|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   push-up donji veš za muškarce
8.5.2009 9:32:00   
Anoniman
Push-up donje rublje ne razlikuje se od onog običnog, a jednako je udobno. Muški modeli koji su isprobali ovaj revolucionaran proizvod su oduševljeni.

Za zaštitno lice donjeg rublja koje će mnogima vratiti samopouzdanje odabran je najpoznatiji,a po mnogima i najljepši hrvatski torzo Mario Valentić.
'Kada odjenete push-up gaće dobije se dojam kako je 'sve na hrpi', a bolje tako nego da visi, pojasnio je Mario.

Modeli koji su predstavili push-up donje rublje za muškarce na reviji oduševljeni su proizvodom i tvrde kako je osjećaj senzacionalan.

Pripadnici jačeg spola mogu bez straha odabrati ovaj model, jer on ne sadrži metalne djelove već samo ušivenu vrećicu koja drži 'stvari' na okupu i ostavlja vizualno dobar dojam.
Izvor: rr.hr

PIH, više ni odokativnom metodom žena ne može da proceni da li je TO odgovarajuće... user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: push-up donji veš za muškarce
8.5.2009 9:36:23   
Sneža
Stvar koja drzi "stvari"na okupuuser posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: push-up donji veš za muškarce
8.5.2009 9:41:12   
Ana RR
E blago nama user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: push-up donji veš za muškarce
9.5.2009 3:32:45   
Verus
Kaze mm "push up za STA????" user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: push-up donji veš za muškarce
9.5.2009 15:24:43   
Anoniman
Za jajca... user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: push-up donji veš za muškarce
9.5.2009 16:00:04   
Verus
user posted image Tasho, push up da ih 'metne' sve na gomilu-ako je isto ko kod push up bra, da ga ucini da naoko izgleda veciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: push-up donji veš za muškarce
9.5.2009 16:01:58   
Anoniman
Pa ja sam tako shvatila... da se vidi onako "mašala" preko pantalona... user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: push-up donji veš za muškarce
9.5.2009 16:03:34   
Verus
masalauser posted image a kad skine push up dick a ono visuljche malo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: push-up donji veš za muškarce
9.5.2009 16:06:29   
Anoniman
user posted image Zato sam i napisala da više ne možeš ni odokativnom metodom oceniti šta ti godi. Sva sreća udala sam se pre ovog "fenomenalnog izuma.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: push-up donji veš za muškarce
9.5.2009 16:11:33   
Verus
user posted image jos u nase vrme Tasho su svi nosili speedo kupace gacice, pa da odma' znas sa cime se hvatas u kostac!!user posted image

Al isto je tako muskarcima sa zenskim grudima-nemaju pojma sa cime ce imati posla dok ne skinu push up bra.  Ja sam jednom kupila jedan, i to bas skup (sad mi zao sto sam dala novac), i mrzela sam kolike su mi izgledale sise. A inace imam male.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: push-up donji veš za muškarce
9.5.2009 16:16:42   
Anoniman
Joj, pa u mojoj generaciji su se već nosili široki šorcevi. user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: push-up donji veš za muškarce
14.5.2009 9:01:31   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image Zato sam i napisala da više ne možeš ni odokativnom metodom oceniti šta ti godi. Sva sreća udala sam se pre ovog "fenomenalnog izuma.

A kako je tek muškarcima sa svim našim izumimauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: push-up donji veš za muškarce
14.5.2009 9:05:40   
Sneža
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image Zato sam i napisala da više ne možeš ni odokativnom metodom oceniti šta ti godi. Sva sreća udala sam se pre ovog "fenomenalnog izuma.

A kako je tek muškarcima sa svim našim izumimauser posted image

user posted image zato je bitno prvo doooooobro opipati i probati pa tek onda pazaritiuser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: push-up donji veš za muškarce
14.5.2009 9:07:42   
Lu
Ja nisam vjerovala da moj nema neki push-up pa sam ga dobro ispipala i isprobalauser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: push-up donji veš za muškarce
14.5.2009 9:08:52   
Sneža
IZVORNA PORUKA: lu

Ja nisam vjerovala da moj nema neki push-up pa sam ga dobro ispipala i isprobalauser posted image

Potpisujem ovouser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: push-up donji veš za muškarce
9.5.2010 15:12:24   
cipiripi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
da li je moguce????????? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: push-up donji veš za muškarce
9.5.2010 15:16:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sneža

Stvar koja drzi "stvari"na okupuuser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Gde je ova žena?... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: push-up donji veš za muškarce
9.5.2010 15:33:26   
bratzz
Zalim mladedevojke koje moraju cetvore oci da otvore kako se ne bi zeznule pri odabiru. MM hvala bogu nisu potrebna pomagalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: push-up donji veš za muškarce
9.5.2010 15:47:55   
ksenija81

IZVORNA PORUKA: bratzz

Zalim mladedevojke koje moraju cetvore oci da otvore kako se ne bi zeznule pri odabiru. MM hvala bogu nisu potrebna pomagalauser posted image

Pa sad zavisi sta gledaju kad traze priliku user posted image . Zna se ko bira na osnovu toga user posted image , verovatno si na te mislila, a one mogu debelo da se zeznuuser posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here