|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.12.-15.12.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: Mirko Svirko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
20.1.2020 6:48:35   
Duškić

IZVORNA PORUKA: flamingos

Nadam se da uskoro stigne krema,jer boginje su prošle i ona bi nam dobrodošla da je mackamo,kako reče Duškić,da ne ostanu ožiljci.❤

Ma to je sigurno zbog ovih desavanja u posti.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 701
20.1.2020 8:54:42   
flamingos
Verovatno Duškić.Pozdrav❤

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 702
21.1.2020 1:54:02   
marketing RR
Biće poslate kreme tokom ove nedelje, čekao je sponzor da se sredi stanje u pošti, javite nam kada stignu, i uživajte u sjajnoj Cortinat kremi user posted image

Direktna veza do poruke: 703
21.1.2020 17:10:56   
flamingos
Hvala dragi moji,javljam kad krema stigne i,naravno,postavljam sliku.Srdačan pozdrav svima u redakciji.❤

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 704
27.1.2020 10:33:25   
flamingos

user posted image Stigla je.Hvala našoj RR i sponzoru.Taman su prošle boginje i mackaćemo se da ne ostanu ožiljci.Još nednom da Vas pohvalim-sve nagrade koje osvojimo budu dostavljene.Svaka čast.Družimo se i dalje.Pozdrav svima u redakciji❤

Direktna veza do poruke: 705
27.1.2020 10:51:13   
Sanidej
user posted image

Direktna veza do poruke: 706
28.1.2020 23:39:44   
MamaNecaVo
Hvala za kremu, ja ovo nisam ni videla i zaista sam se iznenadila sada, a danas sam se zapitala kako, odakle i samo mi je forum pao na pamet ❤️

Hvala vam do neba, bas u pravo vreme je stigla jer nastavljamo borbu sa ekcemom na ruci. 

Direktna veza do poruke: 707
19.2.2020 1:03:23   
marketing RR
Mame, čekamo još vaših komentara, pa šaljemo sve uskoro Lifemedicu da odaberu dobitnike sjajne CortinaT kreme, požurite, pišite user posted image

(odgovor članu Tamara MINA)
Direktna veza do poruke: 708
19.2.2020 8:38:48   
gocic
Mnogo pohvala za CortinaT krem , izuzetna i potrebna u svakom trenutku a naročito u ovom periodu pred kraj zime.
Jer koža mog deteta, nakon ovih dana kada nosimo toplu i debelu garferobu je neumoljivo suva, iritarana , da sin nemilosrdno cese i pravi ranice po ledjima i vratu, a dok ke imao temperaturu izasle su i male crvene tačkice.
Pa samo mazanjem, cestim , spasili smo se. Za kremu sam cula na forumu, a onda nam je i dr.preporucila, a u apoteci je svima dobro poznata i svi je prepirucuju bez ikakvih kortikosteroida i toliko blaga da prija kozi i koza je tako brzo apsorbuje bez lepljivih tragova.
Hvala Vam na ovoj predivnoj kremi !

< Poruku je uredio gocic -- 19.2.2020 8:42:42 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 709
19.2.2020 9:55:29   
Sanidej
I dalje mi uspesno ublazava simptome seb. dermatitisa-sjajni Cortinat!

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 710
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Idi na:

Kuvar: Torbica
Mekane i vazdušaste, odlične!

Anketa

Najlepše ime za bebu
sonjapops

Koje je ime najlepše od navedenih?

Oznake