|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 02/21
31.1.2021 21:14:22   
emicaa
Drage mame stigao nam je Februar!
Pošto chat teme ovog tipa koristimo isključivo za ćaskanja molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći i roditeljstvu postavljate u za to predviđenim temama. Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zaključavati.
U skladu sa tim predlazemo da procitate opsta pravila koristenja foruma
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 02/21
31.1.2021 21:51:38   
mama Jo
Hajde da se upisem! I da nam razgovori u februaru budu samo na neke lepe i srecne teme ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 02/21
31.1.2021 22:07:06   
flamingos
Evo i ja da se upišem.Tako je mama Jo,samo da nam se lepe stvari dešavaju.Kako si,kako ti je mama?Mi se lepo provedosmo u gostima,a što je najvažnihe super putovasmo,nije bilo muka Anđeli.Samo da se rešimo tih problema.Šta radite mame?Prođe vikend,sutra u nove radne pobede.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 02/21
31.1.2021 23:06:01   
mama Jo
Flamingos, dobro je da joj nije muka, mozda je i prolazi ta muka od putovanja, sto bi bilo odlicno.
Hvla sto pitas, u principu svi smo bolje, mama je ok, kaze da je nista ne boli, da je dobro... Sad samo da prodje ovaj februar pa da ode na sva ta ispitivanja sto je cekaju, to cemo sve privatno pa se nece razvuci.
Da, sutra nova radna nedelja, novi mesec, prodje i januar...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 02/21
31.1.2021 23:30:49   
flamingos
Hvala mama Jo.I mi se nadamo.Drago mi je da ste dobro.Biće to sve ok.Ne brini.Ljubim te.Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 0:07:53   
mama Jo
Flamingos user posted image user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 5:46:27   
Queen Lady
Jutro mame, evo i ja da se upisem u Februar. Bili za vikend u selu. R je bio blatnjav kao prasence, ali su se bar izludeli, po ceo dan bili napolju...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 7:39:49   
jess021
Jutro mame!


Macka me probudila u 6h....grrrrBas mi se spava

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 7:50:28   
emicaa
Dobro jutro,kisa pada 🤦‍♀️ T ode u skolu

Jess i meni se bas spava,ovaj vikend sam jako lose spavala.Uvjek cekam vikend da se naspavam,sad nistaMama Jo jesi li ti kod mame?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 7:53:37   
Milena18
Dobro jutro, mame! Kako ste?
Jao, Jess, kao bebu da imaš. Mi jutros krenule u vrtić i na posao, a Martin mačak se šunja po ulici, ide kod prijateljice preko puta. Buran život vodi user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 8:17:55   
Maraj
Jutro mame.
Jess bas htedoh da napisem ovo sto i milena. Ti kao da jos jednu bebu imas.
Milena, pa usli smo u februar user posted image poceo obilazak komsijskih maca. Mozda je zato i "poblesavila" macka kod jess. Salim se naravno...
Ja odvedoh decu u vrtic. Imala sam plan da obavim razgovor sa vaspitacicom al ona nije tu. Imali smo neku "situaciju" u petak u vrticu...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 8:18:28   
jess021
Ma joj, nekad me bas iznervira, bude gladna, ustanem, dam joj da jede, onda joj je dosadno.... Jutros je i L probudila koliko se drala....


Milena, jel idete autom? Kako ide auto? 😀


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 8:49:06   
mama Jo
Jutro...
Nismo kod mame emice, verovatno cemo za viken otici. Pustamo je sad malo da odmara, ona ne bi mogla da non stop nesto ne sprema zbog dece, pa da se igra sa njima, pa malo neka odmori od svega.

Maraj, kakva je ona maska sto si sinoc pisala da si stavila?
Jess, meni prosto cudno kad cujsm za tako aktivnu macku, nasi prijatelji imaju dve u stanu, one su tako spore, polako se krecu, ako i uzmu ndku lopticu to je neko mirno igranje, uglavnom leze i spavaju😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 8:54:30   
emicaa
Ema poludi kad uzme svog medu.Legne na njega i mauce.Ali nije stalno,ona je vec dama u godinama.

Maraj sta se dogodilo?David se probudio i odmah za sjeda za sto.Zna da su sinoc ostale palacinke pa mu se zuri sa doruckom

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 9:04:50   
Ana RR
Dobro jutro user posted image

Jess, ja mislim da ne prođe dan a da mm ili ja ne kažemo Šta je nama ovo trebalo? A taman nam je dete poraslo! user posted image Velika je obaveza jbg, ja stvarno ne znam šta bi radili bez dvorišta. A on je divljak ali maza, hoće da se penje na krevet pored nas kada sedimo a mi čistunci, ne damo mu, pustim ga samo kada je tek okupan pa je onda srećan kao malo dete user posted image Ja se ne mogu poda naribati, po ceo dan samo brišem. Hvala bogu što se ne linja, odlepila bih skroz.

< Poruku je uredio Ana RR -- 1.2.2021 9:49:49 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 9:05:42   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. mama jo, zao mi je sto se to desilo mami☹️ Stalno neka sekiracija. 
Ja sam pod cebetom. I dalje mi je lose. S doruckuje. Uskoro je vodim u skolu. T jos spava. 




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 9:33:24   
Milena18
Sanjice, jesi li dobila, pa ti je zato loše? Devojčice više ne boli grlo?
Jess, vozim, osim baš po snegu i ledu user posted image Jutros bio neki udes, jedva sam se provukla. Ali dobro, zadovoljna sam...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 9:36:14   
emicaa
Sanjice sta ti je?

Anci ja ne mogu zamisliti da ne dozvolim Emi da lezi gdje hoce.Mada ona ne izlazi napolje pa nije isto.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 9:45:46   
jess021
Milena, bravo, samo napred.


Ana, nista mi ne govori. Ko sta radi ja ili drzim usisivac ili metlu ili krpu, brate mili. 
Mama jo, ona je prepodne luda skroz, samo juri, a poslepodne se smiri. 
Ne znam, sta je tu je. 
Sanjice, sta ti je? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 9:46:06   
Ivanka 75
Dobro jutro. Odavno na nogama, hleb u rerni, ves napokju, dete u skoli. Rucak od juce 😊 Jeeeeeeee

Idem da cekam dete posle skole, kaze te dve drugarice sto se sa njima vraca beze od nje. Reko ajd cekacu te. Pijem B komplex od juce i evo oset_no me manje bole zglobovi, dal je moguce? 🤔Sunce grejeeeeeeee ☀ l

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 9:49:23   
Ana RR
Emi, pa šta znam, ni moji ne daju Ciletu da se penje na krevet, ipak se linja. A Marli izlazi napolje i iako mu peremo šape svaki put opet meni to nije dovoljno čisto. Da bih g pustila da se popne morala bih ceo krevet da prekrijem nekim starim prekrivačem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 9:53:26   
Sanjica26 RR
Ovde je opet pao sneg.
Milena, pretpostavljam da sam pokupila od dece. Osecam se malaksalo. U kombinaciji sa cekanjem ciklusa bas se osecam fuj. Ali na momente.One su super. Sreca nemam casove danas. 

Juce kažem mm, "ajde da kupimo psa zbog dece. Ne dolazi u obzir. Nismo ceo dan kod kuce. Treba brinuti o psu. Bolje jos jedno dete, nego pas". 😄Kad citam kakva posla imate, neka hvala. Povlacim rec. Moja sestra ludi zbog macke. Ali ona ju je dovukla. Bilo joj je žao. Divljakusa je. 



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 1.2.2021 10:10:30 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 10:27:49   
emicaa
Ne znam,ja nisam nikad razmisljala tako.Ja nisam mogla zamisliti da zivim bez macke.I jos uvjek mi je zao sto tad nisam uzela dvije.Sad je kasno,Ema je nebi prihvatila.Ali sekunde nisam pomislili sta sam ovo uradila



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 10:33:12   
Sanjica26 RR
Razliciti smo. 😊

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 02/21
1.2.2021 10:39:39   
Queen Lady
Ja sam bas lose spavala, sve me zivo boli, a i vreme je fuj... Samo da prodje ovaj dan...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here