|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/21
4.2.2021 6:50:54   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Noc prosla ok. D nije povracala ali P se nesto budio. Ja mrtva umorna. Toliko o mom idem ranije u krevet da se naspavam. 




(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 02/21
4.2.2021 7:33:54   
Ivanka 75
Ljishice 😘 Za sve vas 😘😘😘



(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 02/21
4.2.2021 7:54:17   
jess021
Jutro mame!


Tizi, drzi se, mora i ovo jednom proci! 
Ljiso, naspavaces se vec neka 🙃
Ja ustala da pristavim rucak, pa cu do Lidla, juce nisam stigla. Bile smo napolju dao 19h.
Milena, kod nas je juce bilo suncano, danas vec nije. Za vikend kazu 18 stepeni??! Ludilo

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 02/21
4.2.2021 8:28:16   
mama Jo
Dobro jutro.
Ljisho, nadam se da ce D danas biti skroz fit... I ti polako, uspeces sve, samk nemoj na ustrb sna, zbog imuniteta 😁
Emice, Sanjice, jeste bolje?
Milena, kako si ti?
Pari, tebe jos i taj tvoj ciklus zeza... Sigurno si napeta i zbog hormona. Ja, isto, treba da dobijem danas ili sutra.

U ponedeljak je bio sneg, juce 13 stepeni i predivan dan, evo danas kao da je malo oblacno. Ludilo, 😄

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 02/21
4.2.2021 9:39:29   
flamingos
Ljisho,budite dobro.Loše sam spavala.Mama Jo i ovde je oblačno.Evo me u kuhinji,pa da sredim stan i spremanje za školu.Emice,kako si?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 02/21
4.2.2021 9:57:09   
Maraj
Dan mame. Ja cu jos malo na posao..
Ona cista il sta vec da mi je izaslo u desnima, kao da pocinje da me boli. Moram zakazati zubara.
Pari jel.morao odmah da krenw, niste mogli da odlozite god.dana. em je dete tek doslo, em ne zna jezik, nije prosustvovao nastavi od septembra, jos nije ni lrosao ceo pripremno predskolski program... Mislim da bi detetu vise prijalo da je ovu god.pauzirao

I zaboravih da napisem. Izgleda da sam dobila danas 19.dan ciklusa. Ne znam sta se desava. Prosli mesec sam dobila 30.dan... nikad mi se ovo desaavalo nije

< Poruku je uredio Maraj -- 4.2.2021 9:58:26 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 02/21
4.2.2021 10:13:02   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Dobro jutro.
Ljisho, nadam se da ce D danas biti skroz fit... I ti polako, uspeces sve, samk nemoj na ustrb sna, zbog imuniteta 😁
Emice, Sanjice, jeste bolje?
Milena, kako si ti?
Pari, tebe jos i taj tvoj ciklus zeza... Sigurno si napeta i zbog hormona. Ja, isto, treba da dobijem danas ili sutra.

U ponedeljak je bio sneg, juce 13 stepeni i predivan dan, evo danas kao da je malo oblacno. Ludilo, 😄



Mama jo hvala sto pitas. Jos nisam potpuno ozdravila. Bice bolje. Sad dodjoh kuci, pa na brzinu da stavim rucak i da ucim. Nisam jos dobila. To me izluđuje. Danas tek ne znam sta imam sve da uradim. Bice veselo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 02/21
4.2.2021 10:38:44   
emicaa
Evo i mene,isto kao i juce.Bas sam se nadala da cu danas biti bez temperature.

Ljiso kako je D?Procitala sam sta ste pisale i pojma nemam

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 02/21
5.2.2021 7:47:16   
jess021
Jutro mame!


Ljiso kako ste? 
Emice? 
Temp od 37.2 je znak da se nesto desava u organizmu, nije mnogo ali nije ni redovno stanje. 
Ja sam juce toliko umorna bila da sam sinoc dremnula u dnevnoj oko 20, vise od 6 sati smo bile napolju, ukupno, dobila sam, smrzla se.... Danas prepodne cemo na Strand

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 02/21
5.2.2021 7:47:39   
Milena18
Dobro jutro!
Emice, jesi li bolje danas? Sanjice, ti?
Meni je već danima nos zapušen, a sad ne smem kapi. Uzela sam malopre hipertonični sprej u apoteci, nadam se da će mi bar malo olakšati.
Ja srećna što je petak, pa još lepo vreme. Juče smo bile napolju od kad sam se vratila sa posla do sedam skoro, tako planiramo i danas.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 02/21
5.2.2021 8:09:25   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. D je dobro a sad P nagrabusio. Kakio je nocas na 10 min valjda jadan. Nije znao sta ga snaslo. Dobio je 2 probiotika i od 4 nije kakio. Dobro je sad raspolozen. Valjda je proslo. Bas smo se on i ja napatili nocas.




(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 02/21
5.2.2021 8:26:59   
mama Jo
Jaoj Ljisho... Znaci definitivno je stomacni. Hajde da danas budete skroz bolje.
Ja sam sinoc konacno dobila, juce ceo dan sam bila katastrofa, toliko me to dobijanje iscrpi, znaci katastrofa.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 02/21
5.2.2021 8:48:12   
Ivanka 75
Dobro jutro.

Ljisho, da budete dobro 🤗🤗🤗Sanjice, Emice, da vas brrrrrrzo prrrrrodje 🤗🤗🤗Ja se jedva izvukohviz kreveta jutros. Spava mi se... 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 02/21
5.2.2021 9:52:52   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Jaoj Ljisho... Znaci definitivno je stomacni. Hajde da danas budete skroz bolje.
Ja sam sinoc konacno dobila, juce ceo dan sam bila katastrofa, toliko me to dobijanje iscrpi, znaci katastrofa.




Necu da se falim😂 ali obicno sam dovoljni pribrana da ne panicim stoga sam logicki zakljucila da D ima stomacni. Zamisli da sam napravila frku i vodila je do neurohirurga.  

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 02/21
5.2.2021 10:25:58   
flamingos
Ljisho,.Emice,Milena,ostali budite svi dobro.Prelep je dan.Za sutra javljaju 20 stepeni.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 02/21
5.2.2021 10:56:35   
Milena18
Ljišo, nadam se da će i kod njega brzo proći kao kod D.


Flamingos, hvala. Nisam ja bolesna, meni je zapušenost nosa normalno stanje, samo nekad bude malo bolje, a nekad gore 😁


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 02/21
5.2.2021 13:15:05   
pari
Emice, kako si?Sanjice?Ljišo,kako deca?Milena..drži se.  Ostale mame,kako ste?
Ja se jutros opet probudila u pola 6 kao i juče i kraj...Mi smo juče u pauzi uživali napolju...sneg i sunce... Ostalo vreme škola, domaći, igranje...





_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 02/21
5.2.2021 15:41:00   
emicaa
Ja sam isto,jutros sredila stan i hocu padnem na nos.Lezim,tako bih rado zaspala.

Kako ste djevojke?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 02/21
5.2.2021 16:05:24   
vonavoj
Emice,i pored temp moras stan da sredjujes.

Pari,snalazite se,uhodavate.Bas sam se umorila danas..dosla kuci,a J skupila sav ves,pocistila,zategla krevete..deda je uzeo pre spavanja i ostavio ih same i one sredile kucu🤩

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 02/21
5.2.2021 16:14:24   
pari
Von, bravo za devojčice!


Ja stavila ručak da se kuva...sad nam je pauza sa časovima još sat i po pa imamo tri časa još ..imamo i dosta domaćeg...


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 02/21
6.2.2021 7:59:53   
jess021
Jutro mame!


Emice, kako si? 
Ljiso, kako je P? 
Mislila sam sa cu ranije ustati ali nisam mogla. Juce prepodne na Strand, pa na plivanje, pa kuci, pa kod sestre, njenom sinu 18. rodjendan, pa jos kuci ispekla kore za tortu.. Ne znam ni ja kako. U gradu guzva, kolaps, ali uspele smo sve. Ne znam sta cemo danas, mm ima posla pa ne verujem da cemo negde sa strane. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 02/21
6.2.2021 8:36:31   
Ivanka 75
Jess bas ste bili vredni!

Ja da podmesum leb pa na pijac da odem. Dok nike nestao sir kod one zene 😊

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 02/21
6.2.2021 10:00:09   
flamingos
Dobar dan.Aha Milena,ok.hajd da budeš dobro i ti i svi.Evo ja zanesila za štrudlu,kuvam ručak,mašina pere.Prelep je dan.Emice,kako si,kakva je situacija?Pari,ljubim vas puno..Prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 02/21
6.2.2021 11:11:16   
Milena18
Dobar dan, mame ! 
Pari, znači uhodavate se polako, drago mi je zbog toga. 
Mi napravile ledene kocke, sad ćemo malo u šetnju, divno je vreme. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 02/21
6.2.2021 11:26:24   
emicaa


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Emice,i pored temp moras stan da sredjujes
Von to je problem sto ne mogu gledati neuredno.Koliko god da sam bolesna stan mora biti sredjen 🤦‍♀️ Cekam da mm zavrsi usisavanje oa da prebrisem podove,eto koliko sam ludaZene hvala sto pitate,ja sam isto.Ali djeca su dobro

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here