|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tetovaže
13.4.2010 11:22:16   
jelena038
 
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Jelena, gde si videla ovo? Ja iščitala celu temu danas, ali nisam stekla takav utisak.

nisam stekla ruzan utisak, nisam stekla nikakav utisak, samo sam ocekivala tetovaze na temi o tetovazama...user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Tetovaže
13.4.2010 11:47:21   
Rivana
Ja nemam tetovazu ali lepo je kad devojka uradi onako neku lepu na nekom diskretnom mestu user posted image skrivenu od javnosti a opet je tu da je vidi njen partner hehehe....

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Tetovaže
13.4.2010 12:02:46   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Da li tetoviranje jako boli? Jasno mi je da na nekim mestima boli više nego na drugim (npr rebra). 


I ja sam se tako isto plasila kako ce sve to da boli medjutim nije bilo strasno mislim da kod prve tetoveze su me vise bolele usi jer je tattoer slusao frenka zappu cini mi se i to neke pesme koje su mi parele usi user posted image
Najvise me bolela ova zvezdina tetovaza tj nije tolko bolela kolko mi se grcijo misic pa je to bolelo... A opet sve zavisi od toga kolko neko ima visok ili nizak prag bola...
Inace jelena ni ja nisam stekla takav utisak a da ima nesto protiv toga sto sam ja istetovirala zabole me iskreno ja znam zasto je to tu gde je i koliko meni znaci... Mislim svi imamo pravo da iznosimo stav i boze nedaj da bi svima bio pozitivan jer bi bilo extra smor na svetu... Jednostavno volim da cujem ljudi koji su protiv necega sto ja podrzavam i okrenutno nikad neznas mozda se cak i necega naucim...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Tetovaže
13.4.2010 16:31:08   
janajana
ja ih prosto obozavam user posted image

sada ih imam dve, jednu na lopatici... moju najdrazu vucicu i jos jednu malenu skrivenu user posted image
imala sam u planu da uradim i jednu na dnu ledja, jer prosto ne volim da imam neparan br. na sebi, ali jos nisam odlucila sta cu... a u planu je mozda i da istetoviram "prsten"


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Tetovaže
15.4.2010 0:57:15   
Novosadjanka T.
user posted image


malo bolje pogledajte

Decko je .... sta reci?

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Tetovaže
15.4.2010 8:40:44   
indy_25
Evo i mojih tatoo.
ovu imamo i ja i muz na istom mjestu kao neki pecat nase ljubavi i ovo kineski znak sto znaci ljubav .

user posted image


A ovo je moja iz mladosti user posted image nisam je mogla fino uslikati da se ne bi vidio ostatak tjela

user posted image

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 81
   [Obrisana poruka]
15.4.2010 8:59:01   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Tetovaže
15.4.2010 9:05:34   
indy_25
hahaha nije gagi nego na lijevom guzu

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 83
   [Obrisana poruka]
15.4.2010 9:07:32   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Tetovaže
15.4.2010 9:09:14   
indy_25
Pa sama sam slikala a samo sam htjela da se tetovaza vidi i treba s ezarotorati ne stoji bas ovako nego uspravno.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Tetovaže
15.4.2010 13:10:50   
jovana13
volim tetovaze ali da imaju neko znacenje za osobu koja ih ima a ne da istetovira neku gkupost ili nesto prolazno zbog cega ce se kajati. ja imam tetovazu, andjela na desnom ramenu, evo i slicice...
://w[img]httpww4.slikomat.com/10/0415/yq5-DSC-77.jpg[/img]

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Tetovaže
15.4.2010 13:20:53   
jovana13
izradih se negde da pokusam opet
user posted image

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Tetovaže
15.4.2010 14:20:14   
dacca
Indyyyy user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Tetovaže
15.4.2010 19:19:35   
lenaa
Oduvek sam razmisljala da stavim jednu tetovazu ali sam imala strah - a sta ako se kasnije pokajem, tako da ipak nisam. Ne volim leptirice, cvetice i tome slicno, svidja mi se kad ima neko znacenje, nesto neuobicajeno.

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Tetovaže
15.4.2010 19:42:08   
Delijagirl
Lenaa nekome i leptiric ima veliko znacenje :D 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Tetovaže
15.4.2010 20:36:42   
janajana
ja sam se dosta dugo premisljala sta bi uradila, a posto sam tet radila u Kanadi (sto je bio sestrin poklon za moj rodjendan) ja sam kopala dosta dugo po netu razne slicice tetovaza, i na kraju sam izdvojila 2-3 od kojih sam u principu samo jednu zelela, i naravno i uradila... kad me ne bude mrzelo stavicu slicicu moje Vucice

_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Tetovaže
21.7.2010 13:31:00   
Mari86
Ja sam resila da napravim jos jednu tetovazu...sigurna sam da ce biti na ruci..
sa unutrasne strane kod dlana user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Tetovaže
21.7.2010 13:35:05   
pepino
Ja kada bi to i radila bilo bi na istom tom mjestu Mari,ali bi samo ime djeteta istetovirala,nicije drugo!user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Tetovaže
21.7.2010 13:38:03   
Mari86
IZVORNA PORUKA: pepino

Ja kada bi to i radila bilo bi na istom tom mjestu Mari,ali bi samo ime djeteta istetovirala,nicije drugo!user posted image


postujem user posted image ja cu pocetna slova tetovirati i datum vencanja user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Tetovaže
21.7.2010 13:57:27   
pepino
I to je divno,ali se ja nikada ne bi usudila,ko zna sta nosi dan,mozda se ugasi ljubav izmedju mene i muza,pa sta bi onda?user posted image
Naravno tebi je to bitno u zivotu,i ostaje zauvijek,pa....

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Tetovaže
21.7.2010 14:01:35   
Mari86
user posted image user posted image user posted image ne razmisljam o tome da ce se ljubav ugasiti....user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Tetovaže
21.7.2010 14:02:53   
LillyT
Ja sam se istetovirala pre skoro 10 godina, na sred ledja, iznad nivoa gaca, tako da mi je tetovaza lepo skrivena (najvise zbog posla). Ne mogu reci da mi je zao, ali tada je tetoviranje jos uvek bilo umetnost, a danas su crtezi modni detalji, uostalom kao sto je i pirsing. Tetovaza je za stalno, nisam htela privremene, crno-zeleni tribal.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Tetovaže
21.7.2010 14:03:18   
pepino
IZVORNA PORUKA: Mari86

user posted image user posted image user posted image ne razmisljam o tome da ce se ljubav ugasiti....user posted image




Joj dobra si frckice,mozda je i tako bolje,nego ja i moja luda glava koja uvijek zuri negdje,ide previse unaprijed,sto kazu,,Letim pred rudu,,user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Tetovaže
21.7.2010 14:07:08   
pepino
Ja ih volim vidjeti,ali da su na lijepom mjestu,manje,malo diskretnije i da ih osoba ima maksimalno 2 na sebi,sve vise mi je i previse!
Ali nikada se nisam usudila staviti trajnu,znam da bi mi se svidjala jedno vrijeme,a nakon toga je ne bi mogla vise ni gledati,pogotovo mi je smjesno kada zena od 50-60 godina ima tetovazu,bez ljutnje,ali to mi je fujjjuser posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Tetovaže
21.7.2010 14:08:17   
Mari86
IZVORNA PORUKA: pepino

IZVORNA PORUKA: Mari86

user posted image user posted image user posted image ne razmisljam o tome da ce se ljubav ugasiti....user posted image




Joj dobra si frckice,mozda je i tako bolje,nego ja i moja luda glava koja uvijek zuri negdje,ide previse unaprijed,sto kazu,,Letim pred rudu,,user posted image user posted image user posted image user posted image



Pa jeste draga sta sad o tome da mislim...bice sta bude...
ako se i desi nesto ne daj Boze eno laseri sve skidaju user posted image user posted image user posted image
zezam se,ali to je jedan deo zivota treba ga postovati...
nego ja vec imam jednu nikada se nisam pokajala...user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







BRAGE modna kolekcija - ženstvenost koja i...
U Brage modnoj kući, uz veliki broj modela i dezena spremni su da odgovore na svaki izazov, svaku potrebu ili želju kupc...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here