|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 22:11:00   
Anoniman
Bez uvijanja direktno.Kako se kome svidi ali znaju na cemu su i moje misljenje

(odgovor članu Sosa Mena)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 23:00:21   
Torbica
O da, svoja i svoje. Zato i nemam previse prijatelja. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 23:10:09   
nata11
Gle kakva zanimljiva tema. U pravo vreme na pravom mestu. user posted image
Svoje, bez uvijanja sem na poslu ali to se valjda ne racuna jel da user posted image

_____________________________





(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 23:16:50   
Klarita
Ne iznosim uvek svoje misljenje, ali ne govorim stvari koje drugi zele da cuju, nego mudro cutim, klimam glavom i mislim se u sebi user posted image

I ja nemam puno prijateljauser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 23:23:17   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Klarita

I ja nemam puno prijateljauser posted image


imas meneuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 23:26:44   
Sanjica26 RR
Mozda bi bilo bolje kad bi iznosila svoje misljenhe, a ne da me pojedine persone gaze.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 23:27:48   
Anoniman
Iznosim, i mislim da ce skupo da me kosta, ali nikada se ne zna za sta ce to biti dobrouser posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 23:34:39   
17 joka
UM, i treba takouser posted image najpostenije je biti iskren

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 23:41:36   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Klarita

Ne iznosim uvek svoje misljenje, ali ne govorim stvari koje drugi zele da cuju, nego mudro cutim, klimam glavom i mislim se u sebi user posted image

I ja nemam puno prijateljauser posted image



potpisujem od reci do reci.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 23:44:09   
Modessty
Bogme ja umem da se ozletim i da burno reagujem. AL opet imam puno prijatelja, tj dovoljno. Valjda im odgovara da imaju nekog ko poblesavi s vremena na vreme pa im neke svari sune u lice user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 23:54:31   
Mala Elena
Ne volim da brzam sa nekim komentarom, vise volim da budem odmerena i oprezna. Nato, kad bih gledala na poslu koliko imam kolega i kad bih se svakom uvlacila u d___, pa mislim nema smisla...izgubila bih svoje "ja". Procenjujem osobe, ne volim ono -sto na um to na drum. Postujem svacije misljenje, ne osudjujem, tolerantna sam i volim da sagledam stvari iz ugla tog nekog a ne samo svog. Ali ne volim da govorim nesto sto bi drugi voleli da cuju ( osim mm u krevetu user posted image )

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
29.7.2016 8:25:09   
Anck Su Nmaun
Imam svoj stav i svoje misljenje , ali da li ba uvek iznosim svoje misljenje..mmm ne. S nekim ljudima se suzdrzavam jer znam da su kao hepo kocke odmah u svadju. Onda ne iznosim nikakvo misljenje. Jednostavno zaobidjem temu ili ako me bas pitas reci cu ti pa kako ti bude.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
29.7.2016 8:29:16   
IvanaSK RR
Uglavnom iznosim svoje mišljenje. Zavisi od situacije. I imam problem sto ne znam nista da ulepsam i "uvijam u celofan".

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
29.7.2016 8:47:03   
Khaleesi
Ljudi cesto vole taj celofan, pa kada im kazem kako mislim onda im ne odgovara... Najbolje je da se ulepsa, jer ludi su takvi, vole nasminkano i ulepsano stanje...user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
29.7.2016 10:49:48   
World
Uglavnom ne znam da upakujem, pa se nekad neko i ljutne, ali šta ću. Ne volim nikakva uvijanja, a pogotovo kad ono jedno misliš, a drugo pričaš.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
29.7.2016 11:03:11   
isidora88
Uvek svoje misljenje kazem.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
29.7.2016 14:01:36   
vocicana
Ljudi generalno kao cene taj iskreni stav, veoma sam otvorena i iskrena, veoma sam pazljiva do neke granice, kada se crta predje, onda otvorim cokoladu pa nabijem celu u usta, obicno ti takvi koji se zadave tim recima nikada vise i ne pomisle da nesto kazu , bar ne u mom prisustvu.
Alergicna sam na "komsinicu Gabrijelu abronosu", jer niko nikome ne drzi svecu, niko nikoiga ne vidi, navodno, da bi svi sve bolje znali od tebe same...samog.
Volim otvoreni razgovor, jer sve sto gurnes pod tepih, kad tad izadje, onda nije dobro.
Odmerena sam u nekim situacijama, dok mi se poklopac nepodigne, onda vise nemam respekta, cak ni prema ljudima kojima prema poslovnom kodeksu treba da "pezim".

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
30.7.2016 22:20:25   
nikiteki
Ponekad je bolje zadržati svoje mišljenje za sebe.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
30.7.2016 22:55:28   
wivern
Ja sam naučila da precutim, ugrizem se za jezik.
Ali volim kad je neko tako iskren, nije mi prijatno da čujem sve što takve osobe kažu ali zato znam na čemu sam. Ne volim one što tapsu po ramenu i sve odobravaju.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
31.7.2016 7:14:26   
eca89
Iskrena do koske, uvijek kažem šta mislim, ali to ne valjauser posted image ! Sad sam se malko naučila prećutati, ali pretežno sve kažem u lice! Inače ne volim ljude koji samo cile-mile!
Moj brat je sa svima "dobar" i svima kaže šta im odgovara, pa ga ja zato redovno "naribam"user posted image !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
26.10.2016 11:40:02   
Animsaj9
Uvek samo svoje misljenje , zato me dvolicnost jako nervira .

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
26.10.2016 12:03:19   
isidora88
i ja mrzim dvolicnost i one koji me oslovljaju sa mila, draga a ne znamo se nego im je to normalno da sa svima tako razgovaraju.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
26.10.2016 12:05:07   
MasnaMasnica

IZVORNA PORUKA: Animsaj9

Uvek samo svoje misljenje , zato me dvolicnost jako nervira .

Takodje. Smatram to delom svoje licnosti, bolje reci u oci, nego pricati iza ledja😝😝😝

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
26.10.2016 12:07:41   
mali_mis
Zavisi od situacije, da se ne opecem po jeziku. Trudim se da budem sto iskrenija.
Onima koji su mi dragi, znam da kazem "draga/dragi", ali tim osobama na drugi nacin pokazem da ih volim, da su mi prirasli srcu.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
26.10.2016 12:39:57   
isidora88
misu ok mi je to sa ljudima koje znam i sa kojima se druzim, ali recimo u prodavnici, butiku, na ulici ili kad kupujem preko fb sve su mico, cico, to ne volim.
i ja neke osobe zovem draga i slicno ali samo ako ih znam i druzimo se i naravno da su mi prirasle srcu.user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here