|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Baby parking
21.12.2011 17:51:24   
Anoniman
Sad sam saznala da kada krenete u 27. Marta da predate za roditeljski dodatak, mozete da svratite pre toga u parking servis (negde je ok raskrsnice u kojoj 65 ulazi u 27. marta) i da dobijete 30h besplatnog parkiranja. Dobije se 30 listica za po 1h. Najbolje kad krenete za dodatak jer onda oni uzmu sta im treba od papira i kopiraju. Nisam gledala na sajtu parking servisa da li ima nesto ako neko ima cremena nek proveri. Ovo cazi za Beograd ne znam za druge gradove
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Baby parking
21.12.2011 18:07:19   
bea83
Mišu hvala na informaciji evo malo detaljnije KLIK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Baby parking
22.12.2011 8:38:50   
zivka
Kad smo isli u Front, u garazi sam videla da ima neka povoljnost za parking sa bebom- pise na staklu..

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Baby parking
22.12.2011 10:39:59   
ivas
Ovo je super info, hvala Misu, znacice nam kad dodjemo i mi na red!

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Baby parking
22.12.2011 11:47:27   
Anoniman
Ne vazi za kola na lizingu i mislim da ne vazi u garazama. Videcete kad budete uzimali kartice

(odgovor članu ivas)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Baby parking
22.12.2011 11:54:09   
Anoniman
Zna li neko da li je problem ako tek sad odemo po karte. Mi smo rođeni 14. juna a još nismo bili u Parking servisu. Nekako uvek zaboravim, a te karte bi mi ipak značile? I da li moram ja  da idem pošto se auto vodi na mene ili može i mm?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Baby parking
22.12.2011 12:02:40   
Anoniman
Imas na parking servisovom sajtu info telefon pa pitaj, javljaju se. Milsim da treba kopija izvoda iz MKR za Zabu, saobracajna i jos nesto, mislim da isto pise na sajtu a vec ce ti on a reci. I ne moras licno

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Baby parking
22.12.2011 12:03:59   
Anoniman
Hvala user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Baby parking
3.1.2012 5:02:42   
vukosava
Strava stvar user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Baby parking
3.1.2012 11:51:54   
Leki 77
Piše na sajtu Parking servisa: lična karta vlasnika automobila, saobraćajna i izvod iz knjige rodjenih bebe.
Ali, ja imam primedbu.
Mislim da bi bilo mnogo bolje da sa ovim parking kartama može da se ne poštuje vremensko ograničenje parking zone (bez konsenkvenci). Ovako je to samo ušteda od oko 1000din i ništa više.
Ako se parkiraš u prvoj zoni, moraš je napustiti za sat vremena i to je bezveze. Mogli su i tako da izadju roditeljima u susret jer je to mnogo značajnije. Ako je dom zdravlja u prvoj zoni - i sa i bez ove karte imaš sat vremena sve da završiš.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Baby parking
3.12.2012 9:10:17   
Olga75
Ne znam da li je prava lokacija za temu ali posto su svi najcesce ovde, onda sam je ovde postavila.

Za sve Beogradjanke/ne: Idite u parking servis na lokacijama Starine Novaka 22, Milesevska 51 ili Kraljice Marija 7 sa licnom kartom, saobracajnom dozvolom (ide roditelj na cije ime su registrovana kola) i krstenicom deteta koje nema vise od godinu dana i dobicete 30 besplatnih sati za parkiranje. Ja sam danas zvala i potvrdili su mi, tako da cu to ovih dana obaviti. Nije ne znam koliko ali nije za bacanje :-)!




[/quote]


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Baby parking
3.12.2012 9:34:38   
cockic
olga izvod iz maticne ili krstenica user posted image posto mi krstenicy jos nemamo predpostavljam da je pre izvod iz knjige user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Baby parking
3.12.2012 10:54:17   
Mizzy
A ya koliko staro dete?

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Baby parking
5.12.2012 6:22:44   
adulence

IZVORNA PORUKA: cockic

olga izvod iz maticne ili krstenica user posted image posto mi krstenicy jos nemamo predpostavljam da je pre izvod iz knjige user posted image



cockic izvod i krstenica mu dodje isto...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Baby parking
5.12.2012 10:22:08   
cockic
ma ja kad se kaze krstenica mislim na crkveny sto dajy kad se dete krsti a izvod je izvod iz MKR user posted image ala nadjoh skracenicyuser posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Baby parking
5.12.2012 10:59:40   
adulence
ahahahahah....user posted image user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Baby parking
11.3.2013 13:36:28   
snovi
isto je
IZVORNA PORUKA: adulence


IZVORNA PORUKA: cockic

olga izvod iz maticne ili krstenica user posted image posto mi krstenicy jos nemamo predpostavljam da je pre izvod iz knjige user posted image



cockic izvod i krstenica mu dodje isto...


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Baby parking
22.2.2014 19:46:28   
lesica
Samo za Maru, ponovo dignuta tema user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu snovi)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Baby parking
23.2.2014 8:03:57   
pari
evo ga i link - parking servis
http://www.parking-servis.co.rs/cir/parkiranje/zone/zone_sa_vremenskim_ogranicenjem/bebi_parking_karta

< Poruku je uredio pari -- 23.2.2014 8:04:27 >


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here