|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Homeopatija
16.2.2015 16:43:15   
sanja98
World hvala Vam

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Homeopatija
16.2.2015 18:31:44   
Trcosava
Ja moram da pohvalim ovaj metod lečenja. Ali ne na sopstvenom primeru. Ja sam ipak dete farmaceuta i volem medikamente. user posted image

Pisala sam nekada negde ovde. Drugaričina devojčica je dobila 'artritis' sa 2 godine i tada su svi mogući lekari hteli da je stave na citostatike. Od lekara iz Srbije, preko lekara iz Slovenije i Engleske. Pošto moja drugarica nikako nije htela tu terapiju, iskopala je nekog lekara/pedijatra/homeopatu u Austriji. Juče su baš bili do mene - devojčici se skoro na svim mestima povukao artritis. Ostalo je samo na jednom prstiću i laktu (tu je i počelo). Sve ostalo se povuklo!!! Ok ona je na posebnom režimu ishrane i sve, ali opet.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu sanja98)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Homeopatija
8.3.2015 12:21:29   
Azra_
Mi smo rešeni da probamo i ovo. Ništa ne gubimo. Ono što nam treba je dobar homeopata, nebitno gde u Srbiji, ali da je dostupan za sms ili telefonske konsultacije, da ne bismo iz Niša svaki čas vodili dete u BG, ili NS na primer... Svaka preporuka dobrodošla! Dakle, dobar homeopata, dostupan za pacijente(decu) i van samog termina pregleda.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Homeopatija
15.3.2015 17:30:24   
cockic
jer neko ima iskustva sa tonsilotrenom,cera je dobila da ga pije zbog krajnika.rekao mi je za njega dezurni pediajatar.

(odgovor članu sanja98)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Homeopatija
16.3.2015 7:23:15   
Misha i Ljisha
joj ja nekako u ovu homeopatiju ne verujem pogotovo jer se moja drugarica tako lecila i na kraju je ipak isla da izvadi stitnu. Sta ja znam meni sve to deluje kao placebo. I procitah nedavno bas jedan clanak kako je to "prevara". Moja komsinica npr leci decu kod homeopate ali kaze kad nista ne pomaze a desi se idu lepo po ab i lece se klasicno. Tako da ja smatram ako homeopatski lekovi pomognu verovatno bi sve proslo i samo od sebe a ako ne pomazu onda je i onako i ovako trebala klasicna medicina.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Homeopatija
16.3.2015 9:30:28   
cockic
ja iz okruzenja znam dosta slucaja kome je homeopatija pomogla,planiram da odem do homeopate po terapiju bas za ceru za krajnike.ja koliko sam videla sa ovim imunokind tableticama i svim homeopatskim lekovima oni deluju tako sto pogorsaju stanje.meni je bas juce ova dezurni pedijatar rekla da joj dajem to dok pije ab.jer verujem da bi krajnici od primene ovoga prvo buknuli pa se onda smirili.

jer moje iskustvo sa imunokindom je bilo da su od njega bili celo vreme prehladjeni i kasljali.i vise sam za to da im te lekove da homeopata koji daje i odredjene perilice za to dete.znaci mozda bi dala ovaj tonsilotren i jos neke perliceuser posted image

nisam pametna,ali njoj svaki virus ode na krajnike,nema ona cepove na krajnicima.sto kaze dr.njoj su cisti bez ikakve tackice samo su prirodno veliki i odmah se zacrvene od slivanja nosa.ja pitala da li mogu da se smanje kaze da mogu do 5te godine.sto se iskreno nadam da ce se desiti.koliko sam razumela oni do tad rastu,a onda krece smanjivanje.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Homeopatija
16.3.2015 13:06:47   
Janncica
Meni je J koristila tonsilotren u jednom periodu jer je konstantno imala upalu krajnika. Ne znam da li od njega ili je prosto ojacala imunitet proredilo se. Ali smo i ipak morali da ih vadimo.Bili su truli od silnih upala i ogromni i odratni.
Sad su S ogromni.pogotovo kako smo izvadili treci krajnik. Opet je poceo da hrce zbog njih. Bas sam razmisljala da odem jedan dan do dr da vidim sa njim da l da pocnem i njemu da dajem tonsilotren. Zao mi ga da se muci. Ako ne pomogne nece ni odmoci.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Homeopatija
21.7.2015 11:59:27   
Rosita
Mi smo poceli homeopatiju sa D zbog cestih laringitisa i osetljivosti na vlazno vreme pre svega. Mesec dana smo uzalud bacili jer nismo sve radili pravilno, nesporazum, ali smo i dalje ostali pri tome, zena i metoda mi ulivaju poverenje. I sad je na terapiji, videcemo.

Ono sto sam htela da vas pitam je sledece- da li znate koliko je homeopatija uspesna u lecenju nervoznih creva? Ostaje mi to da probam. Sva ova skupa simptomatska terapija slabo mi pomaze, a patim se bas sa grcevima i bolovima i cestim stolicama. Isla sam kod gastroenterolga, lek koji mi je dao mi za sad ne pomaze, rekao je da dodjem za mesec dana da vidimo sta dalje ako nema efekta. Ja bih probala homeopatiju. Ima li neko neku informaciju, iskustvo?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Homeopatija
25.7.2015 8:42:59   
World
Opet ja da ti odgovorim.. user posted image

MM je imao problema sa crijevima i isao je kod homeopate, pa sta znam, nije uspio nesto sjajno da popravi.. tek kad je poceo da pazi na hranu onda se situacija popravila.. mislim da ipak ne mozes nista postici samo lijecenjem, treba uzroke eliminisati..



_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Homeopatija
28.10.2015 18:01:05   
Zemunka85
Ima li neko preporuku za BG?

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Homeopatija
28.10.2015 18:10:16   
doktorkakristal
ja sam iskreno mislila da ima efekta,ali sam naisla na istrazivanje u kome je dokazano da je homeopatija cista prevara,tako da se ja ipak vracam zvanicnoj medicini

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Homeopatija
30.11.2015 11:19:12   
eca89
Ženice moje, moja beba ima 10mjeseci i mnogo je muče zubići, pogotovo gornji kad izbijaju. Čitala sam neke članke, da se mogu bezbjedno koristiti kod beba i da imaju posebne kuglice za nicanje zubića, a opet me strahuser posted image .
A, žao mi je ne spavamo po cijelu noć, ona plače, jeca, a ja ne mogu da joj pomognem, mazala sam joj onaj gel, ali ništa samo grize, plače, očajna samuser posted image !
Ako ima neko iskustva neka piše.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Homeopatija
30.11.2015 11:27:06   
World
Ja sam davala djeci Osanit kuglice, pomagale su.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Homeopatija
30.11.2015 11:57:33   
SunFlower
Ja isto dajem Osanit kuglice (jos nemamo zube), mada ne primecujem da nesto pomazu. E sad, ona i nema neke izrazene tegobe , mislim ne mogu svako kenjkanje i nervozu da povezem sa zubima.
Medjutim, Osanit kuglice za prehladu - zakon!!! Dva puta joj je do sada bio zapusen nosic, cim pocnem da joj dajem kuglice za dva dana sve skroz nestaneuser posted image

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Homeopatija
30.11.2015 12:30:15   
vonavoj
Eco,J dentokind pomogne!user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Homeopatija
30.11.2015 12:32:01   
eca89
Von, ovde toga nema, , vidjecu šta oni imaju!user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Homeopatija
5.12.2015 15:38:10   
suncica01
Znam da u domu zdravlja Novi Sad postoji ambulanta za homeopatiju.Htela bi da vodim dete kod Dr Branke Basare.Da li neko moze da mi posalje kontakt i da mi kaze gde se nalazi ambulanta? Ako imate jos neke info.koliko se ceka na termin,cena...

_____________________________

svaki novi dan je nova šansa

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Homeopatija
1.3.2016 10:39:20   
Sanjalicaaa
Ima li neko preporuku za homeopatu u Beogradu? Znam da na NB kod Yu biznis centra ima neka, kako da kazem, ordinacija njihova. Planiram tamo da vodim G ako u medjuvremenu ne saznam za neku drugu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suncica01)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Homeopatija
1.3.2016 12:19:27   
superm
Ja znam. Vodim decu već 2 godine skoro. Poslaću ti pp

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Homeopatija
12.9.2016 8:26:29   
jovicaa
premisljam se kod kog homeopate da odem..
koliko vidim vi najvise pisete od jednokratnim terapijama.
a moja drugarica ide u bg kod nekog homeopate koji je prikljuci na neki aparat i na taj nacin isto ispita organizam, plus se dobija terapija za sledecih mesec dana do kontrole....
e sad ne znam kolike su razlike? da li neko ima iskustva

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Homeopatija
5.11.2016 10:41:19   
jess021
Mi smo letos krenuli kod dr Branka Basare, popili obe doze konstitucionog leka i ja bas verujem da to ima efekta, a i dr mi uliva poverenje.
Jovice, kakav je to aparat?!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Homeopatija
11.11.2016 14:43:09   
Rosita
Idem i ja kod tog sa aparatom. Deo aparata sluzi da dr njime dodiruje tacke na prstima i na osnovu signala iz tela donosi zakljucke o stanju organizma. Mislim da je korisno u dijagnostici i dobar je metod. Meni za moje probleme , hm, pa i ne pomaze previse, ali problemi su dublji, a najvise patim od nesanice, a vrlo izbegavam konkretne lekove za to. Probala bih bachove kapi. Zvala sam dva prakticara, kod jednog je pregled i kapi 3000 kod drugog 1500. Zna li neko nesto o kapima, imate li iskustva, preporuku za prakticara u pp? Hvala :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Homeopatija
11.11.2016 15:05:53   
emicaa
Ja ne vjerujem u to,za mene ipak prava medicina zakon user posted image
Probavali smo hemeopatske kuhlice za zube i za kasalj i nijedno nije pomagalo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Homeopatija
11.11.2016 15:31:54   
Rosita
I ja za sve drugo preferiram klasicnu. Al za nesanicu i propratne stvari prvo pokusavam alternativu.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Homeopatija
18.1.2018 13:16:13   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Somegirl

Ima li neko da mi preporuci Homeopatu- pedijatra na NBGD!?



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here