|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skolski pribor
25.7.2021 20:18:55   
flamingos
Tiziana,upravo tako.Njima je leva ruka što i nama desna.Tako da,što kažeš,kupiš šta nađeš i to je to.Ali dobro,deca se razlikuju.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Skolski pribor
17.8.2021 11:57:49   
Queen Lady
I mi krecemo u I od septembra, jos nisam svesna... Krecemo u akciju trazenja ranca. Da li ste nosili nesto prvog septembra? I da li taj dan deca ostaju ceo dan u skoli ili je samo upoznavanje?

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Skolski pribor
17.8.2021 14:20:42   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Queen Lady

I mi krecemo u I od septembra, jos nisam svesna... Krecemo u akciju trazenja ranca. Da li ste nosili nesto prvog septembra? I da li taj dan deca ostaju ceo dan u skoli ili je samo upoznavanje?
Javiće vam.Verovatno idete samo ovako,na upoznavanje.Još i ova situacija...Ko zna kako će da bude.Kad nama prođoše četiri godine...🙄


(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Skolski pribor
17.8.2021 15:19:38   
Tiziana

Cele nedelje ce oni ici nesto na sat vremena u skolu i uglavnom nista posebno ne rade te prve nedelje. Videcemo na sta ce da lici ova skolska godina! 

IZVORNA PORUKA: Queen Lady

I mi krecemo u I od septembra, jos nisam svesna... Krecemo u akciju trazenja ranca. Da li ste nosili nesto prvog septembra? I da li taj dan deca ostaju ceo dan u skoli ili je samo upoznavanje?



(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Skolski pribor
17.8.2021 16:06:59   
dddaca
Ali deca koja idu u boravak, ne mogu na sat vremena. Kako ce roditelji koji rade?

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Skolski pribor
17.8.2021 16:08:49   
Sanjica26 RR
Tad se dddaco igraju. Pa te prve do druge nedelje je upoznavanje. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Skolski pribor
17.8.2021 16:25:07   
bubulence
Zavisi od skole. Kod nas se prvi dan ide na jedan cas,drugi dan dva, treci redovno...


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Skolski pribor
17.8.2021 16:29:39   
Sanjica26 RR
Bubi, mislila sam najvise na borovak. Ko ide u boravak, samo prelazi u drugu prostoriju. Ostala deca idu kuci.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Skolski pribor
17.8.2021 17:55:21   
dunja RR
Mame,

Jel imamo negde spisak, šta je sve okvirno potrebno za prvi razred?
Znam da će nam reći na početku, u školi,ali mi brat traži da mu sada pošaljem spisak, jer on hoće sada da odvoji u firmi kod sebe (drže školski pribor), sve što mi najverovatnije treba, pa će lako dodati kasnije ako eventulano još nešto učiteljica traži.

Šta nam treba za muzičko, likovno?
Sveske koliko, koje?
Lenjiri, bilo koji?
Jle treba obična grafitna, ili treba i 0,5?
Bojice, Flomasteri, vodene, tempere, penkalo, hemis+jska crvena ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Skolski pribor
17.8.2021 19:49:24   
IvanaSK RR
Suzi, za likovno onaj mali blok i drvene bojice. Za muzicko nista. Hemijske nikakve, olovke normalne, lenjiri bilo kakvi. Sveske sve velike (osim muzickog) , a neke i ukoricene. Sveska iz srpskog u široke-uske linije.
Inace, to sve zavisi od skole i uciteljice. Za sveske ce sigurno trebati velike, ali mozda ce vasa učiteljica traziti ukoricene.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Skolski pribor
17.8.2021 20:14:33   
Tiziana

Dunja, nista ne kupuj dok vam uciteljica ne kaze!!! Svaka ima sistem svoj. Kod sina su bile sve velike sveske, kod cerke sve male. Kod sina nije bila sveska na siroke i tanke linije, kod cerke jeste, ista skola, razlicite uciteljice. Jedan nosio blok br 4,drugi blok br 5. Dakle sacekajte da vidite sta uciteljica preferira. Ono sto sigurno nece dozvoliti u prvom razredu su minerice. 


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mame,

Jel imamo negde spisak, šta je sve okvirno potrebno za prvi razred?
Znam da će nam reći na početku, u školi,ali mi brat traži da mu sada pošaljem spisak, jer on hoće sada da odvoji u firmi kod sebe (drže školski pribor), sve što mi najverovatnije treba, pa će lako dodati kasnije ako eventulano još nešto učiteljica traži.

Šta nam treba za muzičko, likovno?
Sveske koliko, koje?
Lenjiri, bilo koji?
Jle treba obična grafitna, ili treba i 0,5?
Bojice, Flomasteri, vodene, tempere, penkalo, hemis+jska crvena ...



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Skolski pribor
17.8.2021 20:29:07   
dunja RR
Ok, reći ću onda tako bratu, da sačeka. On želi da sada odvoji, pa kaže ako ostane nešto, koristiće S kasnije. Ali možda je bolje onda da sačekam učiteljicu.
Hvala vam!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Skolski pribor
17.8.2021 20:50:24   
bubulence
Mi smo sada za prvacica uzeli 5 obicnih grafitnih olovaka (ne preporucuju patent olovke za prvake), gumicu, jedan običan lenjir (sada ima onih savitljivih sto se ne lome), zarezac,drvene boje, flomastere, kolaz papir, makaze, lepak u stiku i zeleni oho lepak (kod nas samo njega dozvoljavaju jer nema miris), peratonicu, blok br 5. Sutra cu uzeti vodene i tempere jer nije bilo ovih koje sam htela.  Sveske tek kada krenu i kada dobijemo spisak jer je to kod svake uciteljice drugacije. Za ovo sve znam da ce joj trebati 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Skolski pribor
17.8.2021 22:52:51   
vonavoj
Bravo bubi,tako smo i mi uzeli..tj.jednu pernicu koja jma i flomastere i bojice i olovke...moja starija je prvo blok 5 koristila,sad 4...kraci casovi..a velike sveske npr nisu nikad..tj.uciteljica nikad nije potencirala,ko za koje ima..bitno da imaju svesku.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Skolski pribor
18.8.2021 8:38:58   
Queen Lady
Kakve ste ranceve kupovale deci? Ja sam nasla neki sa ojacanjem na ledjima. Nego su mi nekako svi glomazni i veliki...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Skolski pribor
18.8.2021 8:48:25   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Queen Lady

Kakve ste ranceve kupovale deci? Ja sam nasla neki sa ojacanjem na ledjima. Nego su mi nekako svi glomazni i veliki...

Ovde smo pisali o rancevima
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Skolski pribor
18.8.2021 8:48:56   
dddaca
Bas tako Queem, svi su glomazni. Sto je najgore, nije niki izbor. Ovo sto sam gledala, ne deluje mi bas lako. Mozda ima ok 1 kg otprilike, ali kad se dodaju knjige, pa pernica, pa voda. U startu ima da izadje na skoro 2 kg. A ovi sto su lagani, cini mi se da ce za dva meseca da se pocepaju. Ne videh nigde uzivo ovaj o kom je Dunja pisala. Tako nesto mi se svidja, ali opet bih volela da vidim, podignem, pre nego sto kupim

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Skolski pribor
18.8.2021 14:57:30   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Tiziana


Dunja, nista ne kupuj dok vam uciteljica ne kaze!!! Svaka ima sistem svoj. Kod sina su bile sve velike sveske, kod cerke sve male. Kod sina nije bila sveska na siroke i tanke linije, kod cerke jeste, ista skola, razlicite uciteljice. Jedan nosio blok br 4,drugi blok br 5. Dakle sacekajte da vidite sta uciteljica preferira. Ono sto sigurno nece dozvoliti u prvom razredu su minerice. 


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mame,

Jel imamo negde spisak, šta je sve okvirno potrebno za prvi razred?
Znam da će nam reći na početku, u školi,ali mi brat traži da mu sada pošaljem spisak, jer on hoće sada da odvoji u firmi kod sebe (drže školski pribor), sve što mi najverovatnije treba, pa će lako dodati kasnije ako eventulano još nešto učiteljica traži.

Šta nam treba za muzičko, likovno?
Sveske koliko, koje?
Lenjiri, bilo koji?
Jle treba obična grafitna, ili treba i 0,5?
Bojice, Flomasteri, vodene, tempere, penkalo, hemis+jska crvena ...






Slažem se sa Tizi. Svaka uciteljica ima svoj sistem sto se tice svezaka najvise


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.8.2021 17:40:58 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Skolski pribor
19.8.2021 14:52:19   
dunja RR
Super, hvala ti, samo da proverim, da li treba šestar u prvom i digitron, verovatne ne, ali da pitam, kada to ide?

IZVORNA PORUKA: bubulence

Mi smo sada za prvacica uzeli 5 obicnih grafitnih olovaka (ne preporucuju patent olovke za prvake), gumicu, jedan običan lenjir (sada ima onih savitljivih sto se ne lome), zarezac,drvene boje, flomastere, kolaz papir, makaze, lepak u stiku i zeleni oho lepak (kod nas samo njega dozvoljavaju jer nema miris), peratonicu, blok br 5. Sutra cu uzeti vodene i tempere jer nije bilo ovih koje sam htela.  Sveske tek kada krenu i kada dobijemo spisak jer je to kod svake uciteljice drugacije. Za ovo sve znam da ce joj trebati 





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Skolski pribor
19.8.2021 14:53:49   
dunja RR
Voštane bojice?
Da li da obične bojice i flomastere, vodene bojice uzmem jedno pakovanje, ili više?

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.8.2021 14:54:02 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Skolski pribor
19.8.2021 15:24:52   
Sanjica26 RR
Mi nismo kupovali voštane bojice. Drvene bojice i flomastere da. Jedno pakovanje vodenih bojica. Iskreno slabo su imali likovno.




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Skolski pribor
19.8.2021 15:26:31   
dunja RR
Ok, tnx, a šestar i digitron jel to kasnije treba?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Skolski pribor
19.8.2021 15:27:56   
bubulence
Sestar i digitron ne, umesto vostanih smo uzimali neke uljane, izgledaju isto kao vostane ali su mnogo bolje . 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Skolski pribor
19.8.2021 15:50:25   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ok, tnx, a šestar i digitron jel to kasnije treba?



Šestar i digitron ne. Šestar ide kasnije, a digitron nismo ni u kasnijim razredima koristili. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Skolski pribor
19.8.2021 15:50:57   
Sanjica26 RR
Suzi, od petog cu ti reci🤣



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here