|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tanga gaće
16.9.2014 13:16:11   
Olga75
znam za te gace ali ja sad nosim arilje domacinke
dovoljno mi je da sam sebi lepa user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Tanga gaće
16.9.2014 13:23:09   
Bibilib
dok sam bila devojka nosila sam,sada samo ako obucem neku haljinu pa ona to zahteva inace sam za domacinke kako kaze Olga user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Tanga gaće
16.9.2014 13:29:20   
Sanchy
Ha ha imam i ja te domacinske ,ma imam svakakvih samo sam tng izbacila nije to vise za meneuser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Tanga gaće
16.9.2014 17:53:11   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: Olga RR


IZVORNA PORUKA: anita

Ja sada ne nosim tange. Nosila sam ih dok sam bila u srednjoj skoli.

ja kad sam isla u srednju tange nisu imale da se kupe ni u Madjarskoj user posted image
juh zivote al sam omatorela

user posted image user posted image user posted image
Joj, slatko se ismejah u ovoj temi!!!

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Tanga gaće
16.9.2014 18:14:13   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Olga RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

i ja vala, meni je cak moj pratioc na maturskoj veceri rekao kako sam nekulturna jer imam gaceuser posted image . On je Kolumbijac, valjda je tamo nepristojno na takvim svecanostima imati gace, a moram da naglasim da se meni gace nisu ocrtavale vec je on skapirao da imam gace dok smo plesali. user posted image


na takve skupove se gace ne nose iz prakticnih razloga user posted image



E ovo je najjace !user posted image , ček, ček a sto? Hahahaaaaaha

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Tanga gaće
16.9.2014 18:19:46   
17 joka
MILJ, ovo je user posted image

i ja sam nosila tamo sa 16-17 gofd. kad sam bila mrsavica, odavno to nenosim klasican ves mi najvise prija

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Tanga gaće
6.12.2014 7:57:44   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Bibilib

Imam prijateljicu koja non stop nosi tange i obican ves ne moze da smisli, ja sam tange ranije nosila a sada samo ako obucem neku haljinu,inace mi ne odgovaraju,ne osecam se prijatno...i retko ih kupujem.



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Tanga gaće
6.12.2014 9:55:31   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Mishica 77


Ranije sam nosila tanga gaće ali samo iz fazona jer mi nikad nisu prijale. Stalno sam pokušavala da ih izvadim iz guze.user posted image
Već duže vreme nosim obične pamučne... da sad ne reklamiram firme ali su prelepe, šarene i zanimljivo mi je da ih kupujem jer stalno kupujem različite(što se i mm sviđa). Dosta su plitke pa mogu i sa ovolikim stomakom da ih nosim, bez problema.
Protivnik sam tangica. Mislim da, realno gledano, ima više stavki protiv nego za ali isto tako nemam ništa protiv za neko kratkotrajno nošenje ako prilika to iziskuje.



Isto ovako. Nosim ih ponekad kad prilika zahtjeva user posted image U trudnoći nravno ne, jer i nema prilike user posted image

Inače moja mama ih je kad bi šririla veš uvijek zvala trake za kosu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Tanga gaće
6.12.2014 10:24:26   
Buba Mira
Kake crne tange, vi'š kako je zazimilo user posted image


Ranije nosila tange jer je dupe moglo u tange. Sad su mi gaće tolike da kad širim veš ne znam da l' su gaće ili jastučnica user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Tanga gaće
6.12.2014 17:13:40   
mama krava
hahahhaaa, koja tema!!!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Tanga gaće
6.12.2014 17:41:18   
serpica

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Kake crne tange, vi'š kako je zazimilo user posted image


Ranije nosila tange jer je dupe moglo u tange. Sad su mi gaće tolike da kad širim veš ne znam da l' su gaće ili jastučnica user posted image




user posted image user posted image isto i ja

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Tanga gaće
6.12.2014 17:55:05   
superm
Ne volim ih baš nikako.user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Tanga gaće
6.12.2014 18:01:40   
Torbica
Nosila dok sam bila devojka, prestala u prvoj trudnoci i nema sanse posle toga nikad. Jednostavno mi smetaju. Ne zbog kg, imam devojacke kg nego ih stalno vadim i pomeram user posted image Probala jednom posle trudnoce inikad vise, pobacala sam ih.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Tanga gaće
6.12.2014 18:03:38   
emicaa
Samo za posebne večernje prilike user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Tanga gaće
6.12.2014 18:21:45   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Torbica

Nosila dok sam bila devojka, prestala u prvoj trudnoci i nema sanse posle toga nikad. Jednostavno mi smetaju. Ne zbog kg, imam devojacke kg nego ih stalno vadim i pomeram user posted image Probala jednom posle trudnoce inikad vise, pobacala sam ih.

isto.. ne bih sad podnela nema sanse..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Tanga gaće
7.12.2014 16:10:14   
mama krava
Ja imam 4-5 kom koje nosim iskljucivo kada idem na depilaciju user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Tanga gaće
12.12.2014 10:51:14   
dragicar
Tange samo u specijalne prilike, iskreno ne mogu da ih podnesem.

_____________________________

Život je lep

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Tanga gaće
15.12.2014 11:16:11   
Gangan
Nosim samo u kucnoj varijanti kad kao hocu da budem sexy user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu dragicar)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Tanga gaće
15.12.2014 15:57:58   
mirkam
Do trudnoće stalno tanga,u trudnoći "normalne" i od kad sam se porodila svakog dana krećem da ih ponovo obučem i kad otvorim fioku ipak uzmem obične a kao tange ću sjutra user posted image a sve mi se čini da to sjutra više neće doći user posted image
Iskreno ja sam tange nosila jer me jako nervira kad se gaćice ucrtavaju.U poslednje vrijeme kupujem obične gaćice bez stavova,koje se ne ucrtavaju.

(odgovor članu Gangan)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Tanga gaće
27.12.2014 23:43:29   
Maraj
U ranijim godinama stalno, vise ne. Mozda ako neka haljina to zahteva

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Tanga gaće
28.12.2014 13:21:05   
jelenica011
meni su sasvim ok. uzmem one tange koje su 100% pamuk, mekane i udobne i bude mi ok

_____________________________

Svako ima NEKOG koga nema

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Tanga gaće
28.12.2014 21:51:21   
cetvrtko
volem volem ....... tek sam sada u trudnoci kupila par "obicnih " user posted image inace jedva cekam da se uvucem ponovo u moje tangice user posted image mislim da je to kod mene vise to sto mi dizu samopouzdanje nego bilo sta drugo user posted image

(odgovor članu jelenica011)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Tanga gaće
7.3.2015 10:52:21   
Plavusa34
Jedno vreme samo tange sam nosila al sad jedno vreme uopste neznam odvikla sam se

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Tanga gaće
11.3.2015 8:45:07   
Andrea W
Mogu da ih nosim, prilicno sam mrsava, ali ne volim kad mi se uvlace.

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Tanga gaće
11.3.2015 8:58:06   
Bibilib
Zuljaju i bude neprijatno...user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Andrea W)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here