|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 10:59:26   
emicaa
Milena mozda novi nos 😀
Virnula sam sad i ja na tu stranicu ali sta znam,nisu mi nesto.Meni je Sasa i dalje n prvom mjestu 😂
Moj srecko spavao do pola 10,morala sam ga buditi

< Poruku je uredio emicaa RR -- 23.10.2020 11:00:49 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 11:57:51   
Milena18
Emice, to bi mi bilo najpametnije user posted image

Sanjice, kako ti je mama? Čini mi se da si pisala da joj nešto nije bilo dobro.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 12:20:54   
vonavoj
Nato,grupe su pune,pu,pu,znaci da su deca zdrava..Mere nam temp ujutru pre ulaska..Milena,volim kad odes kod dr pa ne saznas nista😂Jess,ja pijem 1/4 nebileta svako jutros,bas zbog pulsa...mnogo sam brza.


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 13:45:03   
mama Jo
Ja sam vec par dana zatecena nekim situacijama koje se dese na igralistu, i evo non - stop o tome razmisljam, preispitujem sebe, svoj nacin vaspitavanja dece...
Pre neki dan na treningu je jedna devojcica, bez ikakvog razloga, rekla mojoj J ,,ja vise necu da ti budem drugarica'', a svaki put su se bas lepo igrale i druzile. Danas na igralistu je jedna mala dosla kod nje i kaze joj ,,hajde da se igramo'' a moja J je onako najnormalnije rekla ,,ja idem samo tamo nalo na klupu'' i ova mala joj kaze ,,Mars!''. Ja ostala u cudu, a J me pita ,,sta to znaci''. Dolazi njena mama i kaze meni - pa njoj je tata rekao kad deca u parku nece da se igraju sa tobom ti im reci mars. Ne znam, ali bas sam u cudu od toga. Je l' normalno da ucis decu da govore mars drugoj deci.
Znam ja da su to decija posla, ali eto vec par dana preispitujem i objasnjavam joj da ne treba da je dotice kad su neka druga deca gruba i bezobrazna prema njoj. Ja sam vrlo sosetljiva i mene sve to pogadja, i vrlo bih volela da ona ne bude takva.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 13:59:02   
Queen Lady
Mama Jo, i ja bih bila zatecena da sam na tvom mestu. Mi isto S ne ucimo da bude grub. I nikada ne bih svoju decu ucila da drgoj deci kazu Mars ako nece da se igraju sa njima. Po meni je to mnogo ruzno. A i tvoja J joj nije rekla da necce da se igra sa njom nego da ide malo da sedne na klupu. A i da joj je rekla da nece da se igra sa njom, po meni je ruzno da se deca uce tim stvarima na taj nacin.

Sto se tice ove devojcice sa treninga, to mi vise lici na ta "decija posla".

Uci je da je ne doticu te stvari, na zalost to je ceka svakako u zivotu. Ali ja za ovakve stvari krivim roditelje, a ne decu.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 15:28:53   
Queen Lady
Da se pohvalim, ispao nam je prvi zub user posted image Sutra ce da nam dodje zubic vila.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 15:36:29   
flamingos
Yeeeeeeee,bravo.👍


(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 15:37:25   
Queen Lady
Hvala Flam

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 17:31:19   
emicaa
I opet,napisem post i ode 🤦‍♀️

Mama Jo ja sam u cudu.Ne mogu da vjerujem da je neko toliki idiot da uci dijete tako necemu.Ovo drugo su prava djecija posla.Dora ima najbolju drugaricu,jedva disu jedna bez druge.Jedan dan Dora dodje i kaze da vise nisu najbolje drugarice Amelia joj rekla da je dosadna,dora odgovorila da je i ona.Sledeci dan se opet vole najvise na svijetu 😂🤦‍♀️

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 19:09:31   
jess021
Gde ste mame? Mi smo danas dva puta bile U Bigu, prvi put sam njima kupila patike, drugi put sebi cipele, bas su mi lepe.


Mama jo, verujem ti da si u cudu, ali toliko se nagledam svega na igralištu, da mi to nije nista strasno, iako jeste. 
Evo mi smo malopre imali situaciju da je jedan decak udario L, a vec pre izvesnog vremena je isto to uradio, ona stoji on je udara. Poludela sam zato sto mu nije vratila. Mm ih uci, a ja necu da mu protivurecim, da uvek treba da vrate, negde se slazem sa tim a negde mozda i ne. Iskreno, moja deca su prosecna sto se tice ponašanja na igralištu, posvadjaju se, naljute se, odljute... Decija posla, ali nisu nikad nikog prve udarila niti rekle ruzne reci, i ja sam uvek tu da odreagujem ako treba. Ali L je prosto takva, dok bi mala skocila i na vecu decu i za sebe i za nju. Stvarno nisam pametna kako ih vaspitavati?! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 19:28:47   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Zamislite sama sam kod kuce. Ne znam da se ponasam🤣 Salim se. Mm mi je rekao da ostanem kuci i da ucim, a on je odveo decu u muzicku i na engleski.


Jutros od pola osam do 10 sam promenila cetiri uložaka. Bas mi je lose danas. Nije ni cudo kad mi je toliko kasnilo. 
Onda sam dosla do mm i htela sam da ga stavim u top. Kupio mi je kisobran koji je nenormalno skup. Nije hteo da mi kaže cenu. Stigao mi je iz Hrvatske. 
Otisla sa T po S. Ona je bila prvi put sama sa drugovima i, drugaricom na igralistu. Bila je srecna. I onda krene plakanje u sred skolskog dvorista zboga pasa koji se motaju. Nisu ni malo naivni. Vi ne možete da verujete koliko su one bile mokre od straha. . :( I ja sam se uspanicila, ali nisam pokazivala. Dosle kuci, a ja odliv. ☹️

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 23.10.2020 19:33:10 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 19:42:42   
Sanjica26 RR
Sta da vam kažem kad sam na velikom odmoru (dezurna sam) objasnjavala jednom decaku da nije igra sutiranje drugih. On me gleda.
Posle me zove koleginica njen ucenik svima lupa samare. To mu je igra. I ja sam mu pricala da to nije igra. On kaže nece vise. Ajde da vidimo. Koleginica kaže sto puta je rekao.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 23.10.2020 19:43:39 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 21:37:31   
vonavoj
Joj,sanjice i ja sam u nedelju imala bukvalno odliv,jezim se od toga...sreca pa imam casicu,koja je bila puna za 1h,a y nju stane 20ml..i tako sam promenila 4 puta u toku dana..a kazu dw je obilna ako je preko cini mi se 60ml,za sve vreme trajanja...a meni to za 1 dan..Ako je dobar kisobran,nemoj da se nerviras.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 21:39:48   
Sanjica26 RR
Von, naravno da je dobar. Otporan na vetar, bla bla. user posted image Tri mene mogu da stanu. Ali je skup.
Ne nerviram se, samo ne volim trosenje para.


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 23.10.2020 21:40:29 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 22:32:05   
emicaa
Sanjice pa zato su tu,da se trose 😃

Von ti si dugo na toj casici jel da

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 22:38:55   
flamingos
Pročitah šta ste pisale.Sad dođosmo,super je bilo.Nas 20,prostor veliki,hrana izrsna-bilo je i posne hrane,za nas koji postimo.Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 23:03:14   
vonavoj
Emice,vec 2 godine..i extra mi je..kao da nemam..osim kad je menjam,ne uspem bas iz prve uglavnom..i menjam je u kuci,u kadi...


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Razgovori mama 10/20
24.10.2020 7:36:11   
jess021
Dobro jutro mame!


Ja ustala u 7h da ispecem kiflice koje nosim na tu zurku, moram jos kosu da operem, da se svi sredimo... A krecemo u 10:30,bice veselo. 
Nocas sam tako nesto spavala na rate, nista nisam odmorila. Padala je i kisa i bas je tmurno i oblacno

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Razgovori mama 10/20
24.10.2020 7:55:31   
flamingos
Dobro jutro.Jess,želim vam lep provod.I mi se probudismo rano,navikli da ustajemo za školu.Pijem kafu,izvolite,pa odoh u kuhinju,nakon toga da sredim stan itd.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Razgovori mama 10/20
24.10.2020 7:58:04   
pari
Dobro jutro! I ja spavala kao i ti jess...

Kakve si cipele sebi kupila?
I ja sam često u čudu kad vidim kako se neka deca ponašaju i sama se često pitam kako da se postavim, šta da kažem...Moji su oboje prilično zaštićeni i nisu baš navikli na ružno ponašanje, a biće ga...
Ja sam juče preko 3h popunjavala obrasce za vizu. Danas ćemo za Valjevo kratko.
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Razgovori mama 10/20
24.10.2020 9:04:48   
mama Jo
Dobro jutro. Jess jesi zadovoljna obucom, i za deci i sebe? Sta si rekla - na kakvu zurku idete? Uzivajte u svakom slucaju 😘

Ne znam sta bih rekla za vaspitavanje. Isto kao pari, zasticene su, a svasta ce biti sigurno... Ja ih, naravno, da uvek dele, da ne govore ruzne reci i sve to. Ali sada sam pocela malo da ih ucim i da ne daju na sebe i da se bore. One uvek svakomdetetu daju svoju igracku, stvarno. Evo i pre neki dan J je ponela kolica sa bebom i neka devojcica uzela i igrala se bas dugo stvarno. U jednom momentu J dodje i kaze seko vrati mi moja kolica hocu ja sada da se igram, i ova mala nece, krenu onako kao obe da uzimaju i ova mala krene da udara J... Ona se ojrene i gleda u mene i kaze mama hocu svoja kolica... I sta sad ja da radim? Da ulecem i otimam od drugog deteta glupo je, to su decije stvari i samo sam joj rekla- uzmi svoja kolica slobodno, otmi joj. Eto, ne znam ni da li je to pametno i dobro, ali moraju nekako da se nauce da se i izbore.
Sto se tice tog udaranja, i ja sam sad pocela da im govorim - ako se desi da te neko tako udari, skloni se, ako ne prestaje vrati slobodno. Opet, ne znam da li je to dobro, ali me iznerviraju tako neke situacije.
No... Nije to nista veliko ni strasno, ali opet eto da malo procaskamo i o tome.

Uzivajte u vikendu mame.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Razgovori mama 10/20
24.10.2020 17:48:05   
Maraj
Pozdrav mame.
Uzivate u vikendu. Nema vas user posted image

Mi smo imali "situaciju" u kaficu/igraonici. Tamo ima da se kupe one lopte u automatu. L to voli, pa unutra bude plastelin. Uzeo je da pravi oblike od plastelina sa animatorkom. Prilazi devojcica i krecw da place. Hoce i ona. Tata dolazini govori joj, nemoj plakati, hoces ovo, i pokazuje prstom na L plastelin. L prekriva rukom, al covek i dalje insistira da uzme L plastelin koji je dobio u onoj loptici. I sta cu, na kraju sam se ja umesala. Rekla sam mu da L ne zeli da da plastelin koji je dobio u loptici. I covek onda kaze onoj animatorki, da mu da zeton, da i on kupi taj plastelin. I ovo mi je "ludo". Ne mogu da verujem da se mator covek otima sa detetom oko plastelina, da bi dao svom detetu.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Razgovori mama 10/20
24.10.2020 18:06:19   
flamingos
Stvarno neverovatno,Maraj.Da se otima sa detetom.Poludeo svet.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Razgovori mama 10/20
24.10.2020 18:41:09   
Milena18
Dobro veče!


Mama Jo, iste nedoumice imam kao i ti što se vaspitanja tiče, a i većina mama ovde. Nama se M često vrati iz vrtića izgrebana i ima neke dve devojčice za koje priča da je grebu, štipaju, udaraju itd. Jedna od te dve je jednu drugu devojčicu čak stezala oko vrata. Ja M uvek pričam da im kaže da prestanu, da ne mora da se igra sa njima ako ne želi. Onda kad se već po ko zna koji put žalila, mm joj je rekao da im vrati. E sad ja ne bih da je učim da se problemi rešavaju time što će fizički da obračunava sa nekim, ali ne mogu da podnesem ni pomisao da ćuti i trpi dok je neko udara. 
Maraj, za tog tatu nemam reči. Čemu taj uči svoje dete... 
Ja nešto ceo dan kuvam i čistim, baš sam se umorila. Sad ćemo malo u šetnju, jeste zahladilo ali pijaće nam. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Razgovori mama 10/20
24.10.2020 18:53:02   
pari
Strašno Maraj, grrrrr

Milena, razumem te skroz, nisam ni ja za fizičke obračune ali nisam ni da ćuti i trpi...
Mi bili u Valjevu, bilo nam lepo, nije padala kiša do 4 tako da smo bili i napolju i kući, ručali...Dobila sam i parfem od svekrve :) doduše ne koristim ih uopšte ali lepo od nje...
M otišao kod tate...nas dve kos kuće...
Kako ste vi?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here