|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
12.10.2019 11:37:47   
Mirko Svirko
Ja ne znam kako vi nalazite teme. Ja sam pre neki dan trazila ovu temu nisam nasla. Posle sam trazila temu za treci krajnik jer sam zelela da postavim pitanje. Ali sada sam skapirala kako je sve klasirano.. Tesko meni 😂 
Moracu lepo da prostudiram sve 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
12.10.2019 16:52:24   
flamingos
Kamičak draga,ja inače volim da pišem pesme,sastave,to mi baš ide od ruke.Još iz školskih dana-kuku,otkad je to bilo😀


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
12.10.2019 18:41:53   
kamičak
Bravo, Flamingos, za Cortinat se vredi boriti :)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
12.10.2019 20:21:49   
flamingos
Upravo tako Kamičak,divna krema za koju se vredi boriti


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
12.10.2019 20:27:49   
Mirko Svirko
Bravo flamingos 👏

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
14.10.2019 11:56:05   
Maria.lev
Mirko Svirko, ima opcija da se pretrazi, pa mozes da ukucas ključnu rec. 😊 S telefona kad gledas gore desno ➡ 


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
14.10.2019 14:06:35   
Mirko Svirko
Hvala Maria. Preko telefona sam. Upravo gledam i citam. 

(odgovor članu Maria.lev)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
15.10.2019 21:22:06   
Maria.lev
Nema na čemu, Mirko Svirko 😃


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
23.10.2019 14:40:26   
Maria.lev
Stigla kremica, hvala RR 😊


(odgovor članu Maria.lev)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
23.10.2019 15:07:58   
flamingos
Čestitam,bravooo.Svaka čast našoj RR na radu❤


(odgovor članu Maria.lev)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
23.10.2019 17:47:28   
Mirko Svirko
Ceatitam Maria ❤👍

Veliko bravo za RR i sponzore

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
24.10.2019 8:15:13   
IvanaSK RR
Stigla kremica. Hvalaaa ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
24.10.2019 9:23:11   
flamingos
Čestitam,bravoooo❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
24.10.2019 14:59:16   
Mirko Svirko
Cestitam svim dobitnicamama ❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
31.10.2019 8:30:58   
lepic
Sa Cortinom nema svraba,
SA Cortinom crvenila nema,
najbolja je krema kod ekcema,
da sa detetovom kozom ne bude problema.
Uskoro ce i zima, pa svaka kucna apoteka treba da je ima,
kad se Snesko pravi, da nos ne crveni, a obrazi mali
ne budu crveni i ispucali!


Preporucena od strane pedijatra, a i mama, pa greske nema jer je preporuka prava !

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
31.10.2019 17:16:55   
Sanidej
Zelela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom. Cortinat sam pocela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i  posle nekoliko mazanja ublazio crvenilo i regenerisao ostecenu deciju kozu. Nije proslo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronicni umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreicni dermatitis na licu. Koza je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osecala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olaksanje- svrab je prosao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje koze. Problem sa ovom bolescu je sto se cesto vraca, ali znam da cu uz pomoc Cortinat kreme uspeti da ublazim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivsi otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.

(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
3.11.2019 9:17:22   
Jekica86
O blagodetima ove kreme treba govoriti, jer je toliko savrsena ! Njena lagana tekstura, bez mirisa i parabena i kortikosteroida prija i najmanjem detetu, bez bojazni od alergija jer upravo je ona ta CoRTinaT koja suzbija znake crvenila i ekcema,  Savrsena krema! 

Moj mali nestasko je prelezao boginje, pa smo tackice zajedno mazali ovom divnocom od kreme, nij jedan oziljak nemamo , a sa CortinaT kremom i dremamo. Hvala Pharmalife ❤💙❤💙

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
12.11.2019 20:55:58   
gocic
A kada ce biti proglaseni dobitnici CortinaT krema?

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
15.11.2019 21:12:47   
flamingos
Jekice,nisam znala da mogu da se ožiljci od boginja mažu Cortina T kremom.Našem detetu prolaze,nešto sam joj mazala-kao puder,utapkivala joj čim je zasvrbi i baš joj brzo prošao i svrab.Čekamo da naša redakcija proglasi dobitnike.Ako nisam među njima moraću da je kupim.Hvala na podeljenom iskustvu


(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
26.11.2019 14:41:10   
flamingos
I dalje jak vetar duva,ali moju kožu Cortina T krema čuva.Ništa mi ne može vetar taj,jer ovo je prava krema znaj.
Joj ekcemi svesni nistešta se vama sprema,bolje bi vam bilo da odete,da vas više nema.
Ali ako volje nemate virešenje za to imamo mi-Cortna T saveznik je mojizgubiste ekcemi vi u borbi toj.
Cortina T prirodna je krema,i bebice male mogu njome da se mažu,a ako vam kažu da i bolje od nje ima-,odmahznajte da vas lažu-jer jedna je Cortina T krema❤





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
26.11.2019 14:50:40   
flamingos
Pokušah da lepo ispišem,odvojeno,ali ne znam što bude spojeno-očigledno se ne snalazim😀


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
26.11.2019 16:37:57   
Mirko Svirko
A kada je proglasenje?


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
27.11.2019 0:32:43   
MamaNecaVo
CotinaT krema je postala obavezan deo nase kucne apoteke pre rekla bih dve godine.Porodicno smo atopicari i mesecno potrosimo jednu,a mazemo je svuda.
Sin mi ima osetljivu kozu i generalno je sklon pojavi ekcema cim imunitet ode ka dole ili ako ne namazemo lice cak i kada vetric pirka.
Ja nor imam uzasne ekceme cesto porukama-pranje suodva,pa izlazak napolje i tako u krug.
Stoga slobodno mogu reci da ko god ima slican problem ili AD da uzme CortinaT kremu,nece se pokajati.U moru krema slicne namene,jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona odrzi duze vreme stanje remisije.
Miris je sasvim ok,mozda malo jaci za moj ukus ali ima efekta i samo to je na kraju bitno.Takodje,krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem.Moj sin se privikao sam na mazanje koze lica konkretno,pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" nesto bez cega se ne moze,pretvorili u zabavu,

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
14.12.2019 12:06:02   
Dragce86
Nama je CortinaT krema pomogla kod svih osipa, promenica po kozi, ojeda. Ne znam samo da li smem da je mazem na cmicak kod kcerkice jer nam za njega nista ne pomaze...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
24.12.2019 15:00:19   
marketing RR
Prvi dobitnik CortinaT krema je flamingos user posted image

IZVORNA PORUKA: flamingos

Cortina krema jedna je baš,

da reši svaki problem naš.Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese.
Vetar kada duva,koža zna da se suši i puca,tad Cortina krema na vrata pokuca,lepo se namaže,upije baši rešen je problem naš.
Nije fora,a nije ni laž,u Cortina kremi leži prava draž.Ona svima prija i zato nam je najmilija.
Možda mi pisanje stihova i nije jača stransa,ali jedno sigurno znam-Cortina krema je bez mana.


I dalje jak vetar duva,ali moju kožu Cortina T krema čuva.Ništa mi ne može vetar taj,jer ovo je prava krema znaj.
Joj ekcemi svesni nistešta se vama sprema,bolje bi vam bilo da odete,da vas više nema.
Ali ako volje nemate virešenje za to imamo mi-Cortna T saveznik je mojizgubiste ekcemi vi u borbi toj.
Cortina T prirodna je krema,i bebice male mogu njome da se mažu,a ako vam kažu da i bolje od nje ima-,odmahznajte da vas lažu-jer jedna je Cortina T krema❤



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
7 činjenica koje niste znali o martovskim ...
Kažu da mart dolazi kao lav a odlazi kao jagnje. Dakle, da li će vaša martovska beba biti mirna mala ovčica... ili će ri...



Click Here