|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (04.09.-08.09.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vadila sam danas krv
8.11.2019 7:43:17   
Sanjalicaaa
Juce sam vadila krv.
Krvna slima mi je ok, samo mi je povisen bilirubin granica je 21, a meni je 21.I ALT je 34a granica je 32.AST je ok, valjda je granica 32 a meni je 17.
Kod dr mi je zakazano 13.  da poglesa rezultate.
Ja sad ne znam jel su ovi paeametri losi?Razmisljam da odem sa uradim ultra zvuk jetre.
Citala sam hoce da budu poviseni od umora. A ja jesam bas umorna i neispavana ovih dana.
Zna li neko nesto?

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 451
8.11.2019 9:17:57   
nata11
Sanjalice ovo su bas mala odstupanja. UZ jetre jedino ako imas neki konkretni problem zbog koga si vadila krv. Ne vidim zasto bi inace vadila krv zbog odstupanja od 2.

... vesela zbog dobrih ljudi koji su pomalo zli, tužna zbog zlih ljudi koji su rijetko dobri.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 452
8.11.2019 9:29:20   
dunja RR
Sanjalice meni su nakon porođaja bila veca odstupanja, dva puta sam vadila krv i rasli su i alt i ast pa me dr poslala na UZ koji je pokazao da je sve ok. Izvadila sam nakon neka 2 meseca od uz ponovo krv i spustile su se transaminaze u normalu.

Pisale su mi ovde mame hoce da budu povišene i od virusa, prehlade, ne znam da li si bila prehlađena skoro?

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 453
8.11.2019 10:30:45   
Sanjalicaaa
Pa jesam prehladjena bila, bolelo me je grlo, slivanje iz nosa u grlo.
Pre 10ak dana sam imala bas neki stresan period. Slabo jela, slabo spavala, nervirala se za sve pare, hronicno sam neispavana zbog dece i krene da mi se vrti u glavi. Sad je to proslo, ali da mi bude mirna savest ja odem sa izvadim krv jer nisam skoro dve godine. Krvna slika je u redu, gvozdje super, sve je ok, eto samo ta dva parmetra na gornjoj granici.
Nemam nikakve tegobe. Nista me ne boli.

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 454
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Idi na:

image
mama Jo
Živeo PHARMALIFE!
Nemam dilemu koje proizvode ću koristiti sa drugim detetom, sa prvim stalno u nekom strahu, mislim da sam svakog proizvođača toliko detaljno prostudirala i znam sve sastojke napamet, naravno da sam se odlučila za PHARMALIFE... Još kada sam dobila više nego pozitivnu preporuku od pedijatra, a zatim i od apotekara (u nekoliko apoteka) svaka dilema je otklonjena. MAPEZ SPREJ nas je spasio... često smo kod bake i deke na selu pored Dunava, gde komaraca i insekata ima na izvoz... od sada više nemamo problem sa njima, beže od nas, a naša koža više nije istačkana ujedima, konačno. ŽIVEO MAPEZ. Ja trenutno pijem OMEGA JUNIOR jer sad trudna, pa kao dopunu ishrani. Od septembra planiramo preventivno da uzmemo IMMUNO sirup... Takođe, APIS GOLA i FITOBALM su nam osnovna stavka kad krećemo na duža i kraća putovanja, malo je reći da smo prezadovoljni!!  Više >>
image
Kuvar: mikulas
Jednostavno se sprema a stvarno je ukusnoooo

Anketa

Koje ime je lepse?
tinad

Mateja Luka

(63%)

(37%)

Ukupan broj glasova: 87

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here