|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vadila sam danas krv
22.1.2021 19:51:09   
Milena18
Nisam sigurna da sam u pravoj temi, molim moderatore da prebace post na drugo mesto ako treba.


Radila sam jutros progesteron, danas mi je 21. dan ciklusa. Rezultat je 12.62 (ref. vrednosti za luteinsku fazu 1.83 - 23.9). Nisam baš nešto zadovoljna. Šta vi mislite? 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Vadila sam danas krv
22.1.2021 21:48:57   
lesli
Milena, mislim da to znaci da si ovulirala, ali da ovulacija nije bila dovoljno kvalitetna. Javice se vec maslacak. Mislim da progesteron 7 dana nakon ovulacije treba da bude bar 15, da bi ciklus bio kompatibilan sa trudnocom.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Vadila sam danas krv
22.1.2021 22:00:16   
Maslacak15
ok je. 10 ng/ml je granica za ovulaciju komoatibilnh sa zacecem a ne 15.... sigurno si ovulirala a videcemo sta nose naredni dani. nezna se to :) drzim fige!


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Vadila sam danas krv
22.1.2021 23:29:03   
Milena18
Hvala, Maslačak! Važno mi je da to sve funkcioniše još uvek što se hormona i ovulacija tiče, pa valjda će se poklopiti kockice. Ako se ništa ne desi naredna dva meseca, i mm će uraditi spermogram, a ja svakako idem kod ginekologa. 
Lesli, i meni se učinilo traljavo, očekavala sam da bude viši, ne znam zašto. Ja sam progesteron radila samo jednom pre ovoga i to jer sam utuvila sebi u glavu da mi nije kako treba. Tada mi je bio 35 ng/ml. Posle pet dana sam imala pozitivan test trudnoće 😊


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Vadila sam danas krv
22.1.2021 23:41:47   
lesli


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

ok je. 10 ng/ml je granica za ovulaciju komoatibilnh sa zacecem a ne 15.... sigurno si ovulirala a videcemo sta nose naredni dani. nezna se to :) drzim fige!





Ah, moja omaska. Bila sam ubedjena da je 15.Utoliko bolje.Drzim palceve! 😊

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Vadila sam danas krv
23.1.2021 8:50:33   
Maslacak15
brzo se to stabilizuje i poraste u slucaju trudnoce. prvi deo lutealne faze se endorkinoloski prakticno ne razlikuje u ciklusu sa i.bez zaceca. moje kuma je imala 13 ng na primer 21 dana, pa je posle 25. dana imala 15 ng , znaci krrnuo je da raste a ne da pada i izbtog ciklusa se rodila moja kumica mala..bio joj je endokrinolog rekao da ga izvadi vise puta da se vidi profil. ali ti ne treba sad da trcis u lab nego sacekaj pa ako stigne vestica idite kod dr. ja i dalje mislim da moras da se strpis i necw on moci da uradi mnogo sto sta osim da ti evtl da klomifen da probas ( i to je opcija). prosto tebi mora da naleti dobra jajna celija. 


Puno poudravaaa

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Vadila sam danas krv
15.2.2021 20:02:13   
emicaa
Meni je danas doktorica prije ginekoloskog pregleda uzela krv.Zeljezo mi je nisko.Posto sam bila bolesna kaze da odem za dvije sedmice kucnom doktoru da ponovi,pa da vidimo jel u redu.Kaze ako nemam obilne menstruacije(a nemam)onda negdje gubim krv 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Vadila sam danas krv
15.2.2021 21:51:01   
mama Jo
Emice, pa koliko ti je zeljezo? Anemija?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Vadila sam danas krv
15.2.2021 21:56:29   
emicaa
11,nije mnogo nisko ali kao ako nije gripa razlog trebali bi otkriti sta je problem.Mada ja sam sigurna da je palo dok sam bila bolesna.7 dana nisam jela



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Vadila sam danas krv
17.2.2021 22:13:55   
flamingos
Emice,meni sestra bliznakinja pisala da je uzela analize i da nema dovoljno gvožđa.Pila je lekove,pa nekako se vrati na normalu,pa joj oped spadne.Šta znam,vidi  odakle potiče problem.Moguće i da je zato što si bila prehlađena.Ponovi analize tamo za jedno mesec dana.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Vadila sam danas krv
17.2.2021 23:41:13   
Ivanka 75
Emice, onda meni galoni krvi otekli, moje menstruacije nisu nikad bile obilne.

Pojacaj ti kakao i suve kajsije. Bogati su gvozdjem. Tj zeljezom 😊Sto volim tu rec, zeljezo, tisuca, kruh, kat... ❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Vadila sam danas krv
18.2.2021 7:09:51   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Emice, onda meni galoni krvi otekli, moje menstruacije nisu nikad bile obilne.

Pojacaj ti kakao i suve kajsije. Bogati su gvozdjem. Tj zeljezom 😊Sto volim tu rec, zeljezo, tisuca, kruh, kat... ❤️



Ja sam ya gvozdje najvise uzimala koprivu caj ili seme koprive i teletinu.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Vadila sam danas krv
18.2.2021 9:40:18   
emicaa
Ja nisam nikad nista posebno uzimala osim u trudnovi.Jos sam davatelj krvi i nikad nije bilo nisko.Nadam se da ce se i sad samo od sebe popraviti



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 538
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here