|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tetovaže
28.12.2008 0:17:46   
Anoniman
Kada sam imala 20ak godina mnogo su mi se sviđale one tetovaže na ženama što idu na rep... iznad gaćic, da vire iz plitkih pantalona. Sva sreća, pa su moji roditelji skroz protiv toga, pa mi nije palo na pamet da se istetoviram.
Bila sam sa drugaricom u Turskoj na moru te godine, i uradile smo obe privremenu tetovažu kanom... ona tu veću koju sam pomenula gore, a ja manju na lopatici.

Ne mislim da su istetovirani muškarci sexy. Ne mislim ni da su istetovirane žene sexy. Naime, mislim da je sexy ta tetovaža na repu, ali realno gledano... samo na mladim devojkama, a na šta će to ličiti kada ta devojka postane mama? Možda sam ja konzervativna, ali meni to nije lepo. Mama je meni nešto čisto i nežno, i u taj kontext se ne uklapa tetovaža.

Vaše mišljenje o tetovažama? Ako biste se tetovirale, šta bi to bilo?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tetovaže
28.12.2008 0:21:27   
stella
Nisam ljubitelj tetovaza,a mm ih ima tri.
Ja se nebi tetovirala jer sam neodlucna.Dva puta sam uradila one privremene i nebih nikad mogla stalne jer mi se te vec nisu sutradan svidjele.


_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tetovaže
28.12.2008 0:27:03   
Anoniman
Na ovako nešto sam mislila, ali ima mnogo, mnogo lepših:

user posted image

IZVOR

Ono što hoću da kažem da mi se sviđa kada je tako uska, da se ne širi ni prema gore, ni prema dole, i da je crna. Tetovaže u boji su mi gadne.

< Poruku je uredio Tasha -- 28.12.2008 0:29:24 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tetovaže
28.12.2008 0:28:53   
Anoniman
A koje simole ili crteže si tetovirala u ta tri privremena pokušaja?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tetovaže
28.12.2008 5:35:46   
gracija
Ni ja ni MM nemamo tetovaze.Nesmeta mi kad na nekome vidim neki manji tatoo,al ja na sebi ne bih to nikad radila,jer prije svega kazu boliuser posted image .MM je skoro izjavio da bi volio da ima istetoviranog Vasiliju Ostroskog,ali posto to nije uradio dok je bio mladji nece ni sad.Moj rodjak radi tetovaze i jednom kad je skinuo majicu,da nam se pohvali "radom"meni je doslo zlouser posted image
Na njegovim ledjima i rukama nema ni jednog cm "ciste koze".user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tetovaže
28.12.2008 10:40:21   
guppy RR
moja poznanica je napravila tetovažu na ruci ... dva mala srca...
i uvek kad je vidim prvo pomislim "šta se to tako uprljala na ruci", a onda shvatim da je tatoo user posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tetovaže
28.12.2008 12:29:59   
Anoniman
uprljala user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tetovaže
28.12.2008 12:34:14   
stella
IZVORNA PORUKA: Tasha

A koje simole ili crteže si tetovirala u ta tri privremena pokušaja?

dva puta
jednom sidro na nozi iznad clanka i reca pa zima bila i pantalone i cizme prekouser posted image
A drugi put ja i mm prstenove na ruci,jos smo se zabavljali tada oprao se moj za dva dana a treci me vec nervirala ona flekauser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tetovaže
30.12.2008 22:11:30   
stsanja
Ja licno obozavam tetovaze,veoma su mi sexi kad su na pojedinim mestima i na odredjenim osobama,jer i tetovaze na nekom dobro a na nekom bezveze stoje,kao i sve ostalo.Smatram da oni koji rade tatoo treba da rade iz nekog njima posebnog ili znacajnog razloga i tako ce ih taj tatoo uvek podsecati na nesto njima znacajno ...Imam cetiri tetovaze i uradicu jos koju kad se porodim..P.S.sve ,osim jedne ,su na skrivenim mestima i vidi ih samo moj dragi.

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tetovaže
30.12.2008 23:11:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: stsanja

sve ,osim jedne ,su na skrivenim mestima i vidi ih samo moj dragi.


user posted image
user posted image

(odgovor članu stsanja)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tetovaže
31.12.2008 18:36:00   
guppy RR
Baš sam juče videla u novinama neku 60 godina staru baku, koja ima istetoviranu svu kožu.... sem lica.. BLJAK!
Meni se to stvarno ne dopada user posted image Ko da se obukla u tapetu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tetovaže
31.12.2008 21:27:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

Ko da se obukla u tapetu.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tetovaže
7.1.2009 22:35:07   
kumara
Ja licno mrzim tetovaze. Ne bih se tetovirala ni za sta na svetu. Ali ko voli... Jedino sto mi je stvarno jako ruzno je kad pomislim sta ce biti kad ti ljudi ostare? Kod muskaraca mi je to mozda i ok, ali kad pomislim na starije zene... Bas kao sto je guppy napisala! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tetovaže
18.2.2009 13:16:43   
jelana9
Ja imam istetoviranog skorpiona,na desnoj nadlaktici.Po meni,super izgleda.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tetovaže
18.2.2009 13:23:25   
andrijana
Ja imam neko cudo na lopatici i jako se kajem jer ne lici ni na sta i rado bih je zamenila nekom lepsom koja nesto znaci. A kada vidim neke zvrljotine po rukama,npr. Pera,Mika,Zika...,dodje mi da umrem od smeha!

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu jelana9)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tetovaže
18.2.2009 14:12:24   
eugenija
Nisam nešto pobornik istih... Jer koža vremenom stari, zamišljam sebe kao bakutanera sa nekom R'N'R is not death tetovažom i zamišljeni prizor mi se ne sviđa... No, nekom lepo stoje, i super ih je videti kako ih je Tasha opisala..
Imam druga, koji ima na levom ramenu ispisano 12 ženskih imena.. Kako se u koju dev zaljubljivao, tako je tetovirao njeno ime.. I sada izgleda kao spisak za prodavnicu kada se pogleda.. Naime, kad raskine sa jednom, pa krene s drugom, drugu doda, a prethodnu precrta na ruci... Pa baš deluje, ovo sam kupio, šta je još ostalo... baš kao spisak namirnica... user posted image



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tetovaže
18.2.2009 14:14:07   
dunja RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tetovaže
18.2.2009 14:26:39   
Jacaca
Taso i meni se bas ta na ledjima svidja ali vise volim kozu bez fleka, mada imam pirsing na pupku i to jako volim, a kada ne zelis vise izvadis mindjusu i kraj. Medjutim znam jednu devojku koju je muz nezgodno udario pa je za posledicu izgubila bubreg, ostao je grozan i ogroman oziljak, kasnije je preko njega istetovirala ruzu, e to mi je lepse od onog oziljka.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tetovaže
18.2.2009 14:26:44   
Anoniman
Ja se nikada ne bih zabavljala sa muškarcem koji ima spisak bivših devojaka na ruci. Meni je to bolesno. (Sorry, znam da ti je drug, ali zašto nije lupao recke po zidu pa precrtavao???) user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tetovaže
18.2.2009 14:40:15   
eugenija
Kad saznam kako radi muški mozak, javim ti Tashouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tetovaže
18.2.2009 22:26:16   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Jacaca
vise volim kozu bez fleka


Evo ti jedna:
user posted image

user posted image user posted image


(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tetovaže
18.2.2009 22:30:20   
andrijana
Umreh od smeha! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tetovaže
18.2.2009 22:34:39   
NadaR
Znam za slucaj gdje je tip istetovirao lik svoje djevojke na grudima...
Medjutim ta veza pukne, prodje neko vrijeme, on se ozeni drugom zenom!
E sad zamislite vi provesti cijeli zivot sa njim i gledati tu drugu djevojku na njegovim grudima!??? Meni je to fuuuuuujuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tetovaže
19.2.2009 0:46:43   
Anoniman
gupyyyyyyyyyyyyyyyyyyy  user posted image user posted image user posted image

Preletela sam pogledom i kontm "kakva je ovo koza???" Onda sam se vratila unazad... user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tetovaže
19.2.2009 14:23:07   
eugenija
Guppy, ovo za kozu... pa zagrcnuh se ženo, hahahahahahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here