|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 96 97 [98]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.6.2021 14:27:20   
Ivanka 75
Ako si im rekla! Mnigo su se probezobrazili!!! 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2426
9.6.2021 19:53:58   
ivaMark
Danas sam besna jer sam pala vozacki ispit. Posle 20 godina i ne znam koliko hiljada kilometara sam pala na ispitu uz dodatak kontrolorke da citam knjige o znakovima...da napomenem da sam svaki STOP ispostovala bez greske, samo sam kroz naseljeno mesto vozila 40 umesto 50....i kroz neku sumu sporije nego sto treba...kroz sumu gde je zakrpa do zakrpe na putu. 

Besna sam na sebe jer sam mislila da cu poloziti, besna sam na nasu drzavu koja je toliko jadna da Slovenija ne priznaje nas vozacki ispit...besna sam na Sloveniju jer ne priznaje ispit iz Srbije ali zato iz Japana ko dodje, dovoljno je da zameni vozacki i cao. 
Eto.

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2427
9.6.2021 22:17:06   
vonavoj
Auu,ivamark,pa zaista.. kreteni! Polozices sledeci put,bice bolje!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2428
3.7.2021 19:59:29   
milicicak
Pročitala sam i opet sam se iznervirala pa sam morala malo da rantujem ovde.
Nije Sanidej ništa kriva ali danima je školska viber grupa usijana zbog ovoga pa sam morala negde javno da iznesem svoje mišljenje

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Da li ste culi da ce beogradski osnovci dobijati besplatne udzbenike i tablete od septembra? Prvi i drugi razred udzbenike, a stariji tablete. Ne znam u kojoj temi da pisem pa sam ovde objavila post. 

Mene užasno nervira što to na sva usta reklamiraju kao nešto novo. Stoji da prvaci i drugaci dobijaju udžbenike što nije bilo od kad su oteli vlast ali deca u našoj školi godinama dobijaju u trećem razredu tablet za školske zadatke. Meni je skandalozna ta priča kako smo napredni pa će nam deca u školu ići samo sa tabletom. Taman da dočekamo da do fakulteta ne umeju ni da se potpišu a ne nešto drugo.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2429
3.7.2021 21:12:22   
Sanidej
Ja sam saznala za to bukvalno par dana pre planirane kupovine knjiga. Platicemo ih sigurno, samo na neki drugi nacin 🙂

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2430
6.7.2021 7:35:06   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Pročitala sam i opet sam se iznervirala pa sam morala malo da rantujem ovde.
Nije Sanidej ništa kriva ali danima je školska viber grupa usijana zbog ovoga pa sam morala negde javno da iznesem svoje mišljenje

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Da li ste culi da ce beogradski osnovci dobijati besplatne udzbenike i tablete od septembra? Prvi i drugi razred udzbenike, a stariji tablete. Ne znam u kojoj temi da pisem pa sam ovde objavila post. 

Mene užasno nervira što to na sva usta reklamiraju kao nešto novo. Stoji da prvaci i drugaci dobijaju udžbenike što nije bilo od kad su oteli vlast ali deca u našoj školi godinama dobijaju u trećem razredu tablet za školske zadatke. Meni je skandalozna ta priča kako smo napredni pa će nam deca u školu ići samo sa tabletom. Taman da dočekamo da do fakulteta ne umeju ni da se potpišu a ne nešto drugo.

Mili, uvek je tako.
Mnogi roditelji su vec kupili knjige. Ljudi kupuju na rate. Nemaju odmah da plate celi iznos.
Sto je meni isto smesno, tableti moraju da se vrate. Ne znam kakvi su vasi. Ali ovi tableti koja je moja škola dobijala tokom online nastave su bili kršici.

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2431
18.9.2021 13:30:10   
flamingos
I tako krenem da mutim fil za tortu i-stradao  mi mkser.Grrrrr.Bogu hvala,pa imam rezervni i stvar rešena.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2432
18.9.2021 21:28:55   
Dragica Draga
Dobro je flamingos

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2433
18.9.2021 21:30:51   
flamingos
Da,dobro je,jer sam imala rezervni.Ovako bih morala da jurim mikser po komšiluku.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 2434
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  94 95 96 97 [98]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 96 97 [98]
Idi na:

Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Stegla sam kaiš oko vrata 7 dana nakon por...
Voleti dete znači voleti njegovu majku. Brinuti o bebi je briga o majci. Milovati dete uključuje obavezno milovanje majk...
MAME SAVETUJU: kako smiriti kašalj kod dece
Statistika pokazuje da predškolsko dete ima 5-8 prehlada u toku godine sa prosečnim trajanjem od 8-9 dana, što znači da ...
7 razloga ZA pileće belo meso na porodično...
Jesen je svuda oko nas, vratili smo se u rutinu, ali ne zaboravite da i rutina može biti ukusna.

Anketa

POSLE PORODJAJA
PoisonEve

Posle koliko vremena nakon porodjaja ste izasli sami sa suprugom? Pozeljno bi bilo da u komentaru navedete i kome ste ostavili dete na cuvanje.

Nakon mesec dana (30%)

Nakon dva- tri meseca (15%)

Nakon tri-cetiri meseca (9%)

Nakon cetiri-pet meseci (9%)

Duze od sest meseci (37%)

Ukupan broj glasova: 151

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here