pitanje je koliko je 'nekvarljiva', jesu li djelovi skupi, jeftini...

Kazu da je od tih 'scool bus" automobila sto kaze Dora user posted image , najbolji Opel zafira. Ali je i skuplji ja mislim.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.7.2010 10:33:07   
Dora
Da, u tim ovlašćenim servisima se proseravaju, redovan servis za novu mazdu je bio oko 17000 a oni zamenili sto nekih delova i naplatili 30000 !!! Jbt, to je bio auto 6 meseci star, ne možeš mi reći da je bilo potrebno sve to! A sat im košta 2000 din, drže ti auto uvek sat duže.

Što se tiče Opel zafire, taj mi se baš sviđa. Brz je ko đavo a ne oseti se kad se voziš! Savršen je.
Mada, ja da imam para, moj idealan porodičan "auto" bio bi terenac Tojota onaj veliki, Lend kruzer ako se ne varam, lep je Rav4 ali je mali. Onaj bi bio savršen. Ima 5 sedišta i još jedno po potrebi pozadi. Čoveče, ko mini bus!user posted image
Al bi mi dobro došao...user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.7.2010 10:44:36   
choopa choops
ma ovo je nama bio polovan Punto, nije bio ovlasceni servis, nego obican automehanicar. doslo mi da ga zadavim kasnije kad mi je drug objasnio neke stvari user posted image
Sada imamo nov...pa jeste skupo je odrzavati u servisu, ali oept mi dobijemo i racun i sve lijepo pise koliko i sta kosta, to mi se svidja. I bar sam sigurna da je sve original user posted image
A jeste li gledali ovo? Da poludis?user posted image

Dok vam je auto na servisu


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.7.2010 10:52:12   
Jele
I ja sam bila pikirala Zafiru, ali nam je bila skupa. Muž je pikirao i zacrtao da ćemo kupiti VW Sharan-a ili Ford Galaxy kad dođemo do neke love, jer su oni još skuplji, a strava prostrani. Još je našao neki gde prednje suvozačko mesto može da se rotira, tako da bih mogla da se okrenem ka klincima u vožnji bez problema... Ako ne znate koji su to modeli, pogledajte malo šta Turci voze, a pa ti modeli user posted image . Oni uvek putuju sa buljukom dece i prtljaga, pa su im ti modeli idealni. 

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.7.2010 19:07:14   
Dora
user posted image
Vratili smo auto sa probne voznje. Jest jeftin al zato sto ima ulaganja u njega...kolko neces ;)
Kanta! Ma kolko god da sam ocajna nisam toliko. Rekla sam muzu: ja ovo go**o necu da vozim. Kao,fol,klima radi al je treba dopuniti! Pa sto je ne dopunis nego se vozis na 50 stepeni zbog 2000 din. Pusti me tih fazona! Majstor nam rekao: jeste ga kupili? Niste??? I nemojte! Kanta!!!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.7.2010 19:09:25   
Dora
...nista,trazimo dalje...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.7.2010 19:35:39   
Mishica 77
Šta ste probali?

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.7.2010 21:13:40   
Dora
Reno lagunu karavan 2,2 dci 2000 godiste. Nemamo para za bolje

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.7.2010 21:17:29   
choopa choops
Dora kanta user posted image
ma ne treba uzimat auto dok niste skroz sigurni da vam se obojema dopada.
A jeste li jos nesto gledali?


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.7.2010 21:17:46   
Mishica 77
Uuuuuu, mm se jako sviđa ta laguna ali obična ne karavan. To je baš extra kvalitetan auto i može mnoooogo da pređe. Šteta što kažeš da je kanta. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Kakav automobil izabrati???
23.7.2010 1:32:52   
lothroniell
Uuuuuu jedini auto ovog tipa koji ja zeeeelim. user posted image
IZVORNA PORUKA: Dora

Ford Mustang definitivno, moja veeeelika želja!
user posted image



Ali ja se zestoko lozim na dzipove i one prave "gadne" terenece i ove fancy tipa BMW X3, Toyota RAV4 i sl...
Ali takodje ne bih se bunila za Alfu 147 ili 148, Hondu Civic... Ja ne volim limuzine, niti automobile koji nazad imaju "rep" sto moj otac kaze ja volim usisivace. user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here