Ringeraja.rs je specijalizovani portal, namenjen budućim roditeljima, trudnicama i roditeljima predškolske dece.
Copyright 2008-2025
Danu media d.o.o. Beograd
Moj dan sa Evom Autor: Jelena Randjelovic | 27.4.2025
Moj dan sa devojčicom od 16 meseci je pun aktivnosti! Počinjem dan sa puno energije, Iako stan često bude u haosu, i plasim se da ne naidju iznenadni gosti 😄 sve te igre poput čitanja knjiga, ređanja figura i slušanja muzike pomažu da se povežemo i u isto vreme razvijamo njene veštine. Šetnje su nam relaksacija za sve ostalo. Iako smo vise od pola dana same, zeljno iscekujemo da se tata vrati s posla da joj se malo on posveti a da mama nadje svojih 5 duziiih minuta 😃jer inace mama i dok jede, sprema ide do toaleta njena mala prikolica ide za njom jer nema kog drugog da zeza.
I na kraju dana cistimo sve te razbacane igracke, kupamo se i u tome uzivamo, mazemo se kremicama da budemo mirisljavi i spremamo se za spavanje. A to da li cemo se odmah uspavati ili cemo obnavljati gradivo, to je vec druga stvar 😃 Svakako uživanje u malim trenucima i fleksibilnost u rasporedu omogućuju da dan bude produktivan, ali i ispunjen ljubavlju🥰 Dopada ti se komentar? Klikni “Like” i dodaj svoj komentar: |
Мажење беба.
пеперутка16
Да ли ваше бебе (6-12 месеци) воле да се мазе? Моја чак ни не слуша, само ме одгурује, пење се по мени, вуче,... чак ни не жели да се носи, само гледа да побегне. То ми је стварно чудно.. Какве су ваше?