|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
5.8.2009 21:10:48   
Ptičica
Ne brinem, gupika, daleko od toga.
user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
7.11.2013 21:06:58   
Figaro88
Uvek svoje misljenje,cak i kad shvatim da gresim ja tvrdoglavo teram po svom.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
7.11.2013 21:21:09   
isidora88
uvek svoje, i cesto se ugrizem za jezik posle jer vecito sebe uvalim u probleme zbog toga. kod mene je "sto na umu to na drumu", a bilo bi bolje da je "ispeci pa reci"

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
7.11.2013 21:54:35   
Torbica
Svoje, pa kud puklo!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
7.11.2013 22:14:01   
vukosava
Ja radim u usluznoj industriji - prosveti. Kad bi stalno govorila sta stvarno mislim odavno bih dobila otkaz. Tako da ne. Naravno da iznosim svoje misljenje ali svako misljenje se moze reci veoma pozitivno i veoma negativno, sve u zavisinosti sta je krajnji cilj onoga ko ga iznosi...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
7.11.2013 22:31:50   
MTS064
Svoje, ali ga malo prilagodim u zavisnosti onome kome govorim.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
7.11.2013 22:38:25   
vikiveki
Vuko tako je to u prosveti..prvo kažeš ono što je dobro pa onda kažeš ono što je loše ,pa ga malo nafiluješ opet lepim...tako da sagovornik na miru prihvati ono što inače nikad ne bi prihvatiouser posted image

(odgovor članu MTS064)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
7.11.2013 22:40:40   
Jole84
Ne iznosim svoje mišljenje ljudima koji me ne pitaju za isto user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
8.11.2013 6:39:00   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: Dani.kv

Ja bih kao jedan jarac tacno crkla kad ne bih iznela svoje misljenje. Zato uvek nadrljam sa svih strana jer cesto ljudi ne vole da cuju istinu. S godinama trudim se da budem fleksibilnija pa mozda i naucim kako ide



uvek imam svoje misljenje i nazalost uvek ga i podelimuser posted image sto cesto nije dobro u socijalnom smislu a i kako se ispostavilo ni u poslovnomuser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
8.11.2013 8:21:50   
Anck Su Nmaun
Imam svoje misljenje i ne udovoljavam drugima, ali mislim da nije uvek naj pametnije reci sve sto mislis! Nekad treba i zadrzati svoje misljenje za sebe.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 13:17:49   
branki*
ne.ne iznosim uvek,nekad je bolje precutati nesto ili odloziti za kasnije,proceni se situacija.
u svakom slucaju,kazem ja to kako mislim i sta mislim,ali malo ga upakujem lepo i umotam u celofan.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 13:27:05   
17 joka
vecinom kazem svoje misljenje, ali ponekad samo precutim ili okrenem drugu temu tako je najbolje za sve.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 13:59:34   
anita
Svi smo mi razliciti i smatram da svako ima pravo navsvoje misljenje. Ja uvek kazem ono sto mislim.
Nekome se svidja a nekome ne,ali to sam ja.
Retko kada se suzdrzavam od misljenja.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 14:05:56   
Olga75
nekad precutim , retko doduse ali desi se

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 14:08:37   
Rosita
Kada precutim, ipak ne kazem bas ni ono sto se zeli cuti, u tim situacijama kazem nesto diplomatski, ali obicno uspem da iznesem suprotno misljenje a da se ta druga strana ne uvredi user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 14:14:30   
milicicak
Jako je bitno kome ces i kako reci svoje misljenje. Obzirom da na poslu jako cesto moram da igram Daes Dae'mar onda NE, ne iznosim uvek svoje misljenje narocito kad se radi o medjuljudskim odnosima. I precutim ako cu svojim misljenjem prijateljima naneti bol jer mislim da su pogresili.
Ali ako se govori o struci i cinjenicama onda cu reci pa kud puklo da puklo.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 14:28:00   
Mala Elena
Ako sam u drustvu neke osobe koja je jako sujetna, onda kazem "aha, pa dobro" iako mozda mislim drugacije . Cisto da se ne zavadjam ...iuser posted image nace sam iskrena. ..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 14:31:37   
Bibilib
Ja kezem ono sto mislim ,tj.iskrena sam a to mnogima ne odgovara...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 14:52:44   
serpica
Jedino svojoj deci jos uvek ne govorim sta zaista mislim,svima ostalim,da.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 18:54:45   
Žapkić
Joj, kad ću ja naučiti da prećutim ili samo da klimnem glavom?!? Nikad-izgleda... Ja moram da kažem ono što mislim, pa šta bde da bude...

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 18:59:59   
doktorkakristal
zavisi od situacije i osobe kojoj treba reci

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 19:08:00   
Sanjalica1980
Mogu da kazem da skoro uvek kazem sta mislim ali zbog posla kojim se bavim treba ponekad i da upakujem user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 19:40:02   
Sanchy
Uvek ,,makar bila sama protiv mase to me ne dotice ic...user posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 22:03:42   
Misha i Ljisha
uf kako kad. Zavisi od situacije. Uglavnom ja to dobro procenim i precutim jer smatram da je nekad pametnije odcutati nego odbrusiti. Ali kad kap prelije casu bezte svi gotovi ste iz mene izlaze stvari jos od p.n.e. user posted image

e sad videh sta sam pisala prosle godine ahahaha...eto situacija se menja. Mora da postajem mudrijauser posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 20.9.2014 22:10:15 >

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili...
20.9.2014 22:07:17   
Sosa Mena
Uvek. Pa sad svidelo se nekom ili ne to je njgova stvar. Kad bi precutala nesto ili ga uvila u oblandu samo da bi suprotnoj strani bilo milo tako da cuje uscupala bih jezi jer sta ce mi kad lize tudja du****.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here