Želiš da odustaneš od takmičenja? Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
Dojim na javnom mestu bez obzira na okolnosti (26%) Dojim na javnom mestu samo ako je beba jaaako gladna (11%) Dojim na javnom mestu ako postoji prikladno okruzenje (npr. park) (18%) Nikad ne bih dojila u javnosti (15%) Nisam imala potrebe da dojim na javnom mestu (31%)
Ukupan broj glasova: 95
Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Rezultati ankete
IGRANJE NA PODU pips
Da li ste stavljale na pod bebu mladju od godinu dana da se tamo igra?
da posle 4-5 meseci (31%) da posle 6-7 meseci (36%) da posle 8-9 meseci (20%) da posle 10-11 meseci (0%) samo u ogradici (9%) samo na bracni krevet (4%)
Ukupan broj glasova: 70Komentari: treca, 14.9.2010
Bebi staroj 5 meseci najvise treba cvrsta podloga da razvije misice i podigne se sama u sedeci polozaj. Nema niceg boljeg od poda.