|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tetovaže
3.5.2011 11:15:57   
Mishica 77
Ja nemam ni jednu, a žarko želim, oooooodavno. Rešila sam da, kada Isidora poraste i poželi da ima tetovažu, odemo zajedno.... ako uskoro ne skupim m**da i uradim. Njoj ću sve dozvoliti... i pirsinge i tatoo. user posted image

p.s. sve tetovaže ovde mi se sviđaju i očigledno sve su pažljivo odabrane...

< Poruku je uredio Mishica 77 -- 3.5.2011 11:17:46 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Tetovaže
3.5.2011 11:21:46   
milenatea
user posted image user posted image

ja nisam uopste zarko zelela tetovazu... jednog dana mi je kvrcnulo, nazvala druga koji je zavrsio umetnicku, imala u glavi sta zelim i on je to nacrtao otisla sam i istetovirala se. ovo je prva i jedina i jedino za nju znam da se nikada necu pokajati jer ima jako bitno znacenje.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Tetovaže
3.5.2011 11:28:25   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: milenatea

ima jako bitno znacenje.


Mislim da je to jako bitno. Da sam imala jak povod, sigurno bih je već uradila. Očigledno da "trenutak" još nije došao.
milenatea, divna ti je tetovaža...


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Tetovaže
3.5.2011 11:30:05   
milenatea
doci ce i taj trenutak za tebe. hvala ti punooouser posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Tetovaže
11.5.2011 12:30:40   
jelenadunja
Htela bih da istetoviram slovo D ali mm ni da cuje,kaze da nisam normalna,a vec duze vreme imam tu zelju user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Tetovaže
28.6.2011 22:37:46   
GRGA
hehheheehh Zene ja sam ljubitelj tetovaza i obozavam ih sto se mne tice nacrtala bih cela ledja i jednu ruku ali ne smem o tome ni da pomislim......................a KADA ME ljudi vide bas izgledam kao prava devojcica pa im je to cudno sto zelim ledja====cela-------------Na kraju od toga nece biti nista,,volela bih zvezdice oko vrata u roze crnoj boji,,,jel se to ne bi videlo od kose...................koja mi je 90%pustena..uf obozavam tetovaze,,ali nemam nijednu!

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Tetovaže
29.6.2011 0:35:30   
indy_25
Ja cu mozda sad na odmoru da istetoviram pocetna slova svoje djece ispod dlana kod ove kosti sa strane. Ova mi se jedna i ne vidi nikako ova drug ajedino kad pokupim kosu pa mi nece biti t ako stavim jos jednu sa dva slova ali lijepa slova i mozda s jos nekim malim detaljcicima. Inace ne volim kad ima puno tetovaza na tijelu pogotovo koje se ne slazu. Kao npr moja s otpozadi i ova na vratu. Ovu na guzi bi voljela da nemam i pokajala sam se a ova na vratu je ok jer i moj muz ima identicnu a znaci ljubav user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Tetovaže
29.6.2011 0:51:55   
PoisonEve
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Evo i mojih slicica user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Tetovaže
29.6.2011 0:55:32   
indy_25
PE i ja imam slicnu ruzu ima slika cini mi se na ovoj temi. Moja ruza se nalazi na dupeti i voljela bi da je nemam sada user posted image

Lijepe su ti tetovaze al iskreno meni se ne svidja kad ih ima mnogo pogotovo ako su sve vidne user posted image Normalno svako ima svoj ukus nego ja onako kazem user posted image

< Poruku je uredio indy_25 -- 29.6.2011 0:56:44 >

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Tetovaže
29.6.2011 0:58:45   
PoisonEve
Hahahahaha Indy, ma ok je ali jedino se vidi ovaj leptiric na ruci, ruza je na boku u stvari negde kod rebra, a sunce sa okom boga Ra je na vratu ali od kose se ni nevidi, jos ja volim da nosim pustenu kosu,retko je vezujem

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Tetovaže
29.6.2011 1:07:23   
indy_25
Ma lijepe su one sve savrsene user posted image . ja stvarno volim tetovaze. nego ja onako prokomentarisala user posted image . Ja se kajem sto se moje tetovaze nekako ne slazu ono fino, ne znam kako da to objasnim. Ono sad bi voljela neku da imam jednu ali bas vrijednu bogatu i zenstvenu. I eto jos cu staviti i pocetna slova od djece kod zgloba. Planiram jos djece pa cu onda morati jos jednu i nekako imam osjecaj da ce mi to biti previse a opet zelim da stavim slova od djece.

Ili da nemam recimo nijednu tetovazu onda bi istetovirala cijela imena ali onako lijepim pismom i ime ispod imena mozda ispod ramena a ovako ne mogu user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Tetovaže
29.6.2011 1:10:04   
indy_25
A i pirsing ti je super bas mi se svidja . Ja imam u pupku a voljela bi onaj ispod usne ili na jeziku ili onaj pored usne.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Tetovaže
10.7.2011 11:34:37   
mtajcica83
Imam zelju da uradim tetovazu,a li jos nisam skupila hrabrostiuser posted image , prpa me od igle da je to strasno...A i pirsing na pupku mi je jako izazovan tako da bi i to uradila...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Tetovaže
19.10.2011 23:49:51   
Anoniman
Evo i moje, slikana na dan kad je rađena...

user posted image

(odgovor članu mtajcica83)
  Direktna veza do poruke: 214
   RE: Tetovaže
20.10.2011 9:56:42   
Crvenkapa85
ja imam onu jednu na kicmenom stubu,al bih da uradim jos i portret Maje i Mihajla,samo da Mihajlo jos malo poraste :) i smiricu se majke mi...mm mi je rekao ako kojim slucajem probusim obrvu il nesto drugo da mogu da napustim kucu velikog brata user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Tetovaže
17.2.2012 15:00:50   
mtajcica83
uradicu tetovazu (skupila sam hrabrost) valjdauser posted image , i terba mi vase misljenje, htjela bih pisano slovo A, e san na lijevoj lopatici ili na lijevoj ruci oko rucnog zgloba??? U nedoumici sam user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Tetovaže
17.2.2012 21:39:25   
Anoniman
To ne može niko da ti posavetuje jer ćeš ti to da nosiš do kraja života. Tetoviranje je nešto o čemu moraš sama da odlučiš...

(odgovor članu mtajcica83)
  Direktna veza do poruke: 217
   [Obrisana poruka]
17.2.2012 21:45:59   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: Tetovaže
17.2.2012 22:27:18   
Anoniman
wow user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 219
   RE: Tetovaže
21.2.2012 0:07:20   
crazymama
ja imam skorpiju na desnom ramenu, od pre 12 godina user posted image kad sam bila mlada i luda, ali obozavam je, ne kajem se ni malo... volela bih da uradim jos neku, ali to kad se porodim i kad se dovedem u red sto se kilaze tice... mislim da ce to biti inicijali moji, mm i nase cerke ;)

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Tetovaže
23.2.2012 14:42:46   
mombg
Sve su mi iste - ruzne. Ne vidim potrebu za obelezavanjem, podesca me ili na belege kojima su se obelezavala goveda ili na one koje su makroi ostavljali na svojoj robi...i odavno nisam videla gluplju reklamu od one za neki automobil gde majka dodje po cerku u skolu i skonta da cerka ima tetovazu ali da je njena sopstvena "prava tetovaza". A od svega mi je najruznija kombinacija - elegantna haljina, frizura i sminka i onda neki napis na tepu k'o deklaracija...user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Tetovaže
23.2.2012 14:47:07   
viking
Neodmeren komentar. Poštujem da ti se ne dopada i da želiš da kažeš da ti se ne dopada ali nazivati istetovirane devojke žigosanom stokom je u najmanju ruku nekulturno.

IZVORNA PORUKA: mombg

Sve su mi iste - ruzne. Ne vidim potrebu za obelezavanjem, podesca me ili na belege kojima su se obelezavala goveda ili na one koje su makroi ostavljali na svojoj robi...i odavno nisam videla gluplju reklamu od one za neki automobil gde majka dodje po cerku u skolu i skonta da cerka ima tetovazu ali da je njena sopstvena "prava tetovaza". A od svega mi je najruznija kombinacija - elegantna haljina, frizura i sminka i onda neki napis na tepu k'o deklaracija...user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu mombg)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Tetovaže
23.2.2012 14:49:42   
mombg

IZVORNA PORUKA: viking RR

Neodmeren komentar. Poštujem da ti se ne dopada i da želiš da kažeš da ti se ne dopada ali nazivati istetovirane devojke žigosanom stokom je u najmanju ruku nekulturno.

IZVORNA PORUKA: mombg

Sve su mi iste - ruzne. Ne vidim potrebu za obelezavanjem, podesca me ili na belege kojima su se obelezavala goveda ili na one koje su makroi ostavljali na svojoj robi...i odavno nisam videla gluplju reklamu od one za neki automobil gde majka dodje po cerku u skolu i skonta da cerka ima tetovazu ali da je njena sopstvena "prava tetovaza". A od svega mi je najruznija kombinacija - elegantna haljina, frizura i sminka i onda neki napis na tepu k'o deklaracija...user posted image



Podvlacim frazu - mene podseca a sad ako se neko tako i oseca, njegova stvar.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Tetovaže
23.2.2012 14:54:57   
hanka
Mislim da ljudi koji bi se tako osecali nikad se ne bi ni tetovirali
Svako sa svojim telom radi sta hoce

Moze da mi se svidja ili ne,to je njihova stvar
Meni se npr ne dopada pirsing na nosu ali kad je obrva u pitanju otkidam

< Poruku je uredio hanka -- 23.2.2012 14:57:50 >

(odgovor članu mombg)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Tetovaže
23.2.2012 14:58:21   
zoća
lično ne volim tetovaže,lepo mi je da vidim neku diskretnu ali one stvari šareniš kao politikin zabavnik mi je baš bezveze i deluje mi malo aljkavo

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu mombg)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







BRAGE modna kolekcija - ženstvenost koja i...
U Brage modnoj kući, uz veliki broj modela i dezena spremni su da odgovore na svaki izazov, svaku potrebu ili želju kupc...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

prezime Jovanović bata Aca a kako ja da se zovem
Acina mama



Andrej (43%)

Relja (17%)

Matej (20%)

Todor (14%)

Mijat (5%)


Ukupan broj glasova: 183

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here