|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Konkurs
Autor: Marija Omaljev | 24.4.2025

"Kako sve stižem, sve postižem i zašto nikako"

Pitaš me kako sve stižem? Ne stižem.
Pitaš kako sve postižem? Nikako.
Ali evo me, živim, dišem, dete je sito (valjda), muž zna gde su mu čarape (uglavnom), i ja sam uspela da popijem kafu dok je još topla… juče.

Biti mama danas je kao da si CEO jedne haotične, ali jako slatke firme. Dan počinje zvukom budilnika koji ignorišem dok mi neko ne skoči na glavu sa pitanjem "Gde je moj zeleni dinosaurus?" Tada kreće akcija: doručak, pelene, vrtić, posao, kuća, ručak, veš, email, još veša, pa "Mamaaaa, gledaj me!" u kombinaciji sa "Zaboravila si zakazati zubara."

U nekoj paralelnoj realnosti, ja sam žena koja meditira svako jutro, ima isplanirane obroke za celu nedelju i koristi planer. U stvarnosti, plan mi je da ne zaspim dok spremam večeru i da ne zaboravim dete u parku.

Ali znate šta? I to je uspeh. Nismo rođene da budemo savršene. Rođene smo da volimo, brinemo, padamo i ustajemo — sve sa punim srcem i podočnjacima. Zato kada mi neko kaže "Ne znam kako sve stižeš", nasmejem se. Jer odgovor je jednostavan: ne stižem sve — samo biram šta mi je najvažnije. A to najvažnije obično trči ka meni s osmehom i čokoladom na bradi.





Dopada ti se komentar? Klikni “Like” i dodaj svoj komentar:







image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

kilaza
midzeri

31 dan dijete,licitirajte koliko kilograma manje

4,5kg (67%)

5,5 kg (20%)

6,5 (13%)


Ukupan broj glasova: 92

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here