|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sobno cvece
18.9.2021 21:06:16   
Ivanka 75
Malopre sam urlala zbog cveca, svima smetaju moje saksije i samo ih premestaju i vuku. Ajd one u dvoristu ionako su jednogodisnje ali ove na mom ulazu sto im smetaju.... 🤬

Anturijum vidno prevrnut i galantno vracen u saksiju, kao nista se nije desilo, a pola zemlje nema. Polomljen novi izdanak, ma doslo mi da placem. Zamija isto nakrivljena, a mukica jedva tri grane ima, iz jednog lista sam je ocuvala. Kad macke nema misevi kolo vode. 

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Sobno cvece
18.9.2021 21:11:45   
flamingos
Pa šta im smeta cveće?Znam,trudiš se,a neko uništi.Nemoj da se nerviraš.Znam,lako je  to reći.A baš lepo cveće imaš.Vredna si,svaka čast.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Sobno cvece
18.9.2021 22:03:00   
Ivanka 75
Ne znam Flam, samo prigovori i zamerke.

Sad im smeta polica sa cvecem koja je na mom ulazu, znaci niti je vide niti im smeta, kazu smetace majstorima kad dodju. A majstori dolaze za 5, 10 dana. Sta ce ti ovoliko cveca, zar ne mislis da ima previse saksija....? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Sobno cvece
18.9.2021 22:06:56   
flamingos
Ivanka,pa baš bez veze.Šta će ti toliko cveća?Pa valjda ti znaš kolikk ti treba cveća.Treba da im je drago što im cveće krasi dvorište.Ti neguj cveće i pokušaj da se ne nerviraš.Ljubim te.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Sobno cvece
18.9.2021 22:15:18   
Ivanka 75
Negovala bi ja kad ne bi tocak od bastenskih kolica bio na begonijama.

Sledece godine nece biti nista. Ostalo mi jos jednu ruzu da izvadim, dve sy vec zavrsile kod moje mame. Ali to je za temu o bastenskom cvecu 😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Sobno cvece
18.9.2021 23:23:30   
Didy

Hvala svima. Uživam baš u cveću, u saksijama, u vazi, na terasi (moraću i to slikati da vam postavim). Nekako mi oplemenjuje i oživljava prostor.
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Divno je Didy. ❤️ Moji su imali pre poplave pun dugacak hodnik raznog cveca. Ode cvece i ode tata. Mama polako dodaje. Taj hodnik mi je jedan od najlepsih delova kuce. 





Moja baka je imala ustakljen dugačak hodnik (gonk su ga zvali) duž cele kuće i bio je pun cveća. Bašta isto. Nema je već 17 i po godina, u toj kući niko više ne živi i dosta je zapuštena, a zumbuli, ruže, ljubičice i ostalo njeno cveće i dalje cveta svakog proleća i leta. Kad god ga vidim, imam osećaj kao da ona živi i dalje kroz to cveće koje je negovala i volela i kad idem kod nje na grob, uvek joj naberem iz njene bašte i ponesem. Rastužih se sad... ❤️

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Sobno cvece
18.9.2021 23:38:48   
flamingos
Didy.❤Raatužila si i mene...Kada odu ostaje velika praznina.Lepo sećanje imaš na baku.Ništa neće izlečiti vreme.Ostaju uspomene.Ti si kao tvoja baka-voliš i neguješ cveće.Divno.Sa koliko ljubavi pišeš o njoj.Divim ti se.❤


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Sobno cvece
18.9.2021 23:47:37   
Didy
To mi je bila jedina baka, mamina mama je umrla kad je mama bila beba i uvek sam osećala da mi pola srca fali zbog toga. ❤️ Mene je posebno volela jer sam joj bila jedina unuka i to je mojoj braći otvoreno govorila svaki put, s njom sam se uvek osećala kao da sam princeza. Ona je imala 2 sina, a želela je ćerku, pa mi je govorila da sam joj ja posebna radost. Otišla je iznenada, nenadano i mnogo mi nedostaje iako je prošlo već toliko godina. Volela sam da spavam s njom u istom krevetu kad sam bila mala, sećam se da sam stalno tražila (živeli smo s njima do moje 4. godine). 

Izvinjavam se što sam otišla u off topic, nekako se sve nadovezalo, pa me pukle i emocije usput. Premestite ako imamo neku temu. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Sobno cvece
19.9.2021 7:24:17   
Dragica Draga
Jeste, i meni cvece nekako ozivljava prostor. Mnogo volim kad vidim punonlepog cveca ❤️

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Sobno cvece
29.4.2022 13:00:05   
nata11
Da li neko ima aloja veru?

Gde je cuvate i koliko cesto zalivate?

_____________________________





(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Sobno cvece
29.4.2022 18:15:02   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: nata11

Da li neko ima aloja veru?

Gde je cuvate i koliko cesto zalivate?


Imam ja jedno godinu dana. Zalivam kad se set_im, bolje ne zalivati previse nego preterati. Pala mi je sa police i izlomili se listovi pa sam ih isekla, na njihovom mesti ubrzo izasle nove grane pa je sad malo bujnija. Celu zimu je bila unutra u trpezariji na malo toplijem ali je napredovala. Nadam se da sam maaaalo pomogla 😊

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Sobno cvece
30.4.2022 8:38:30   
nata11
Jesi.

Iscitah u medjuvremenu da se zaliva 1x nedeljno a zimi i mesecno.

Isto tako moguca je rasaditi preko lista pa cu svakako probati i to.

Sada jos nisam sigurna oko presadjivanja. Mislila da je stavim u vecu saksiju a procitah da imaju plitak koren pa to i nije mozda neophodno.
Svakako javicu kako napreduje.



_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Sobno cvece
30.4.2022 15:01:33   
Ivanka 75
Ja moju jos uvek drzim u onoj najmanjoj za rasad. Napreduje pa je necu ni dirati. 😊


Listovi pocinju da se uvrcu unutra kad joj fali voda. Ne voli "mokre noge", znaci ne sme voda u tanjiricu da ostane. Bolje manje vode nego visak. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Sobno cvece
30.4.2022 15:09:37   
Ivanka 75


user posted image user posted image
Imam ova dva, nisu moje lsike, nasla sam na netu. Ne treba njima previse vode, debeli su listovi. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Sobno cvece
3.5.2022 11:45:38   
nata11
Hvala Ivanka. Moja je kao sa druge slike. Necu dirati saksiju za sada.

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Sobno cvece
3.5.2022 13:28:11   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: nata11

Hvala Ivanka. Moja je kao sa druge slike. Necu dirati saksiju za sada.



Ona ima mnogo mali koren, ne voli preterano zalivanje, ne voli  da joj se pokvase listovi, pogotovu ako je mala, cas posla pocne da trune. Ne voli direktno sunce, odmah potamni.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 766
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here