|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Đak tukao profesorku
22.6.2009 17:41:35   
Shishica
I onda kad mi neko kaze kako cu imati super posao dodje mi da ga strefim pravo u cevanicu!
Ove godine trebam da diplomiram i mislim sta cu.. sigurno cu se svim silama truditi za osnovnu skolu, ali ni tamo nisu zlatni..
Bili smo i mi opiceni, ali ovako zli nismo...

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Đak tukao profesorku
22.6.2009 17:46:46   
NadaR
Ja sam prosle godine pocela da radim kao apsolvent u osnovnoj skoli, sad poslije diplomskog mogu u srednju.... ali nisam sigurna da hocuuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Đak tukao profesorku
22.6.2009 19:36:00   
Anoniman
Sada sam tek uspela da pogledam snimak.

Profesorica je prva udarila momka. To naravno ne opravdava njegovo ponašanje, ali nema opravdanja ni za njeno ponašanje.

Druga stvar, jel tom momku urađen narko test?

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Đak tukao profesorku
23.6.2009 0:00:23   
MERYEN
Ma ni ona nije pametna udara ona problematicno dete,i sa njim se raspravlja,ne opravdavam ni nju ni njega,njega jos manje posto je poznat kao problem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Đak tukao profesorku
23.6.2009 13:31:06   
oliveradj
Ne smem da komentarišem u crnom svetlu. Nego da ministarstvo uvede obavezan rekreativan predmet kad hoćeš da budeš vaspitač, učitelj, nastavnik profesor džiu džicu, karate, ajkido... da znaju da se brane od dece i da reaguju na vreme. Za vaspitače govorim jer sam ja nesvršeni student više vaspitačke jer i predškolska deca  problematična hoće da udare vaspitača čak i studente na praksi strašno, imala sam iskustvo i videla da ima i toga. E gde nas dovede demokratija.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Đak tukao profesorku
23.6.2009 17:05:35   
sneza24
U sta se pretvorila ova omladina user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Đak tukao profesorku
23.6.2009 20:40:55   
Verus
Strasno...kakva sramota-eto ocu je pozlilo pa me tera da mislim da ga ipak nije vaspitao da bude takav, strasno strasno strasno!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Đak tukao profesorku
23.6.2009 20:59:52   
afrodita
Katastrofa. Sta reci? Kada sam ja isla u skolu
i kada me je ucitelj povukao za uvo ili pocupao
za kosu i kada sam se zalila mami i tati NIKO
NISTA. Zna se cija se postuje.
Danas kada bi uciteljica udarila moje dete
ja bih je tuzila. Nista vise nije kao nekad.
Gde je ona tema ni krave vise nisu sto su nekad bile
ma sto kaze moja mama "usao djavo u narod".
Uzas

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Đak tukao profesorku
23.6.2009 21:03:10   
Lu
IZVORNA PORUKA: afrodita

Gde je ona tema ni krave vise nisu sto su nekad bile
ma sto kaze moja mama "usao djavo u narod".
Uzas



To nije tema,to sam ja napisala u temi o kravljem mlijeku.
user posted image user posted image user posted image
Oprosti Afro morala sam da se nasmijemuser posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Đak tukao profesorku
23.6.2009 21:29:06   
Dora
IZVORNA PORUKA: Verus

Strasno...kakva sramota-eto ocu je pozlilo pa me tera da mislim da ga ipak nije vaspitao da bude takav, strasno strasno strasno!!!

Ja imam teoriju sto puta dokazanu u praksi, da sve kreće od porodice i kućnog vaspitanja. Živa je istina da deca uče od roditelja. Pa, ako je otac nasilnik koji svoje dete pokušava da nauči lepom ponašanju, uzalud mu trud...user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Đak tukao profesorku
23.6.2009 21:29:49   
Dora
...a komšije kažu "dobar dečko"..axa, da, pa dobar je bio i ludi Vasa...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Đak tukao profesorku
23.6.2009 21:32:46   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: afrodita

Gde je ona tema ni krave vise nisu sto su nekad bile
ma sto kaze moja mama "usao djavo u narod".
Uzas



To nije tema,to sam ja napisala u temi o kravljem mlijeku.
user posted image user posted image user posted image
Oprosti Afro morala sam da se nasmijemuser posted image


user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Đak tukao profesorku
23.6.2009 21:37:36   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: Verus

Strasno...kakva sramota-eto ocu je pozlilo pa me tera da mislim da ga ipak nije vaspitao da bude takav, strasno strasno strasno!!!

Ja imam teoriju sto puta dokazanu u praksi, da sve kreće od porodice i kućnog vaspitanja. Živa je istina da deca uče od roditelja. Pa, ako je otac nasilnik koji svoje dete pokušava da nauči lepom ponašanju, uzalud mu trud...user posted image



Ne slažem se sa tobom! Evo recimo, kumče moje sad će da napuni 16 god i nemoguć je! Stalno pravi probleme i u školi i van nje, ma da ti ne pričam, a moji kumovi... ma nema boljih ljudi od njih... ne znaju šta će sa njim! Aj što ga drma pubertet, a i društvo ima dosta uticaja i eto ti...

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Đak tukao profesorku
24.6.2009 11:18:29   
oliveradj
Samo da roditelji mole Boga da izađu iz najgorih godina i da se uozbilje i počnu normalno da žive!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Đak tukao profesorku
3.7.2009 15:21:26   
branka10
Nisam gledala jer mi je bilo prestrasno, jer je to moje zanimanje. Slucaj uopste nije usamljen. Ne kazem, ima profesora koji su kreteni(uvek ih je bilo) ali je sada potpuni poremecaj svih odnosa, a postoje roditelji koji su gori od svoje dece, ne mogu da komentarisem.user posted image   A psihichko maltretiranje necu ni da pominjem.

< Poruku je uredio branka10 -- 3.7.2009 15:23:02 >


_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Đak tukao profesorku
3.7.2009 16:05:10   
prase
Ništa mi ne pričaj... Moja tetka je čitav radni vek provela kao profesor u srednjoj školi... Svašta je doživela, da joj učenici prete, da joj roditelji prete, da ima drogirane učenike u učionici, da se učenik - pripadnik sekte - maltene na njene oči ubije... Ali niko je nije udario, nisu hteli ili nisu smeli, šta li je. Druga su izgleda vremena bila, druga deca, drugi roditelji, drugo društvo, ma druga država (mislim na institucije)...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Đak tukao profesorku
6.7.2009 8:22:14   
branka10
Ljudi zaboravljaju koliko je vazno kucno vaspitanje, najgore je to sto masa roditelja ne poznaje svoju decu, misle da je dovoljno da ih obuku i nahrane a dalje nema veze. Razgovori sa decom ne postoje. Imala sam primer da jedan mali( fensi odeca, vespa, izlasci do kad zeli) kaze: Voleo bih da mi neko kaze dodji kuci do 11, ne mozes napolje.... Deca su samo deca i za svoje ponasanje nisu oni krivi nego roditelji koji ih zapostavljaju. Neki roditelji ne provedu sa svojom decom ni pola sata. Tesko je, naravno, kada neko radi do pet pa dodje kuci i ne zna gde ce pre ali sat vremena svako mora da odvoji samo za svoje dete.user posted image

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Đak tukao profesorku
24.8.2009 20:12:40   
Balsa
Ma i treba bre tako.... da se ja pitam i da je moje dete u pitanju ja bih stao na njegovu stranu... i treba da ih opameti malo.... petu u zube pa da vide

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Đak tukao profesorku
4.9.2009 14:43:26   
branka10
IZVORNA PORUKA: Balsa

Ma i treba bre tako.... da se ja pitam i da je moje dete u pitanju ja bih stao na njegovu stranu... i treba da ih opameti malo.... petu u zube pa da vide


Ovo je prestrasno!!!!!

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Balsa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Đak tukao profesorku
4.9.2009 22:16:10   
Anoniman
Ovaj đak je predao papire za ponovni upis u istu školu, jeste čule? 

(odgovor članu branka10)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Đak tukao profesorku
9.9.2009 15:13:15   
branka10
To samo kod nas moze. Horor.

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Đak tukao profesorku
9.9.2009 15:14:53   
Rivana

IZVORNA PORUKA: branka10

IZVORNA PORUKA: Balsa

Ma i treba bre tako.... da se ja pitam i da je moje dete u pitanju ja bih stao na njegovu stranu... i treba da ih opameti malo.... petu u zube pa da vide


Ovo je prestrasno!!!!!

Eto od kavih su roditelja takva deca NO COMENT

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Đak tukao profesorku
9.9.2009 15:34:24   
Modessty
Isuviše često se dešavaju ovakve stvari u našim školama! Strašno je zaista i samo misliti o tome.
Moja kuma predaje fiziku u tehničkoj školi i gimnaziji u jednom malom mestu. Kaže da su klinci tamo super. Oni nju obožavaju jer je uspela da nadje zajednički sa njima. Ima problematične dece, ali kaže da su uglavnom takvi zbog problema kod kuće.

Ja i mm radimo sa decom različitog uzrasta. Zaprepastim se uvek kada nam dodje dete koje nema dovoljno pažnje kod kuće. Ili kad mi roditelj kaže:"On/ona je mnogo besno dete i mi neznamo šta ćemo s njim/njom pa smo zato došli kod vas" user posted image Kako misle da ja "prevaspitam" to dete za samo tri sata nedeljno?!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Đak tukao profesorku
9.9.2009 15:37:17   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Balsa

Ma i treba bre tako.... da se ja pitam i da je moje dete u pitanju ja bih stao na njegovu stranu... i treba da ih opameti malo.... petu u zube pa da vide


Zbog takvih kao što si ti deca nam rastu u monstrume, a ti monstrumi posle budu i prosvetni radnici i lekari... Zaštiti svoje dete tako što će te interesovati zašto ima jedinice u školi i šta je problem. Nasiljem se ne rešavaju problemi. A ako baš želiš da pokažeš koliko si jak dodji kod mene na trening pa bar se oprobaj sa nekim svoje veličine.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Balsa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Đak tukao profesorku
8.3.2018 6:58:35   
Dora89
Šta je tu neobično? user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here